H.J. Wijngaard ( Amsterdam 1922 - 2012), olieverf op linnen, IJsselgezicht met boten 60x90cm. Cond.: G
W.Donaubauer, Duitse school 1866-1949. landschap met dorp olieverf op paneel 27x39. Cond:G
Helen Meyer Moringen 1898-1958 Duitse school. Landschap met paarden en vakwerkhuis, olieverf op linnen 40x50 Cond:G
Henk Dekker ( 1897 - 1974 Den Haag), olieverf op linnen, zeilboot op zee 60x80cm Cond:G
Ludwig Kiederich omstreeks 1930 1873-1950 Duitse school, landarbeiders met paardenspan, olieverf op lonnen 100x80cm Cond:G
Ype Wenning Leeuwarden 1897-Wassenaar 1959 verso, gezicht op Leidschendam met koeien, olieverf op linnen 41x31cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1960 (Franse School), olieverf op paneel, stadshaven met figuren 80x30cm. Cond.: G
H.W.Veenendaal omstreeks 1930, boerenhof met kippen en boerin olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Schutz 21e eeuw Hollands vissersvolk met bomschuiten op strand 40x36 Cond:G
J.A Geerenstijn omstreeks 1930, mogelijk pseudoniem Cor Bouter.Landschap Giethoorn met punter, olieverf op linnen 100x60 Cond:G
J.G. van Luppen ( 1834 - 1891 Belgische School, diverse musea, leerling van Th. Rousseau), olieverf op linnen, landschap met rivier en roeier 58x41cm. Cond.: R-G
F. Pfenningschmidt 1930, olieverf op linnen, Fachwerk-boerderij met ganzen en kippen 95x65cm. Cond.: G
S.J. Akkerman Johannes Stephanus Rotterdam 1913- 50x35cm olieverf op papier, gezicht op kerk bij avond. Cond:G
Marguerite Antoine(1907-1988 Belgie) Pierro, olieverf op linnen 90x130cm. Cond:G
Max Carlier 1872-1938 Belgische school, boerne vrouw met bloemen, melk en fruit, olieverf op paneel 54x39cm Cond:G
Staf Beerten Beverlo 1930, verliefden olieverf op paneel 16x28cm Cond:G
G. Majewicz 1897-1973 herenportret olieverf op paneel 35x28 Cond:G
Ton Ankone (Oldenzaal) Twentse windmolen met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
J.C. Vaarberg 1850. Weesp 1825- 1871 Amsterdam, moeder met kind op tuinbank olieverf op paneel 33x43 Cond:G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, ooievaarsnest 60x90cm. Cond.: G
Naar Murillo 19e eeuw Italiaanse kinderen aan het dobbelen olieverf op linnen 84x110 Cond:G
Tonnie VOorn 1957, acryl op linnen, fantasiefiguur 50x60cm. Cond.: G