This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Aderlaat apparaatje in doos
Starting price 120 EUR

Medisch 19e eeuw messing aderlaat apparaat in origineel foudraal, 7x6x5cm Cond:G

Zilveren olielamp
Result: 1.900 EUR

Grote imposante zilveren olielamp, Engels, zeer rijkelijk versierd met guirlandes, strikken en bladeren, voorzien van een rand ebbenhout op drie mooie klauwpoten, 27ø cm hoogte 55cm. Mt; Carrington &c...

Zilveren broodschaal
Starting price 350 EUR

Hollands zilveren broodmand, 835/000. Fraai opengewerkte mand versierd met parelrand aan de rand en op de onderzijde. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer N.V., Voorschoten, JL.: O, 1949.
34x24x16cm...

Gouden ring met briljant
Starting price 100 EUR

Ring GG 585/000 met briljant. Brede ring met in het midden een entourage zetting bezet met briljanten, mooi laag gezet. Totaal ca 0.13 crt TW-VSI, breedte 6 mm, ø 57 ca 3.0 gr

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Starting price 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G

Gouden broche met diamanten
Result: 100 EUR

Mooie ovale broche GG, 585/000 met diamant. Fraai bewerkte ovale broche, vermoedelijk Engels, gekeurd 625, 15, Birmingham, met diamanten en getorste rand. Voorzien van kanonsluiting. Grootte 50x17 mm....

Zilveren clown met gele strik
Starting price 140 EUR

Zilveren clown, 925/000, staand met versierde broek met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., hand ontbreekt. Hoogte 8.5 cm ca. 94 gr.

Gobelin, 2 kindjes
Result: 20 EUR

Leuke fijngeweven Gobelin, voorstellende 2 kindjes bij waterbron 20e eeuw in goede staat 32x32cm

Antieke vijzel
Starting price 50 EUR

Achttiende eeuwse bronzen vijzel met lijnen rondom graveringen, in goede staat, originele patina 14x13ø Cond:G

Gouden ring met briljant
Starting price 140 EUR

Gouden ring, RG-WG-GG, 585/000, met briljant. Drie ringen, één witgoud, één roodgoud en één geelgoud, in elkaar gemaakt. De witgouden band is voor de helft bezet met 16 kleine briljanten. Breedte ring...

Afghaanse armband met turkoois
Starting price 60 EUR

Brede armband versierd met turkoois en koraal. Brede verlopende armband, met 4 scharnieren, versierd met mozaïk van turkoois en koraal. Breedte 48-24 mm. Massief uitgvoerd. ø 62x54 mm.

6 Zilveren ringen
Result: 55 EUR

Zes zware zilveren ringen, 925/000 met gekleurde zirconia's. Diverse maten, ca 94 gr. Nieuw. ( verkoopprijzen €59,-/€99,- per stuk)

Zeidler
Starting price 100 EUR

Hans Joachim Zeidler 1935 Duitse school,' Nashornvogel' in vulkaanlandschap, Oostindische inkt op papier 18x18cm Cond:G

Schilderij E. Ligtelijn
Result: 450 EUR

Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G

Zilveren tafelstuk, hoorn des overvloeds
Result: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren tafelstuk, Hoorn des overvloeds, 925/000. Grote hoorn versierd met zilveren monturen versierd met parelranden. Staand op twee adelaarspoten. 34x13x34 cm Cond.: G-U

Twee paar zilveren barnsteen oorknoppen
Result: 20 EUR

Twee paar barnsteen oorknoppen, met zilver, 925/000. Eén paar oorhangers, peervormig met barnsteen, 3,4x1,4 cm, en een bolle langwerpige oorstekers met barnsteen, 1,3x1,1 cm. Totaal ca. 9 gr.

Drie zilveren miniaturen: ijskar, kaas, stoel
Starting price 60 EUR

Drie zilveren miniaturen bestaande uit een klassieke stoel, MT.: Niekerk, Schoonhoven, kaasdragers en een ijscoman met kar, MT.: . Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem. Groottes 2x2x5 cm, 3.5x0.7x...

Twee zilveren koetsen
Result: 60 EUR

Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...

Zilveren clown met blauwe muts
Starting price 90 EUR

Zilveren clown, 925/000, staand met een doek en blauwe muts. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 7 cm ca. 54 gr.

Zilveren dameshorloge
Starting price 150 EUR

Zilveren zakhorloge, damesmodel, 800/000, gefacetteerde kast met rosé oplage. ø 28 mm. Bevestigd aan een lang zilveren Venetiaans collier met bewerkte ribbollen. Lengte 90 cm.

Gouden ring met bloedkoraal
Result: 275 EUR

Bijzondere gouden ring, 585/000, met grote langwerpige bloedkoraal. Fijne ring met een langwerpige kast met meandermotief met daarin een een grote uitgesneden bloedkoraal met bloemmotief. ø 53, zetka...

ZIlv. doos
Starting price 1.400 EUR

Zilveren doos, Russisch 84 zolotniks, 875/000, met scharnier en vergulde binnenzijde, 20e eeuw. Versierd met cloissonné met diverse kleuren emaille. ca. 90 gr. 6.5x4x3 cm. Gestempeld met 5 Artel Mosko...

Goud/Schildpad luciferhouder
Result: 100 EUR

Unieke luciferhouder van schildpad met gouden 585/000 versieringen. Luciferhouder met gouden bewerkte rand en schild, voorzien van getrembleerde bewerking en gouden drukker. Cond.: G ( enkele oneffenh...

2 Zeldzame grote zilveren wandkandelaren
Starting price 2.000 EUR

Twee kapitale antieke zilveren muurkandelaren, Hollands 835/000, in S vorm versierd met bladeren rond muurschild, en grote ronde schotel voor de kaarsen MT: Willem Cornelis Baksteen en Johannes Midden...