Twee delen Engels Wedgwood porselein 20e eeuw: 1x opengewerkte mand, cremekleurig en 1x bisquit porseleinen dekseldoos in hartvorm (Empire stijl) 13-24cm.
19e eeuws Duits serviesgoed, 2 kop en schotels, 1 los kopje,1 biedermeijer kop met schotel blumen kränze, Flucht die Liebe Freundschaft heiligt Ihr Triebe(kopje goed, schotel sleets)1 kop en schotel g...
Duits Meissen porseleinen knobbelvaas uit de Knaufzeit ca. 1900 met musicerende figuren in landschapsdecor (scherf bij tuit ingelijmd) 17,5xø9cm. Cond.: R
Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met decor van vogels op rots ca. 1920 (gemerkt) 11,7xø7cm. Cond.: G
Porseleinen figuur van een bloemenmeisje, ca. 1920 met bronzen voet, gemerkt Triade Benachin. Lichte beschadigingen aan bloem 20x15x12cm. Cond.: R-G
6x oud Duits steengoed oa. westerwald 20e eeuw. 4 x bierpul met tinnen deksel, 1 kruik, 1 stopfles. 15-28cm. Cond:G
Aparte oude gesigneerde Chinese Yixing 6-kantige theepot in goede staat 8x19x12,5cm.
Kleinen oude Chinese trekpot met signatuur en tekst in goede staat 9x9xø8cm.
Oude Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gesigneerd en in goede staat 11,5x15,5xø8,5cm. Cond.: G
Oude/antieke Chinese celadon trekpot met cracele glazuur in goede staat 5x14xø11cm.
Porseleinen handbeschilderde theebus ca. 1900 (chip stop) en een porseleinen beschilderde lampenvoet ca. 1920 15-21cm. Cond.: G
Porseleinen dansend paar 2e helft 20e eeuw, kobaltblauw met goud 18cm. Cond.: G
Twee delen Duits 18e eeuws porselein (Frankenthal), 1x koffiekan (zonder deksel) en 1x groot bord. Slecht gerestaureerd 19,5-31cm. Cond.: M
Oude Napels porseleinen figuur ca. 1980, voorstellend een converserende dame en heer 20cm. Cond.: G
Porseleinen 18e-19e eeuws figuur, voorstellend een edele heer met dame (onduidelijk gemerkt). Beide hoofdje gelijmd. 13x10x9cm. Cond.: M
Duitse Fayence 18e-19e eeuwse bierpul met tinnen deksel en blauw floraal decor. Bovenrand lichte randschades en duimrust gesoldeerd, 17xø10cm. Cond.: R
Antieke Delftse lamp gemaakt van een 18e eeuwse Delfts keramieken vaas (beschadigd) 33cm. Cond.: M
Groot porseleinen tafelstuk met diverse putti en opgewerkte bloemen, gemerkt A.B. 20e eeuw. In goede staat, minimale chip mogelijk 47x40x23cm. Cond.: G
Oude/antieke Duitse steengoed schenkkan ca. 1930 met blauw floraal glazuur in goede staat 25cm.
Grote porseleinen uil op stam ca. 1980. Ongemerkt, vermoedelijk Duitsland 46cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met florale decors, gesigneerd. (Binnenrand voet heeft chip), H.: 41,8cm. Cond.: G
Oud Rosenthal porseleinen koffieservies Classic Rose bestaande uit: 12x ontbijtborden, 1x koffiepot, 1x theepot, 1x botervloot, suikerpot, melkken, 7x kop & schotels en 7x losse schotels Cond.: G
Grote Duitse Hutschenreuther porseleinen kunstenaars vaas, "U.S. Zone Selb Kunstabteilung", monogram Jugendstil stijl 42xø25cm. Cond.: G
Porseleinen 19e eeuws 22-delig servies, gemerkt C.T. Altwasser met gouddecor en floraal decor bestaande uit: koffiepot/theepot, koekjespot, suikerpot, melkkan, 9 borden en 9 kop & schotels. Minimale b...
Kavel 19e eeuws Duits porseleinen serviesgoed (9-delig) met restgoud-decors o.a.: 2 theepotten, 2 schalen, 1 bonboniere, 1 botervloot, 2 grote kommen (minimale beschadiging mogelijk) 15-22cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuws familie roze theeservies met decor van gou en figuren bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, 4 kop&schotels (1 schotel met haarscheur) 5-20cm. Cond.: R-G
Drie delen antiek porselein: 1x Chinese vaas 18e-19e eeuw (goed), 1x 19e eeuwse porseleinen dame met gouddecor (chip bij voet) en 1x putti met korf (beschadigd) 18-25cm. Cond.: R
Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., poot is gelijmd Cond.:R
Gelimiteerde handbeschilderde terracotta amfora vaas door Nic. Gabriel Geometric period 800 B.C. no 1 7/5/1992. Natuurgetrouwe kopie van het origineel in goede staat 30xø13,5cm.
Grote oude terracotta figuur, voorstellend een dame, gesigneerd Chapil (1 gaatje) 46xø30cm. Cond.: R-G
Oude blanc de chine porseleinen tempelleeuw 19e eeuw 19cm. Cond.: G
Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade 10x14x9,3cm. Cond.: R
Engels 9-delig Wedgwood serviesgoed of Etruria Etna bestaande uit 6 kop & schotels, suikerpot, melkkan en theepot Cond.: G
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.
Grote satsuma cachepot met messing armaturen ca. 1880 (draken) 35x44xø35cm. Cond.: G
Oude vaas celadon kleur met cracele glazuur (gemerkt) 16xø15cm. Cond.: G
Antieke Staffordshire keramieken 13-delige dessertset bestaande uit: 1 schaal en 12 dessertkommen ca. 1920 met Jugendstil/ Art Deco decor Wilkinson LTD England 14-22cm.
Twee kristallen Goebel beeldjes: 1x kristallen Hummel figuur "de postbode", nr. 8513 (9cm.) met originele doos, 1x kristallen Goebel teckel zittend op een kussen (9,5cm.). Beide in goede conditie.
Duits porseleinen beeld, dansend damesfiguur ca. 1960, gemerkt met kroon 1764 Handarbeit (duim afgebroken) 24cm. Cond.: R
Oude Chinese keramieken tafellamp met houten voet en florale decors 2e helft 20e eeuw 27xø15cm. Cond.: G
Hollandse Koninklijke Plazuid keramieken lampenvoet 20e eeuw met floraal decor en klauwpoten (1 chip) 32xø13cm. Cond.: R-G
Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G
Vier antieke Hollandse tegels, 18e en 19e eeuws, steenbok, bloemdecor en figuren 13x13 Cond:R
Keramieken wandtegel met haandecor, meerkleurig geglazuurd ca. 1960, verso onduidelijk gesigneerd en handbeschilderd, nr. 772, 60x35cm.
Twee Duitse Westerwald steengoed kruiken ca. 1880 Historisme: 1x grote klepkan met tinnen deksel (gesigneerd Pauson München) en 1x schenkkan met Renaissance decor 29-43cm. Cond.: G
Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.
Zeven delen oud miniatuur porselein Duitsland: 1x schaaltje, 1x koffiekan, 2x kop&schotels, 1x kandelaar (Rosenthal), 1x duif (KPM) en 1x melkkannetje 1-9,5cm. Cond.: G
Twee oude Franse majolica vazen 20e eeuw handgeschilderd, voorstelling van figuren in landschap 25xø14cm. Cond.: G