This website uses cookies

25. Juliveiling 2015

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

2 Antieke tegels
Result: 50 EUR

Twee antieke Hollandse tegels 17e en 18e eeuws. een polychrome vogel op tak(koper omlijst) en eenmaal spelende kinderen met draaitol 13x13cm Cond:R/G

6 Antieke tegels
Starting price 50 EUR

2 Jugendstil tegels
Result: 30 EUR

4 Tegels
Starting price 40 EUR

Diverse tegels
Result: 45 EUR

Lot van 50 diverse oud (Hollandse tegels) 20e eeuw met diverse decors o.a. Makkums, Delft(minime beschadiging mogelijk +/- 13x13cm Cond:G

Diverse tegels
Starting price 60 EUR

Oud tegeltableau en drie tegels in lijst, 6pas tegeltableau 20e eeuw Delft (die pleit om een koe geeft er een toe) minimale chip, drie tegels Makkum notendecor in lijst 43x30 en 42x16,5cm Cond:G

8 Tegels
Starting price 40 EUR

Antieke Hollandse wandtegels 17-19e eeuws diverse decors(beschadigingen) 13x13cm Cond:R

4-Pas + 8 tegels
Result: 35 EUR

Twaalf antieke wandtegels waarbij een maal 4 pas, floraal hoofdzakelijk 19e eeuw (beschadigingen) 13x13cm Cond:R

Tegeltableau
Starting price 80 EUR

Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cond:G

Yixing potje, krekel
Starting price 2.000 EUR

Yixing potje, Foo-honden
Starting price 1.000 EUR

2 Tegeltableaus's
Starting price 50 EUR

twee Chinese tegeltableaus met vrouw en vogeldecor (4pas) 2e helft 20e eeuw 64x19cm Cond:G

2 Kleine vazen
Starting price 30 EUR

Twee oude Japanse vazen keramiek met kraquele glazuur en figuren in landschap decor, 20e eeuw 32cm Cond:G

Grote vaas
Result: 30 EUR

5 Porseleinen pierrots
Starting price 50 EUR

6 Kop & schotels
Result: 20 EUR

Chinees pors. beeld
Starting price 140 EUR

12 Delen aardewerk
Result: 50 EUR

Kavel porselein
Result: 25 EUR

Jugendstil vaas
Result: 20 EUR

2 Delen porselein
Result: 35 EUR

Twee delen oud bisquit porselein 209e eeuw: 1x schenkkan Portmeirion porcelain England, 1x dekseldoos met slapende putti (ongemerkt), teentjes af, 11-12cm. Cond.: R-G

2 Kastkommen
Result: 50 EUR

Twee keramieken Petrus Regout Maastricht kastkommen ca. 1900, decor Flora (1x stercraquelure) 10xø16,5cm. Cond.: R-G

6 Delen Kutani
Result: 70 EUR

2 Borden
Result: 50 EUR

Twee antieke Duitse KPM borden met fruittak decors omstreeks 1920 in goede staat 21,5ø cm