Twee kleine oude Perzische kleden, rood creme, 90x62 en 89x31cm Cond:G
Oud Perzisch fijgeknoopt kleed, rood met florale decors, in goede staat, 172x224cm
Drie oude Perzische kleden, 1 maal kameelkleed Afghaans 168x18 cm, 1 loper, meerkleurig 147x54cm, 1 maal loper meerkleurig Jalameh 142x62cm Cond:G
Twee kleine oude Perzische kleden/loper 91x60cm en 80ø Cond:R/G
Twee oude Perzische kleden, floraal decor in goede staat 105x71en 128x79cm Cond:G
Twee antieke monumentale grote bronzen figuren 19e eeuws, naar het origineel van Guillaume Coustou, met prachtige patina. in goede staat. 59x50x24cm
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 68cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met grote oorbellen, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 42cm. Cond.: G
Grote oude terracotta beeldengroep, gesigneerd Goldscheider Wien, omstreeks 1900 (beschadigingen en restaurties) 41x37x29cm
Grote 19e eeuwse Oosterse metalen olifant met vrouwelijke ruiter, heeft een gewaad met cloissone techniek aan, in goede originele staat 53x48x19cm