Secretaire Holland 1760-1780 eiken mahonie opgelegd, gebogen front met aan de zijkanten messing decoratie delen.Binnenwerk met vele laadjes en vakjes.
Ronde Biedermeier tafel ca. 1850 met 3-spant poot en massief mahonie blad.
Eikenhouten plantentafel met getorste poten., 0,59x0,28cm.
Bronzen groepje gesigneerd Cloudion, midden 19e eeuw, H.: 16cm.
Bronskleurige waterputtende jonkheer met hoed, ca. 1900, H.:35cm.
Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.
Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.
Bronzen sculptuur op marmeren voet, voorstellende dame met fruit, gesigneerd Hofer, ca. 1900, H.: 33cm.
Bronzen sculpture van jachthond gesig. J. Mene ca. 1900.
2 Bronzen siervaasjes op witmarmeren voetjes. Frankrijk 19e eeuw.H17cmx Ø 7cm
Bronzen beeld ca. 1900,voorstellende een door water lopende 12-ender,met twee jachthonden. brons gepatineerd, op een rechthoekige marmeren voet.
H. 48cm., L. 75 cm.
Bronzen beeld,gesign.Compagr.,beeldhouder ca. 1900,voorstellende op een rots zittende jugendstil-vrouw en aan de zijkant staande engel (putto),een brief
2 Houten engeltjes spelend met fluit en banjo, 19e eeuw, hangend model, 30x17x17cm. Cond.: G
Afrikaans houten beeld van een zittende man, enkele delen gelijmd, 57x18x18cm. Cond.: M
Eikenhouten beeld van een staande man met een boek in de hand en een sabel, 19e eeuw, 36x12x10cm, de sokkel mist een klein stukje hout.
Eikenhouten beeld van een staande man met mantel op sokkel. In de hand houdend een boek en een staf, 37x14x10cm, mist 3 stukjes aan de voet van de sokkel.
8 Miniaturen uit hout gesneden, 7x dierlijk, 1x vrouwtje, eind 20e eeuw, ca. 5cm. hoog. Cond.: G