Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd
Negentiende eeuwse grote schildpaddoos met hengsel slot en been, halfronde deksel stukjes been missen op hoeken 7x7x8cm Cond:R/G
Negentiende eeuws houtgestoken antieke wandkist met klepdeksel en floraal decor licht oud wormbeval, 32x23x19cm Cond:G
Antieke messing vergulde relikwie houder, omstreeks 1900 in de vorm van een heilig kruis(krasjes op bol middenstuk) 43cm Cond:R/G
Groot 17e eeuws Duits smeedijzeren renaissance slot, in goede originele staat Cond:G 35x15x11
Grote 19e eeuws Neo Gotische eikenhouten wandconsole, in goede staat 52x44x50cm
Prehistorisch tweedelig fossiel van een vissoort in goede staat 9x26x10cm Cond:G
Antieke houten opbergkast eventueel voor geweer omstreeks 1900 105x18x12cm cond:G
Negentiende eeuws achterschot van een kar gedateerd 1876, omgebouwd naar kapstok in goede staat 60x112x22cm Cond:G
Grote antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1890 met blauw porseleinen reservoir en mat glazen gegraveerde bol, mannen figuur compositiemetaal in goede staat 71cm Cond:G
Antieke Engelse scheerset in originele dekseldoos, scheermessen met bakelieten heft, 7 stuks, in goede staat 4x18x8cm
Antiek wortelnoten schoenpoetskist omstreeks 1900 (Ahorn fineer) met 2 klepdeksels in goede staat 24x24x30cm
Twee antieke bronzen Jugendstil vazen met druivenranken decor omstreeks 1900 Duitsland of Franrijk in goede staat 24x14ø
Antiek Black Forest horloge standaard in druivenrank motief omstreeks 1900 in goede staat 18x13,5x2
Grote koperen koetslamp 2e helft 20e eeuw in goede staat elektrisch 83cm Cond:G
Twee oude kopergeslagen wandborden, je maintendrai omstreeks 1900 fruitdecor 1e helft 20e eeuw 34-37cm
Grote ijzeren met bronzen kroonluchter 20e eeuw in renaissance stijl 6 lichts Cond:G
Frans 19e eeuws theekistje met twee originele porseleinen flacons, 1 stop beschadigd, verder in goede staat, met goud en handbeschilderd, figurendecor, 13.5x16x11cm Cond:G
Antieke bronzen deurstop omstreeks 1900 Dartmoor Pisky in goede staat 25cm
Vernikkeld heilig kruis met mozaïk inleg , Roma verso, 20e eeuw. 21x14.5 cm.