This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Twee 18e eeuwse tempelhekken
Starting price 75 EUR

Twee antieke 18e eeuwse Chinees groengeglazuurde keramieken tempelhekken (lichte glazuurschade) 33,5x32x4cm Cond:G

2 Bronzen kandelaren
Result: 100 EUR

Twee bronzen 4-lichts kaarskandelaar omstreeks 1880 Historisme, staande op leeuwenpoten 43cm Cond:G

18e Eeuws bord, China
Starting price 40 EUR

Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R

Chinese kom
Starting price 130 EUR

Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R

Koperen lamp
Result: 30 EUR

Oude koperen verstelbare buraulamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 60cm

Doos voetbalbeeldjes EK 1988
Result: 40 EUR

Twaalf gegoten voetbalbeelden, Nederlands elftal 1988 10-40cm Cond:G

Mahonie spiegel
Result: 40 EUR

Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G

Bad
Starting price 100 EUR

Antiek wit geemailleerde badkuip op poten, in goede staat 57x166x72cm Cond:G

Chinese tafel
Result: 90 EUR

Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G

3 Delen Duits aardewerk
Result: 20 EUR

Drie delen oud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West Germany...

Kaststel Delfts blauw
Starting price 20 EUR

Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G

Bontjas (Blaufuchs)
Result: 110 EUR

Oude bontjas, poolvos, korte jas76cm Cond:G

2 Keramieken vazen
Starting price 15 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.

Lederen stoel
Result: 120 EUR

Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G

5 Zandstenen poeren
Starting price 50 EUR

Vijf antieke zandstenen poeren 19e eeuw 36-38cm. Cond.: R-G

5 Cakebakvormen
Starting price 25 EUR

Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G

2 Kastkommen
Starting price 40 EUR

Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.

Vitrinekast
Result: 150 EUR

Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G

Malachiet schaal
Result: 45 EUR

Schaal gemaakt uit malachiet, 11x9x4 cm, ca 680 gr.

Twee vazen v/d Vaart
Starting price 100 EUR

Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000 nr. 85 en 72, in goede staat 18-23cm

Imari vaas met zilveren dop
Result: 40 EUR

Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G

Kersen bijzettafel
Starting price 180 EUR

Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G

2 Vergulde kandelaars
Result: 60 EUR

Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G

Kabinet
Starting price 450 EUR

Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G