Grote oude Chinese of Tibetaanse plated flacon met koraal achtig reservoir (gemerkt) 1e helft 20e eeuw 24cm Cond:G
Antieke eikenhouten stoof omstreeks 1800, Louis Seize, met snijwerk en vaasmotief, en ossenbloed beschilderingen 18x27x22cm Cond:G
Grote Oosterse kameel, gemaakt van diverse benen segmenten 20e eeuw in goede staat (staart mogelijk korter gemaakt) 34x32x23cm Cond:G
Oude benen gegraveerde kompas met walvisstaartdecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 2,5x9x6.5cm Cond:G
Oude vergulde hoorn(zonder mondstuk) deuken in koffer 20e eeuw Cond:M
Antieke Symphonion speeldoos met twee kammen (2 tanden afgebroken). Zwart gelakte kast met lithografieën. Lichte inactieve wormbeval, verder in goede originele staat 17x26x26cm. Cond.: R
Messing regimentshoorn met embleem, fidelis en paratus Ontario Regiment(Canada) in goede staat 34cm Cond:G
Antieke stolp met porseleinen bloemvaas en kunstbloemen omstreeks 1880 in goede staat 40x27x15cm
Antieke eikenhouten stikbarometer omstreeks 1880 Engeland 96cm in goede staat
Grote eikenhouten kwikbarometer 20e eeuw, met Hollandse tekst in goede staat 107cm
Zeldzame 19e eeuwse Franse Jardiniére met vergulde bronzen ornamenturen, wortelnoten en ingelegd met diverse andere houtsoorten met zinken binnenbak in goede originele staat 17x37x28cm
Antieke houtgestoken barometer met fruitranken decor omstreeks 1900 in goede staat 60x31x6cm
Antieke Duitse barometer van messing omstreeks 1900 holosteric Barometer 5x13ø Cond:G