This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Imari theeservies
Starting price 80 EUR

Zes delig Imari theeservies, theepot, melk en 2x suikerpot 2 kopjes 1 schotel(1 chip schotel) 6-16cm Cond:G

2 Imari bloempotten
Result: 50 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen bloempotten en tuin en vogeldecor(chip) 12x5x17øcm

3 Delen Hollands aardewerk
Starting price 20 EUR

Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G

Mahonie eettafel
Result: 70 EUR

Mahoniehouten Engelse Regecy stijl uittrektafel 2e helft 20e eeuw met messing beslag 77x168x92cm. (uitgetrokken: 77x278x92cm.) Cond.: G

Chinees etagere kastje
Result: 60 EUR

Oude Chinese etagekast met diverse hoogteverschillen 20e eeuw 67x45,5x14cm. Cond.: G

Zilveren breinaaldenschede
Result: 50 EUR

Zilveren breinaaldenschede 835/000 met speld, voorzien van fraaie florale gravering en 6 kantige kop MT.: C.H Cammans Leeuwarde/Groningen ca 1870 ca. 8 gr. 8 cm.Cond:G

Klein borstbeeld
Result: 30 EUR

Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm

2 Bisquit beeldjes
Starting price 30 EUR

Twee oude Bisquit porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw(gemerkt) beide beschadigd 19-23cm Cond:M

Beeldje Nymfenburg
Starting price 100 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

Bonheur Hollands
Starting price 500 EUR

Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm

Witgouden ring met peridoot
Starting price 350 EUR

Sierlijke witgouden ring, 750/000, met peridoot en briljant. Entourage ring met grote peridoot en een rand van briljanten. ø kop 17 mm. ca 5.3 gr. ø 56. steen is wat beschadigd

Malachiet schaal
Result: 45 EUR

Schaal gemaakt uit malachiet, 11x9x4 cm, ca 680 gr.

Antieke zilveren vleesvorkjes
Result: 35 EUR

Stel antieke zilveren vleesvorkjes, 835/000, met getorste stelen met fraai bewerkte bladeren MT.: J.M van Kempen Voorschoten ca 1870, 30gr. Cond:G

Zilveren pepermuntdoosje
Starting price 70 EUR

Antiek zilveren gecontourneerd pepermuntdoosje, 835/000, met biedermeier gravering 5x5x1,2cm MT.: A. Nobel Schoonhoven anno 1856 Cond:R/G

Eiken kastje
Result: 100 EUR

Hollands eikenhouten 2-deurs kastje 17e-18e eeuws, met poortpanelen 85x118x46cm Cond:G

2 Vergulde kandelaars
Result: 60 EUR

Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G

Set zilveren armband en ring
Starting price 50 EUR

Set met zilveren armband en ring, 925/000 met melkstenen en roze zirconia's. Armband met vierkante schakels met gefacetteerde melkstenen, zirconia's en baquette geslepen roze zirconia's met ring als s...

Twee 18e eeuwse tempelhekken
Starting price 75 EUR

Twee antieke 18e eeuwse Chinees groengeglazuurde keramieken tempelhekken (lichte glazuurschade) 33,5x32x4cm Cond:G

18e Eeuws bord, China
Starting price 40 EUR

Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R

Bronzen lampenvoet
Starting price 40 EUR

Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G

Chinese kom
Starting price 130 EUR

Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R

Gouden pantera collier
Starting price 275 EUR

Prachtig Pantera collier, GG 585/000. Drie rij-ig pantera collier voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 4 mm. Lengte 43 cm. ca. 12.5 gr. Als nieuw!

Armband witgoud met briljant
Starting price 60 EUR

Fijne armband WG 585/000 met briljant. Fijne schakelarmband met in het midden een rondje, 11 mm, versierd met een kleine diamantje 8/8. Voorzien van veeroog. Lengte 18 cm ca. 2.2 gr.

Zilveren kandelaar
Result: 160 EUR

Antiek kandelaar, zilver 835/000, met fraai floraal gedreven afbeeldingen verzwaarde grotvoet. ca 9x10,5 cm voorzien van oud belastingkeur. Cond.: G