This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

Tafelklok zwart/goud
Result: 115 EUR

Duitse tafelklok ca. 1880 (waarschijnlijk Kienzle) met geëbonisserde kast en goudkleur in goede originele staat 48cm. Cond.: G

Art Deco klokkenstel
Result: 110 EUR

Driedelig koperen klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Geheel in goede staat, slinger is niet origineel 37-41cm.

Vuurvergulde pendule
Starting price 400 EUR

antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.

Lehmann 2095
Result: 150 EUR

Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Lehmann 2040
Result: 40 EUR

Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.

Groot Mahjong spel
Result: 60 EUR

Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G

13x 5 Gulden
Starting price 40 EUR

Hollands papiergeld, 13x 5 Gulden 80er jaren

6 Zilveren munten
Starting price 80 EUR

Zes oude Litouwse munten 1936 Vytantas Didisys.

18 Halve centen
Result: 25 EUR

Achtien halve centen Nederland, 1e helft 20e eeuw

Doos ansichtkaarten, buitenland
Starting price 20 EUR

Lot van diverse oude ansichtkaarten, buitenland 20e eeuw. Cond:G

Ansichtkaarten NL
Result: 40 EUR

Lot van diverse oude ansichtkaarten Nederland, 20e eeuw 13x23x17 Cond:G

3-Delig servies
Result: 40 EUR

Drie delig retro stijl thee servies, 2e helft 20e eeuw met chroom. gemerkt B.D. in rechthoek. Cond:G 7-30cm

2 Reclameschilden
Result: 20 EUR

Twee oude spiegel-reclameborden van glas 2e helft 20e eeuw: 1x Coca Cola 33x22cm. en 1x Gordons Gin 33x25,5cm. Cond.: G

5 Delen divers
Result: 20 EUR

Vijf delen divers antiek omstreeks 1900, een Kiralyi Magyar automobilclub embleem, twee antieke smeedijzeren sierhaken, een antieke houten lijst met reproductie, en een antieke messing kompas. 3,5-37c...

Hengselvaas
Starting price 60 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met cloissone floraal decor en 2 hengsels 25cm. Cond.: G

3 Sigarenknippers
Starting price 40 EUR

Drie oude sigarenknippers plated ca. 1950 14-15cm. Cond.: G

7 Tinnen borden
Result: 35 EUR

Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G

Antieke pick-up
Result: 75 EUR

Antieke Cremona koffer-grammofoon ca. 1920 (Electro Cremola), gebruikerssporen 15x39x29cm. Cond.: R-G

Vervallen uit veiling
Starting price 60 EUR

Vervallen uit veiling

Diverse mineralen
Result: 50 EUR

Groot lot mineralen, in doosjes en los. 10x24x24.Cond:G

Mes, Corsica
Starting price 225 EUR

Groot 19e eeuws Italiaans klapmes met benen beschilderde heft en Italiaanse tekst in het lemmet 42cm. Cond.: G

Bierpul
Starting price 50 EUR

Grote antieke bierpul "Schiettrophee Jensen 1878 - 1903", plated met restvergulding 35cm. Cond.: G

Kavel militaria
Result: 50 EUR

Kavel militaria met o.a: 2x helmen, 3x veldflessen, Vredestein Volksmasker, 3x gasmasker en schep 20e eeuw 20-32cm. Cond.: G

Kandelaar
Starting price 30 EUR

Antieke koperen 3-lichts kandelaar met kroon omstreeks 1900.40cm.Cond:G