Willem Fekken (Amsterdam 1908 - Hilversum), olieverf op paneel, bruggetje aan Berensteinse wei 55x45cm. Cond.: G
A.W. Schreuder (Abramine Willy, Groningen 1922 - ), aquarel op papier, stadsgezicht met gracht 40x40cm. Cond.: G
C.J. Keeven 1942, olieverf op linnen, vaas met bloemen 61x81cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905- Haren 1991, olieverf op paneel, stilleven. 60x80cm., Cond.:G
Adolf Reinert ( 1879 - 1958 Duitse School), olieverf op paneel, "Fachwerk" gebouwen met paardenkar 82x61cm. Cond.: G
Jos van Dijk, 1913-2000 Bolsward, olieverf op linnen, riviergezicht met rietsnijders. 60x80cm., Cond.:G
C. van Roon, olieverf op linnen, figuren bij kaarslicht 50x60cm. Cond.: G
C.J.Maks waarschijnlijk Kees Maks 1876-1967 Amsterdam, aquarel op papier, danseres ( rechts boven gaatjes). 31x53cm., Cond.:R
Ongesigneerd? ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met appels 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, kapel in de bergen met figuren 33x44cm. Cond.: G
Ric? (en stempel J.O.B.), lithografie op papier, zeilboten op rivier 50x38cm. Cond.: G
K. Schwartz (Duitse School), olieverf op linnen, boerderij met dieren en figuren 79x52cm. Cond.: M
Carl Fey (Dusseldorf 1867 - 1939), olieverf op papier, fjord met stoomschip 34x27cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, kalf 40x50cm. Cond.: G
Pendant Wijnberg '78, olieverf op paneel, twee maal landschap (verso galerie polder en prijskaartje) 14,8x10cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, twee kippen 13,5x13,5cm. Cond.: G
Cornelis Johannes Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - ), olieverf op paneel, portret 55x65cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, dorpsgezicht met wandelend paar 28x22cm. Cond.: G
Naar Gerard ter Borgch, olieverf op linnen, oud Hollands interieur met figuren 55x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op paneel, winters landschap 20x30cm. Cond.: G
M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op paneel, baai met schepen 52x26cm. Cond.: G