This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

11 Borden
Result: 25 EUR

Elf delen oud keramieken o.a.: 4 aspergeschalen en 7 schotels met groentedecor (Villeroy en Boch) 20e eeuw, 26x19x3cm. en ø25cm. Cond.: G

Kaasstolp
Starting price 60 EUR

Oude Art Deco kaasstolp met porseleinen voet en tweekleurig persglazen deksel ca. 1930, 15x23x23cm. Cond.: G

Chinese penselenvaas
Result: 100 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas 18e-19e eeuw met geisha decor (gesigneerd) in goede staat 11,3xø6,6cm.

2x Gemberpot + deksel
Result: 19 EUR

Twee oude Chinees keramieken gemberpotten ca. 1930 met bont floraal decor en cracele glazuur (gemerkt) 17xø13cm. Cond.: G

Schotel China
Starting price 100 EUR

Zeldzame vierkante Chinees porseleinen schotel 17e-18e eeuw met solitaire boom aan het water met lotusbloem. Verso met bloementak decor (2 chips) 22,8x22,6cm. Cond.: R

2 Chinese bloempotten
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese bloempotten met geschulpte hoeken en floraal decor (1x gaaf en 1x beschadigd) 14x16x16cm. Cond.: R

Yixing vaas
Result: 135 EUR

Grote oude Chinese Yixing vaas met drakendecor ca. 1900 (of later) in goede staat 31xø15cm.

Kom, 18e eeuw
Starting price 30 EUR

Samson porseleinen 18e eeuwse kom met rondom diverse figuren in landschapsdecor (haarscheuren) 7xø15cm. Cond.: R

Blauw Chinees bord
Starting price 140 EUR

Chinese 17e-18e eeuwse schotel met geribbelde rand en decor van coulissen, landschappen en bloemen. Gesigneerd, lichte randschade en haarscheur ø20cm. Cond.: R

Divers Chinees porselein
Result: 30 EUR

Vier delen Chinees porselein: 3x Chinees porseleinen borden: 1x 17e-18e eeuwse schotel, gesigneerd en met blauw decor (goed), 1x Chinees imari porseleinen schotel 18e eeuw (chip) en 1x 19e eeuwse scho...

Chinees potje + deksel
Starting price 110 EUR

Chinees opengewerkte 18e-19e eeuwse porseleinen 6-kantige dekselpot met floraal decor. Lichte randschade bovenrand, onder deksel 12x9,5x10,5cm. Cond.: G

Porseleinen Guan Ying
Starting price 30 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Ying met lotusbloem 1e helft 20e eeuw 12,7cm. Cond.: G

2 Bordjes, geel
Result: 200 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gele drakenbordjes, verso gesigneerd (1 bordje gelijmd) 2,8xø12,3cm.

2 Kantonese bordjes
Result: 60 EUR

Twee Kantonees porseleinen borden ca. 1800 van mooie kwaliteit met decor van figuren, vlinders, vogels, bloemen etc. ø20cm. Cond.: G

Chinese siervaas
Result: 700 EUR

Oude Chinese terracotta siervaas met druivenrankendecor en tekst. Gesigneerd op de bodem 35xø15cm. Cond.: G

Theepot
Result: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met rondom landschapsdecor en Chinese tekst in goede staat 13x19xø11,5cm.

2 Chinese eenden
Starting price 150 EUR

Twee oude Chinees porseleinen eenden, genummerd 48 1e helft 20e eeuw 10x11x7cm. Cond.: G

Chinees bordje
Starting price 80 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws familie roze bord met figurendecor (beschadigd) ø24cm. Cond.: M

2 Beeldjes
Starting price 25 EUR

Twee oude Duits porseleinen figuren, gemerkt met een gestileerde adelaar en kroon ca. 1940: 1x figuur met hond (beschadigd) en 1x twee kussende figuren 17-21cm. Cond.: G

Zweeds gebaksstel
Starting price 130 EUR

Oud Zweeds porseleinen 12-delig gebaksset met floraal decor (decor East Indies), gemerkt Rohrstrand ø17,5-ø30cm. Cond.: G

Kang Xi bord
Result: 170 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi schotel met geschulpte rand en floraal decor, verso bloemdecor en gesigneerd (haarscheur en lichte randschades) Cond.: R ø27cm.

Kang Xi schotel
Starting price 90 EUR

Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G

3 Figuren, muziek
Starting price 30 EUR

Drie oude musicerende figuren bij boom met tortelduiven 20e eeuw (1 been af) 26x19x13cm. Cond.: R-G

2 Kannen + 2 vazen
Starting price 30 EUR

Vier delen oud/antiek keramiek: 1x kan met groen glazuur en blauwe bloem ca. 1900, 1x kan met bruin glazuur en creme decor ca. 1900, 1x vaas Elsterwerda nr. 1366/11 ca. 1930 met floraal decor en 1x oo...