This website uses cookies

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Kistje met schilderij en speeldoos
Starting price 400 EUR

Schildpad doos
Result: 80 EUR

Negentiende eeuwse grote schildpaddoos met hengsel slot en been, halfronde deksel stukjes been missen op hoeken 7x7x8cm Cond:R/G

Bewerkt kistje
Starting price 25 EUR

Negentiende eeuws houtgestoken antieke wandkist met klepdeksel en floraal decor licht oud wormbeval, 32x23x19cm Cond:G

Relikwie houder, vorm van een kruis
Result: 50 EUR

Antieke messing vergulde relikwie houder, omstreeks 1900 in de vorm van een heilig kruis(krasjes op bol middenstuk) 43cm Cond:R/G

Deurslot
Result: 70 EUR

Eikenhouten console
Starting price 200 EUR

Goudkleurig spiegeltje
Starting price 60 EUR

Fossiel (dubbel) van een vis
Starting price 150 EUR

Prehistorisch tweedelig fossiel van een vissoort in goede staat 9x26x10cm Cond:G

Antiek houten beeld
Starting price 60 EUR

Scheerset
Starting price 150 EUR

Gewerenkist
Starting price 20 EUR

Antieke houten opbergkast eventueel voor geweer omstreeks 1900 105x18x12cm cond:G

Achterschot als kapstok
Starting price 80 EUR

Negentiende eeuws achterschot van een kar gedateerd 1876, omgebouwd naar kapstok in goede staat 60x112x22cm Cond:G

Figuur die een olielamp vasthoud
Result: 70 EUR

Grote antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1890 met blauw porseleinen reservoir en mat glazen gegraveerde bol, mannen figuur compositiemetaal in goede staat 71cm Cond:G

Scheerset in houten kist
Starting price 150 EUR

Antieke Engelse scheerset in originele dekseldoos, scheermessen met bakelieten heft, 7 stuks, in goede staat 4x18x8cm

Schoenpoets kistje
Result: 150 EUR

Antiek wortelnoten schoenpoetskist omstreeks 1900 (Ahorn fineer) met 2 klepdeksels in goede staat 24x24x30cm

2 Bronzen vazen met druiven
Starting price 300 EUR

Twee antieke bronzen Jugendstil vazen met druivenranken decor omstreeks 1900 Duitsland of Franrijk in goede staat 24x14ø

Houten zakhorloge standaard
Starting price 50 EUR

Antiek Black Forest horloge standaard in druivenrank motief omstreeks 1900 in goede staat 18x13,5x2

Slot met sleutel
Starting price 60 EUR

Achtiende eeuws hangslot met sleutel 11x19x2cm Cond:R/G

Grote koetslamp
Starting price 50 EUR

Grote koperen koetslamp 2e helft 20e eeuw in goede staat elektrisch 83cm Cond:G

2 Bewerkte koperen borden
Starting price 30 EUR

Lamp
Result: 60 EUR

Grote ijzeren met bronzen kroonluchter 20e eeuw in renaissance stijl 6 lichts Cond:G

Theekistje
Starting price 120 EUR

Deurstopper, aap
Starting price 90 EUR

Antieke bronzen deurstop omstreeks 1900 Dartmoor Pisky in goede staat 25cm

Heilig kruis
Starting price 200 EUR

Vernikkeld heilig kruis met mozaïk inleg , Roma verso, 20e eeuw. 21x14.5 cm.