This website uses cookies

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Schilderij Visser
Result: 45 EUR

Twee 19e eeuwse prenten, infanterie
Starting price 40 EUR

Kurt Eberhardt
Result: 20 EUR

Schilderij, G. Diepeveen
Starting price 40 EUR

G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, portret (naar Picasso) 40x50cm. Cond.: G

H. Medenberg
Result: 50 EUR

H. Medenberg 1929, winterlandschap met knotwilgen, olieverf op paneel 34x24cm Cond:G

Map landkaarten naar oud voorbeeld
Starting price 40 EUR

Schilderij, bloemstilleven
Starting price 90 EUR

Helman, vaas met bloemen olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Valberg, boekenstalletje
Result: 85 EUR

Parijs stadsgezicht met vele figuren, bij schilderijen verkoop gesigneerd F.M Velberge, olieverf op paneel eind 20e eeuw 30x24cm Cond:G

Schilderij, gesigneerd Arend v.d. Pol
Starting price 350 EUR

A vd Pol gesigneerd (nagesigneerd) Hollands landschap met koeien olieverf op linnen 46x34 Cond:R/G

Schilderij, G. Diepeveen
Starting price 40 EUR

G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, compositie muziekinstrumenten (naar Picasso) 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Starting price 40 EUR

Theodor Hansen
Result: 40 EUR

Jan Bleys, pot met bloemen
Starting price 60 EUR

Jan Bleys 1868-1952 vaas met bloemen pastel op papier 31x55cm Cond:G

Schilderij, Branding
Result: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd, branding met rotsen olieverf op linnen 50x40cm olieverf op linnen Cond:G

Alfred Schwaars
Starting price 40 EUR

Alfred Schwaars ( 1875 - 1926 Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp 30x30cm. Cond.: G

Schilderij, haven
Starting price 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 boten op het IJ, olieverf op paneel 30x21cm Cond:G

2 Portret tekeningen, Udo Peters
Starting price 40 EUR

Twee houtskooltekeningen op papier U. Peters (Duitse School), 1x herenportret 1886 - 1887 en 1x herenportret met baard 1886 - 1887, 57x42cm. en 56x41cm. Cond.: G

van Hussen
Result: 50 EUR

Van Hussen 2e helft 20e eeuw, modern duin met meeuwen acryl op linnen 62x52cm Cond:G

Pieter van de Regt
Starting price 40 EUR

Schilderij, stilleven chrysanten
Result: 40 EUR

G.P Dummen omstreeks 1920, stilleven met Chrysanten en ampfora, olieverf op linnen 100x50cm Cond:G

Schilderij, papythus
Result: 50 EUR

Ongesigneerd Zuid Amerika, dorp met vele figuren, gouache op papier 40x57cm Cond;G

Schilderij, watermolen
Result: 40 EUR

R.Kroondijk, watermolen, olieverf op linnen 52x42cm Cond:G

Schilderij, berkenbomen
Starting price 75 EUR

Peter Cox 1912-1985 Berkebomen langs bosven olieverf op linnen 24x50cm Cond:G

H. Visser, stadsgezicht
Starting price 85 EUR

H. Visser omstreeks 1930 Hollands havengezicht met figuren olieverf op linnen (Hoorn) 60x64cm Cond:R