Visser omstreeks 1980, besneeuwd bosgezicht met fazanten, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Duitse infanterie prenten, iets vergeeld 34x24cm Cond:R/G
Kurt meijer Eberhardt 1895-1977, Duitse school teckel puppy, ets op papier 28x26cm Cond:G
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, portret (naar Picasso) 40x50cm. Cond.: G
H. Medenberg 1929, winterlandschap met knotwilgen, olieverf op paneel 34x24cm Cond:G
Helman, vaas met bloemen olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Parijs stadsgezicht met vele figuren, bij schilderijen verkoop gesigneerd F.M Velberge, olieverf op paneel eind 20e eeuw 30x24cm Cond:G
A vd Pol gesigneerd (nagesigneerd) Hollands landschap met koeien olieverf op linnen 46x34 Cond:R/G
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, compositie muziekinstrumenten (naar Picasso) 50x40cm. Cond.: G
TH de Poel omstreeks 1980 kan met rozen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
Theodor Hansen (2e helft 20e eeuw) bloemstilleven op tafel, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Jan Bleys 1868-1952 vaas met bloemen pastel op papier 31x55cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, branding met rotsen olieverf op linnen 50x40cm olieverf op linnen Cond:G
Alfred Schwaars ( 1875 - 1926 Duitse School), olieverf op linnen, bergdorp 30x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 boten op het IJ, olieverf op paneel 30x21cm Cond:G
Twee houtskooltekeningen op papier U. Peters (Duitse School), 1x herenportret 1886 - 1887 en 1x herenportret met baard 1886 - 1887, 57x42cm. en 56x41cm. Cond.: G
Van Hussen 2e helft 20e eeuw, modern duin met meeuwen acryl op linnen 62x52cm Cond:G
Pieter van der Regt ( 1877 - 1960), olieverf op linnen, impressionistisch bosgezicht 40x60cm. Cond.: G
G.P Dummen omstreeks 1920, stilleven met Chrysanten en ampfora, olieverf op linnen 100x50cm Cond:G
Ongesigneerd Zuid Amerika, dorp met vele figuren, gouache op papier 40x57cm Cond;G
Peter Cox 1912-1985 Berkebomen langs bosven olieverf op linnen 24x50cm Cond:G
H. Visser omstreeks 1930 Hollands havengezicht met figuren olieverf op linnen (Hoorn) 60x64cm Cond:R