Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"Berkeboom in Buurse" 24x30 cm. Cond:U
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "De Bommelas"40x50 cm. Cond.:U
V. Reichelt, olieverf op linnen, portret van een naakte dame. Cond.: G
Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G
Gesig., E. Dronken 1940, olieverf op paneel, zonnebloemen. 50x60cm. Cond.: M
Johann Georg Arsenius(1818-1903 Zweden), olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren. Cond.: G
Jugendstil weefwerk ca. 1900., landschap met bloemen en bomen. 47x61cm. Cond.: U
Francois Dolhen, Vlaamse school Belgie 20e eeuw, olieverf op paneel, branding bij ondergaande zon. 29x23cm. Cond.: G
A. Leycer, Jugendstil schilderwerk op zijde, vissende reigers. 50x78cm. Cond.: G
Ongesig., olieverf op paneel 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen. 38x44cm. Cond.: G
Emile Hoogewijs (Brussel) begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap. 35x28cm. Cond.: U
Gesig. J.B. Tollemans, olieverf op paneel, landschap. 48x39cm. Cond.: G
Gesig., E.J.W. Aalscholver 30-er jaren, pastel op papier. 23x43cm. Cond.: G
Staron and Meyer ca. 1900, handwerk op damast, figuren bij een beekje. 17x34cm. Cond.: G
Ongesig. houtskool op papier, portret van een vrouw. mooie kwaliteit. 29x39cm. Cond.: G
Ongesig. kubistisch schilderij 30-er jaren, figuur met muis. 100x70cm. Cond.: G
Ongesig., kubistisch schilderij 30-er jaren, naakte figuur. 100x60cm. Cond.: G
Kubistische schilderij 30-er jaren, olieverf op linnen, twee figuren. 90x100cm. Cond.: R
Perzisch aquarel op papier opgehoogd met dekkend wit 19e eeuws (klein scheurtje), 20x21cm. Cond.: G