Gesigneerd Francine 21e eeuw strandgezicht met figuren olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Jos Beeling 1890 Leeuwarden, oude haven van Almelo 1935, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd Hollandse school, 19e eeuws, Hollands stadsgezicht met figuren 28x23.8cm Cond;G
Hanns Herzing 1912, 1890-1971 Dresden, Duitse school, Georgen Feld olieverf op linnen 51x61cm Cond:G
Vier Indonesische miniatuur aquarellen door G. Folkertsma, Indonesische landschappen, mooie kwaliteit, aquarellen op papier 13,5x14,5cm Cond:G
Hein Froonen Nieuwe Amstel 1878-1958 Drachten, jongen met konijn, olieverf op linnen 52x46cm Cond:G
Schaap Stuurman, 20e eeuw molen de Hercules aquarel op papier 47x33cm Cond:G
Sven Erik Lund Zweedse school, Zweeds landschap, olieverf op linnen 60x50cm Cond:G
Hofer, omstreeks 1900, Duitse school, stilleven bij kaarslicht, olieverf op linnen 30x24cm. Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse landkaart door Frederick de Wit 1629-1706 Provinciatum Germaniae Ciarum, Germaniae in feriorus tabula, gravures op papier 55x47cm Cond:R/G
Zeventiende eeuws Hollandse ingekleurde gravure van Rhenen, door T Doesburgh Fecit, gravure op papier 30x24,5cm. Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1920, landschap met molen, olieverf op paneel, 27,5x19,5cm. Cond:G
De Heilige Panteleimon (geneeskundige), Russisch Ikoon met enkele kovceg, 18e eeuws 22x26cm.
Bernard Dufour 1922 Parijs, havengezicht Frankrijk olieverf op linnen 45x37cm Cond:G
Onduidelijk omstreeks 1900, heidegezicht bij avond, olieverf op linnen 27x33cm. Cond:G
Bernard Dufour 1922 Parijs, Havengezicht Frankrijk, olieverf op linnen 45x37cm Cond:G
H. Hermans omstreeks 1900 Duitse school, schaapsherder in de sneeuw, olieverf op paneel, 18x12cm. Cond:G
Wintergezicht met restsignatuur (Kyrillisch) , bospad in de sneeuw, olieverf op linnen. 63x52cm. Cond:G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz, Amsterdam 1919, dame met hoed, olieverf op linnen. 50x75 Cond:G