This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, July 3, 2015 from 17:00

Completed | Default auction

Schilderij, C. Snoeierbos
Starting price 80 EUR

C.J. Snoeyerbosch 1914 (Zutphen 1891 - ), gemengde techniek op paneel, landschap met dode boom 48x32cm. Cond.: G

6 Gravures
Starting price 100 EUR

Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G

Houtskool tekening, P. Loo
Starting price 50 EUR

Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G

Schilderij, Ruhe
Starting price 50 EUR

F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50 Cond:G

Zilveren munt
Result: 25 EUR

Zilveren 8 Reaal Spaanse dollar uit 1788, met tekst: Del Gratia Carolus III Del Gratia 1788 Hispan et Ind Rex.M.8R.FM

3 Miniatuurportretjes
Result: 45 EUR

Drie oude antieke miniatuurportretten, een Bisquit porseleinen portret,Mor.Osk. Raithel omstreeks 1900, een verguld messing portret omstreeks 1890 monogram M.L.P, en een Koninklijk portret in ivoren l...

Aquarel, vogel
Result: 100 EUR

Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G

Koperen pan en ketel
Result: 20 EUR

Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G

Schilderij, Tilly Moes
Starting price 50 EUR

Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

Houtsnijwerk
Result: 75 EUR

Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.

Schilderij, Chris Snijders
Starting price 400 EUR

Schilderij Snijders, Rotterdam 1881 Hollandse school Arabische markt, olieverf op paneel 65x51cm Cond:G

Lampevoet
Starting price 150 EUR

Antieke Japanse of Chinese Cloissone tafellamp met bloem en vlindervoorstellingen, omstreeks 1900 in goede staat 68cm

Paneel, landschap
Starting price 150 EUR

H.Weegewijs 1875-1964 Soest, landschap met boerderij bij avond, olieverf op paneel 33x21 Cond:G

3x Pijpcomfoor
Result: 38 EUR

Drie antieke pijpcomforts, 19e eeuw, 2 maal hout met koper, en 1 Berliner eissen met koper, 9-13cm Cond:G

Tiffany stijl tafellamp
Starting price 80 EUR

Hoge Tiffany stiojl tafellamp met glas in lood huisjes decor 2e helft 20e eeuw Cond:G 60x34cm

5 Duitse etsen, 18e eeuw
Result: 100 EUR

Vijf Duitse 18e eeuwse etsen, J.W. Sein? met spreuken in gravure Duits en Frans, voorstelling met ruines en figuren (1vlek) 19x30cm. Cond:G

Helm
Result: 80 EUR

Antieke koperen helm, Sapeurs Pompiers de Paris, gemerkt Parijs nr. 5789 in goede staat 20x19x27cm.

Beddepan
Starting price 30 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan met gravering in goede staat 110cm.

Schilderij, clown
Starting price 50 EUR

A.S.G. Steinhagen, Clowns, Batik op zijde 33x63 cm Cond:G

Messing hanglamp
Starting price 90 EUR

Bronzen 10-lichts kroonluchter in barokstijl 2e helft 20e eeuw 65xø78cm. Cond.: G

Schilderij, arbeiderswoning
Starting price 100 EUR

De Vries omstreeks 1930, boerenhuis met strodak, olieverf op linnen 40x50 Cond:G

2x Matchstrikers
Starting price 70 EUR

Twee antieke keramieken Match-strikers (Engeland): 1x reclame Jensbury + Brown's by Royal Warrant Toher Majesty 5-9cm. Cond.: G

6 Delen Kutani
Result: 70 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...

6 Kop & schotels
Result: 20 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G