Oude Bauer Tiol filmprojector uit de 60-er jaren, Eugen Bauer Stuttgart Untertürkhem. Geheel in originele koffer in goede staat 38x32x20cm.
Eikenhouten gestoken barometer ca. 1915 met floraal decor (stukje weg) 53cm. Cond.: R-G
Oude messing barometer in de vorm van een stuurwiel Aqua-Ris ca. 1950 in goede staat 7xø22cm.
Oude barometer, mahonie fineer met intarsia, schelpen en bandintarsia. Hollands schrift en gemerkt LUFFT, 2e helft 20e eeuw. In goede staat, L. 72cm.
Grote 19e eeuwse wortelnoten Engelse barometer, gesigneerd C.W. Dixey optician tothe Queen Lonson kwikbuis is kapot. verder cond G 106x33x6cm.
Oud eikenhouten stuurwiel ca. 1930 in goede originele staat ø57cm.
Oude massief keramieken Match-striker (luciferhouder) met Allsopp's reclame ca. 1930 5xø12cm. Cond.: G
Japans of Chinees 19e eeuwse 3-delige eetset bestaande uit schildpad schedel, 2 benen eetstokjes en mes met schildpad heft 26cm. Cond.: G
Oude messing bureaulamp 2e helft 20e eeuw met groenglazen kap (2 chips) 34x27x22cm. Cond.: R
Twee oude bisquit porseleinen lampen in empire stijl, 2e helft 20e eeuw 42xø25cm. Cond.: G
Oude hanglamp in Tiffany stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 22xø37cm.
Vier metalen Jugendstil stijl tafellampen met glazen kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 31xø16cm.
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw 25xø60cm. Cond.: G
Amsterdamse School koperen hallamp naar de stijl van Winkelman en van der Bijl Amsterdam ca. 1920 40x20x19cm. Cond.: G
Kleine Tiffany stijl tafellamp met glas-in-lood kap en compositie metalen voet 40xø20cm. Cond.: G
Twee oude messing wandlampen 20e eeuw bewerkt met glazen kappen in goede staat 50x19x30cm.
Oude Tiffany stijl tafellamp met tinnen voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 53xø31cm.
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 35xø40cm.
Moderne staande metalen 2-lichts leeslamp met dimmer 180cm. Cond.: G