Elf delen oud keramieken o.a.: 4 aspergeschalen en 7 schotels met groentedecor (Villeroy en Boch) 20e eeuw, 26x19x3cm. en ø25cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Chinese bloempotten met geschulpte hoeken en floraal decor (1x gaaf en 1x beschadigd) 14x16x16cm. Cond.: R
Chinese 17e-18e eeuwse schotel met geribbelde rand en decor van coulissen, landschappen en bloemen. Gesigneerd, lichte randschade en haarscheur ø20cm. Cond.: R
Chinees opengewerkte 18e-19e eeuwse porseleinen 6-kantige dekselpot met floraal decor. Lichte randschade bovenrand, onder deksel 12x9,5x10,5cm. Cond.: G
Twee oude Chinees porseleinen gele drakenbordjes, verso gesigneerd (1 bordje gelijmd) 2,8xø12,3cm.
Twee oude Chinees porseleinen eenden, genummerd 48 1e helft 20e eeuw 10x11x7cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuws familie roze bord met figurendecor (beschadigd) ø24cm. Cond.: M
Twee oude Duits porseleinen figuren, gemerkt met een gestileerde adelaar en kroon ca. 1940: 1x figuur met hond (beschadigd) en 1x twee kussende figuren 17-21cm. Cond.: G
Oud Zweeds porseleinen 12-delig gebaksset met floraal decor (decor East Indies), gemerkt Rohrstrand ø17,5-ø30cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi schotel met geschulpte rand en floraal decor, verso bloemdecor en gesigneerd (haarscheur en lichte randschades) Cond.: R ø27cm.
Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G
Drie oude musicerende figuren bij boom met tortelduiven 20e eeuw (1 been af) 26x19x13cm. Cond.: R-G