Willem Witjens (1884 - 1962), olieverf op linnen, winterlandschap, 40x50cm. Cond.: G
J.H. Weijns(1864-1945 Rotterdam), aquarel op papier, portret van een heer. 39x45cm. Cond.: U
A.H. Gouwe (1875 - 1965), olieverf op linnen, ploegende paarden, 59x38cm. Cond.: R
G. Diepeveen, olieverf op paneel, Enschede, tulp. 50x35cm. Cond.: U
Gesigneerd van de Heide, olieverf op paneel, orientaalse voorstelling, 14,5x18,5cm. Cond.: G
Theo Goedvriend(1879-1969 Warnsveld), olieverf op linnen, Aziatisch stilleven. 34x29cm. Cond.: M
Ongesigneerd, olieverf op paneel, veestuk 19e eeuw, 18,5x28cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Singraven Denekamp" 40x50 cm. Cond.:U
Gesigneerd S. Naarden, olieverf op linnen, wandelend stel, 18,5x38,5cm. Cond.: U
Gesig. Max Drechsler 1933 olieverf op linnen , landschap hooi binden 50x72 cm, Cond.:R
Matthieu Wiegman (1886 -1971), aquarel op papier, "Val de Mosa, Mallorca", 25,5x32,5cm. Cond.: U
Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met stenderkastmolen. 50x70cm. Cond.: U
Gesigneerd J. Jans, olieverf op linnen, musicerend stel, 110x71cm. Cond.: U
Gesig. Johan ter Horst, olieverf op linnen, Twentse Hoeve, 60x80 cm. Cond.:G
Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
Gesigneerd L. Vijlbrief 1969, olieverf op paneel, staand naakt, 47x78cm. Cond.: U
Gesig. J ten Cate, olieverf op linnen, bosgezicht met paard en wagen. 50x70cm. Cond.: U
Gesigneerd E. Kooi, olieverf op linnen, Russische heer met baard, 30x40cm. Cond.: G
Theo Goedvriendt (1879-1969 Warnsveld), olieverf op linnen, paddestoelen. 35x42cm. Cond.: G
Gesigneerd F. Lauwers 1934, olieverf op linnen, voorstelling van Jezus, 37x51cm. Cond.: G
Cornelia van der Hart(1851-1940 Den Haag), olieverf op paneel, danseres met tutu. 12,5x19,5cm. Cond.: U
Gravure op papier uit 1885, "Jugendliebe", 18x22cm. Cond.: U
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Molen bij water" 40x50 cm. Cond.U