Twee antieke Hollandse tegels 17e en 18e eeuws. een polychrome vogel op tak(koper omlijst) en eenmaal spelende kinderen met draaitol 13x13cm Cond:R/G
Lot van 50 diverse oud (Hollandse tegels) 20e eeuw met diverse decors o.a. Makkums, Delft(minime beschadiging mogelijk +/- 13x13cm Cond:G
Oud tegeltableau en drie tegels in lijst, 6pas tegeltableau 20e eeuw Delft (die pleit om een koe geeft er een toe) minimale chip, drie tegels Makkum notendecor in lijst 43x30 en 42x16,5cm Cond:G
Antieke Hollandse wandtegels 17-19e eeuws diverse decors(beschadigingen) 13x13cm Cond:R
Twaalf antieke wandtegels waarbij een maal 4 pas, floraal hoofdzakelijk 19e eeuw (beschadigingen) 13x13cm Cond:R
Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cond:G
twee Chinese tegeltableaus met vrouw en vogeldecor (4pas) 2e helft 20e eeuw 64x19cm Cond:G
Twee oude Japanse vazen keramiek met kraquele glazuur en figuren in landschap decor, 20e eeuw 32cm Cond:G
Twee delen oud bisquit porselein 209e eeuw: 1x schenkkan Portmeirion porcelain England, 1x dekseldoos met slapende putti (ongemerkt), teentjes af, 11-12cm. Cond.: R-G
Twee keramieken Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Flora (1x stercraquelure) 10xø16,5cm. Cond.: R-G