Ongesigneerd omstreeks 1900(verso onduidelijke plakker) zeegezicht met zeilschepen (2 gaatjes) Cond:R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, religieuze voorstelling met engelen etc. 80x120cm. Cond.: G
Bart Peizel Veendam 1887-Amsterdam 1974, stilleven met fruitschaal, olieverf op linnen 50x40 Cond:G
Grote 19e eeuwse Duitse steendruk door Alphonse Martinet naar een schilderij van professor Jacob Becker, steendruk op papier (lichte vochtvlekken) 70x46cm. Cond.: R-G
L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G
F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50 Cond:G
J. Komz (2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, 19e eeuwse cavalerist te paard 50x60cm. Cond.: G
L.van Dijk 2e helft 20e eeuw, winters landschap met figuren, olieverf op paneel 25x20cm Cond:G
Diana van den Berg stilleven druiventros met goudkader tekst, aquarel op papier 22x15cm Cond:G
Haenisch ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Kornfeld am Hang 70x100cm.
Jan Kelderman (1914 - 1990), olieverf op linnen, schelpenvisser 30x40cm. Cond.: G
G. Gasparin 1937, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x45cm. Cond.: G
Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G
Wies Janssen (Arnhem 1947 - ), olieverf op linnen, landschap met hoge bomen en wielrenners 100x80cm. Cond.: G
J. Brouwer 20e eeuw Hollandse ijspret, olieverf op paneel 37x28cm Cond:G
Gerard Cox jr. ( 1902 - 1982), pastel op papier, duinlandschap met berkeboom 58x30cm. Cond.: G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, portret meisje in stoel olieverf op linenn 64x45cm Cond:G
Jan van Heel, 1898-1990 den Haag, vredesduif 1963, litho op papier 14x10cm Cond:G
Grote emaille plaquette naar Renoir met plated en houten omlijsting, 20e eeuw, dame in strandstoel. 22x30 Cond:G
Adolf Rheinert (Duitse School 1879 - 1958), olieverf op paneel, Fachwerk landgoed met paardenkar 60x80cm. Cond.: G
Huib Daniels, 20e eeuw,magere brug Amsterdam, olieverf op paneel,19x18cm Cond:G
Gesigneerd H.Kuijten, vrouwelijk naakt, olieverf op paneel 51x41 Cond:G
C.Cornelisz, olieverf op paneel, winters bosgezicht in de trant van Louis Apol, 21e eeuw, 24x30 cm, Cond:G