This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

2 Empire stijl bokalen
Result: 100 EUR

Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.

3 Miniatuur portretjes
Result: 100 EUR

Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G

Miniatuur portretje
Result: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.

Boek Rembrandt
Result: 60 EUR

Antiquarisch boek 19e eeuw: Rembrandt, leven en kunst, geschreven door Jan Veth ter Herinnering van Rembrandts 300 jarigen geboortedag. Bevat diverse steendrukken (vochtvlekken) 41x31x5cm. Cond.: R

Convoluut boek
Result: 275 EUR

Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...

Koperen kraankan
Result: 25 EUR

Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.

2 Bronzen vijzels
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G

Divers tin
Starting price 50 EUR

Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G

Naaldenhouder
Starting price 60 EUR

Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G

Bijl
Starting price 225 EUR

Gothische bijl 16e-17e eeuw in goede staat (geen beschadigingen) 60x18x4cm.

Divers koperwerk
Starting price 100 EUR

Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G

3 Sigarenknippers
Starting price 50 EUR

Drie oude sigarenknippers plated ca. 1950 14-15cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Result: 250 EUR

Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G

Verschuur, koeien in landschap
Result: 100 EUR

Gesigneerd C. Verschuur, olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G

2 Stillevens
Starting price 20 EUR

A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G

Pastel, jagersjongen
Result: 25 EUR

Agnes Wedrich 1898 (Duitse School), pastel op papier, portret jagersjongen 39x52cm. Cond.: G

A. Kreizel
Starting price 35 EUR

A. Kriezel (Duitse School), olieverf op linnen, bospad 68x60cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Starting price 40 EUR

Ongesigneerd modern schilderij, acryl op linnen, lichtstraal door venster 50x60cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw
Result: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zittende man en hondje 23x20cm. Cond.: R

14 Linoleumsnedes Otto Gräbner
Result: 70 EUR

Veertien werken van Ottokar Gräbner (1904 - 1972), linoleumsnedes op papier , diverse voorstellingen met figuren etc. 14x30cm. Cond.: G

2 Tekeningen
Starting price 40 EUR

Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), houtskool op papier, twee tekeningen van een hond 18x18cm. Cond.: G

2 Werken op rijstpapier
Starting price 50 EUR

Twee Oosterse werken op rijstpapier ca. 1900 (China?): 1x boedha 41x30cm. en 1x twee hoogwaardigheidsbekleders 46x35cm. (vochtvlekken) Cond.: R

Rob de Haan
Result: 60 EUR

Rob de Haan ca. 1980 (vroeg werk in de Haagse school-stijl), olieverf op linnen, boerderij met waslijn 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Result: 300 EUR

Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op paneel, (verso: Anatoli Ivanovich Kovin Avond 1968), impressionistisch dorpsgezicht 50x33cm. Cond.: G