This website uses cookies

27. Januariveiling 2016

Auction on Friday, January 8, 2016 from 16:00

Completed | Default auction

Arabische brief, Sultan
Starting price 100 EUR

3 Ivoren delen (1x met gaatjes)
Starting price 60 EUR

Flacon met oranje/gele bol
Result: 60 EUR

Grote oude Chinese of Tibetaanse plated flacon met koraal achtig reservoir (gemerkt) 1e helft 20e eeuw 24cm Cond:G

Stoof, 19e eeuw
Result: 40 EUR

Antieke eikenhouten stoof omstreeks 1800, Louis Seize, met snijwerk en vaasmotief, en ossenbloed beschilderingen 18x27x22cm Cond:G

Benen kameel
Starting price 175 EUR

Grote Oosterse kameel, gemaakt van diverse benen segmenten 20e eeuw in goede staat (staart mogelijk korter gemaakt) 34x32x23cm Cond:G

Ivoren Corpus aan kruis
Result: 225 EUR

Benen kompasdoos met zonnewijzer
Result: 110 EUR

Oude benen gegraveerde kompas met walvisstaartdecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 2,5x9x6.5cm Cond:G

Antieke trommel
Result: 60 EUR

Muziekinstrument, wald
Starting price 100 EUR

Oude vergulde hoorn(zonder mondstuk) deuken in koffer 20e eeuw Cond:M

Polyfoon
Starting price 450 EUR

Regimentshoorn, Ontario regiment
Starting price 40 EUR

Messing regimentshoorn met embleem, fidelis en paratus Ontario Regiment(Canada) in goede staat 34cm Cond:G

Zandstenen molensteen
Result: 140 EUR

Gestoken walnoot
Starting price 130 EUR

Spiegel telescoop
Result: 75 EUR

3 Camera's + 1 verrekijker
Result: 50 EUR

Barometer
Starting price 35 EUR

Antieke stolp
Result: 60 EUR

Antieke stolp met porseleinen bloemvaas en kunstbloemen omstreeks 1880 in goede staat 40x27x15cm

Barometer
Starting price 20 EUR

Eiken barometer
Starting price 100 EUR

Antieke eikenhouten stikbarometer omstreeks 1880 Engeland 96cm in goede staat

Eikenhouten barometer
Result: 90 EUR

Grote eikenhouten kwikbarometer 20e eeuw, met Hollandse tekst in goede staat 107cm

Jardiniere met inlegwerk
Result: 180 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse Jardiniére met vergulde bronzen ornamenturen, wortelnoten en ingelegd met diverse andere houtsoorten met zinken binnenbak in goede originele staat 17x37x28cm

Barometer in messing bewerkte kast
Starting price 90 EUR

Gestoken barometer
Starting price 25 EUR

Antieke houtgestoken barometer met fruitranken decor omstreeks 1900 in goede staat 60x31x6cm

Ronde barometer
Starting price 60 EUR

Antieke Duitse barometer van messing omstreeks 1900 holosteric Barometer 5x13ø Cond:G