Medisch 19e eeuw messing aderlaat apparaat in origineel foudraal, 7x6x5cm Cond:G
Grote imposante zilveren olielamp, Engels, zeer rijkelijk versierd met guirlandes, strikken en bladeren, voorzien van een rand ebbenhout op drie mooie klauwpoten, 27ø cm hoogte 55cm. Mt; Carrington &c...
Hollands zilveren broodmand, 835/000. Fraai opengewerkte mand versierd met parelrand aan de rand en op de onderzijde. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer N.V., Voorschoten, JL.: O, 1949.
34x24x16cm...
Ring GG 585/000 met briljant. Brede ring met in het midden een entourage zetting bezet met briljanten, mooi laag gezet. Totaal ca 0.13 crt TW-VSI, breedte 6 mm, ø 57 ca 3.0 gr
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G
Mooie ovale broche GG, 585/000 met diamant. Fraai bewerkte ovale broche, vermoedelijk Engels, gekeurd 625, 15, Birmingham, met diamanten en getorste rand. Voorzien van kanonsluiting. Grootte 50x17 mm....
Zilveren clown, 925/000, staand met versierde broek met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., hand ontbreekt. Hoogte 8.5 cm ca. 94 gr.
Leuke fijngeweven Gobelin, voorstellende 2 kindjes bij waterbron 20e eeuw in goede staat 32x32cm
Achttiende eeuwse bronzen vijzel met lijnen rondom graveringen, in goede staat, originele patina 14x13ø Cond:G
Gouden ring, RG-WG-GG, 585/000, met briljant. Drie ringen, één witgoud, één roodgoud en één geelgoud, in elkaar gemaakt. De witgouden band is voor de helft bezet met 16 kleine briljanten. Breedte ring...
Brede armband versierd met turkoois en koraal. Brede verlopende armband, met 4 scharnieren, versierd met mozaïk van turkoois en koraal. Breedte 48-24 mm. Massief uitgvoerd. ø 62x54 mm.
Zes zware zilveren ringen, 925/000 met gekleurde zirconia's. Diverse maten, ca 94 gr. Nieuw. ( verkoopprijzen €59,-/€99,- per stuk)
Hans Joachim Zeidler 1935 Duitse school,' Nashornvogel' in vulkaanlandschap, Oostindische inkt op papier 18x18cm Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G
Bijzonder zilveren tafelstuk, Hoorn des overvloeds, 925/000. Grote hoorn versierd met zilveren monturen versierd met parelranden. Staand op twee adelaarspoten. 34x13x34 cm Cond.: G-U
Twee paar barnsteen oorknoppen, met zilver, 925/000. Eén paar oorhangers, peervormig met barnsteen, 3,4x1,4 cm, en een bolle langwerpige oorstekers met barnsteen, 1,3x1,1 cm. Totaal ca. 9 gr.
Drie zilveren miniaturen bestaande uit een klassieke stoel, MT.: Niekerk, Schoonhoven, kaasdragers en een ijscoman met kar, MT.: . Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem. Groottes 2x2x5 cm, 3.5x0.7x...
Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...
Zilveren clown, 925/000, staand met een doek en blauwe muts. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 7 cm ca. 54 gr.
Zilveren zakhorloge, damesmodel, 800/000, gefacetteerde kast met rosé oplage. ø 28 mm. Bevestigd aan een lang zilveren Venetiaans collier met bewerkte ribbollen. Lengte 90 cm.
Bijzondere gouden ring, 585/000, met grote langwerpige bloedkoraal. Fijne ring met een langwerpige kast met meandermotief met daarin een een grote uitgesneden bloedkoraal met bloemmotief. ø 53, zetka...
Zilveren doos, Russisch 84 zolotniks, 875/000, met scharnier en vergulde binnenzijde, 20e eeuw. Versierd met cloissonné met diverse kleuren emaille. ca. 90 gr. 6.5x4x3 cm. Gestempeld met 5 Artel Mosko...
Unieke luciferhouder van schildpad met gouden 585/000 versieringen. Luciferhouder met gouden bewerkte rand en schild, voorzien van getrembleerde bewerking en gouden drukker. Cond.: G ( enkele oneffenh...
Twee kapitale antieke zilveren muurkandelaren, Hollands 835/000, in S vorm versierd met bladeren rond muurschild, en grote ronde schotel voor de kaarsen MT: Willem Cornelis Baksteen en Johannes Midden...