Collectie munten Juliana 1948-1980: 3x Compleet album "Nederlands munten uitgegeven gedurende de regeringsperiode van koningin Juliana" (per album 10x zilveren 1 Gulden, 7x zilveren rijksdaalder en 2x...
Groot lot divers plated, o.a bestek, kelken etc, in krat. 22x29x40cm Cond:R/G
Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G
Vijf zilveren bonbonschaaltjes 800/000 Duits, strak model, Wilkens und Söhne ø9cm ca 225gr
Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen pijpvaasjes, omstreeks 1900 met bloem en vogeldecor, gesigneerd, 15,5cm Cond:G
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
Collier met citrien, parel en een hanger GG 585/000 met citrien. Collier met citrienkralen, gefacetteerd met zoetwater parels bevestigd aan een GG bolsluiting met bewerking. In het midden van het col...
Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm
Vijf antieke plated dienbladen 19e/ 20e eeuw bewerkt en strak. Cond:R/G 43-72cm
Bijzonder zilveren vaasje met parelrand en Oosterse bewerking. Barokstijl. ø6x11cm., ca. 101 gr.
Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G
Messing kroonluchter met kristal 2e helft 20e eeuw Cond.: R-G 113x45x192
Art Deco marmeren inktstel met bronzen/ivoren pierrot met luit en inktpot ca. 1920, in goede originele staat 15x38x23cm.
Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een verliefd stel 26x20x11cm. Cond.: G
Grote antiek Duitse terracotta kabouter met gans en varken, door Albert Starke Dresden. Fecit 1922 bruin glazuur, 78cm Cond:G
Lot met diverse GG 585/000 sieraden bestaande uit o.a. een klein ringetje, 4 religieuze hangers en een broche met zirconia. Totaal ca. 8.4 gr.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G
Gouden ring, GG 585/000, met blauwlagensteen met wapen. Fraaie heren zegelring, massief uitgevoerd, met achthoekige blauwlagensteen, 12x15 mm, gegraveerd met wapen. ca. 9.8 gr. ø 57
Twee antieke bronzen figuren met ivoren hoofdjes en zwart maremeren voet, omstreeks 1900 voorstellende boeren vrouwen met klompen 16,5x17cm Cond:G
Gouden naaiset, 585/000, 19e eeuws, in schildpadetui met fraaie bekleding. Bestaande uit een naaldenkoker, schaartje in schede, vingerhoed, rijgnaald, priem en 2 garenklosjes met o.a. florale motieven...
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...