Antiek Louis Phillipe mahoniehouten bankstel met 2 stoelen, omstreeks 1870, met bruin leder bekleed(lichte craquele vorming) 105x172x90cm 102x78x85cm Cond:G
Antieke notenhouten Louis Philippe stoel omstreeks 1870, met snijwerk en druivenranken(lichtbeschadigd midden onder) 112x70x80cm Cond:G
Chesterfield voetenbank met bruin leer, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 35x48x38cm
Grote oude Engelse sheraton tafel, mahoniehout met lades en lederen blad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel, 52x125cm Cond:G
Kleine wortelnoten Barokstijl commode, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met bronzen beslag en orgelgebogen hoge klauwpoten 65x85x38cm Cond:G
Oude Indonesisch teakhouten houtgestoken hoekkastje, 2 deurs met schappen, fijn houtgesneden figuraal decor 74x38x55cm Cond:G