Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U
Bronzen kunstwerk1e helft 20e eeuw. Jakob en de engel met etiket Fri Heil. 26,5x18,5x6cm. Cond.: U
Doos met 8 antieke japanse druktouches, uitgewerkt aardewerk met gouddecor, grootste is 12x4,5x1,2cm. Bijzonder mooie kwaliteit. Cond.: U
Antieke Japanse druktouche in de vorm van een zwaard, uitgewerkt zwart aardewerk met gouddecor 62x9x2,5cm. Cond.: U
Doos met antieke Japanse druktouche, aardewerk met gouddecor 25xØ9cm. Cond.: U
Doos met antieke Chinese druktouche, aardewerk met prachtig uitgewerkt decor 38x19x2,5cm. Cond.: U
Doos met antieke Japanse druktouche, uitgewerkt aardewerk met gouddecor 31,5x15x2,5cm. Cond.: U
Doos met antieke Japanse druktouche, uitgewerkt aardewerk met gouddecor 21x16x4cm. Cond.: U
Koperen Art Deco bestek in koperen mand begin 20e eeuw (28 delen). div. afm.
2 Jugendstil vaasjes van messing met bloemdecor. 14,5x6x3,5cm. Cond.: U
Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R
Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G
Klokkenstel met roodbruin natuursteen en composiet (gesigneerd), 19e eeuw geheel compleet, Cond.: U
Friese staartklok, 19e eeuw met scheepjesmechaniek (5 scheepjes) en eiken kast, 142x35x22cm. Cond.: G