Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G
Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870. In goede staat 113cm.
Antieke gewichtenklok met messing gewichten 50gr to 1kg 9x19x6cm Cond:G
Veertien delen oud antiek miniatuur koperwerk 3-15cm Cond:R/G
Twee oude Cloissone dekselvazen met consoles, floraal decor 20e eeuw in goede staat 13x5,5cm.
TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
T. Rosmoder Zweedse school stilleven met fruit en champagne, olieverf op linnen 25x21cm Cond:G
Collier van getrommelde aquamarijnkralen, 7-11 mm. Lengte 45 cm, voorzien van zilveren carabijnsluiting. ca 25 gr.
Brede zilveren ring, 925/000 met bewerking. Een brede ring rondom voorzien van een organische lijnbewerking met gepolijst en gematteerd zilver. ø 55. ca 11,4 gr. Nieuw
Bijzondere zilveren ring, 925/000, met pyriet. Een ring met een ovaal geslepen pyriet, 20x15 mm, ø 56 ca. 7,2 gr. Nieuw
Fijne zilveren hanger, 925/000, versierd met zirconia's. Een kruis volledig bezet met ronde en markiesvormige zirconia's. 5,5x2,5 cm, incl hangeroog. Gerhodineerd. Nieuw
Droe 19e eeuwse Imari kommen, twee met geschulpte rand en floraal decor, chip en haarscheur, een blauw wit landschapsdecor goed 19cm
Twee antieke (Duitse) bisquit porseleinen figuren omstreeks 1900, handen beschadigd 31-32cm Cond:M
Oosters houtgestoken teakhoutenpaneel met figuren, 2e helft 20e eeuw 107x47cm Cond:G