This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

2 Messing lampen
Starting price 20 EUR

Twee oude messing tafellampen met kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x32cm.

Hobbe Smith, strand
Starting price 480 EUR

Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam), aquarel op papier, strandgezicht met schelpenkar en figuren 12,5x7cm. Cond.: G

Schilderij, Prof. Pospischl
Starting price 100 EUR

Professor K. Pospischil (Duitse School), olieverf op paneel, "Frühling am Niederrhein" 51x40cm. Cond.: G

Schilderij Loots, boten
Starting price 150 EUR

Johan Loots ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G

Plafoniere, kristal
Result: 40 EUR

Kleine antieke kristallen plafoniere ca. 1900 met messing in goede staat 15xø20cm.

2 Messing lampen
Result: 60 EUR

Twee grote oude messing tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat, bronskleurig gepatineerd 72xø39cm.

Johan Dijkstra
Starting price 350 EUR

Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw
Starting price 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw Cond.: M

Sabel
Starting price 100 EUR

Sabel met bronzen heft en lederen schede, 19e eeuw met originele patina (oxidatie lemmet) 84cm. Cond.: G

Viool
Result: 65 EUR

Antieke viool anno 1915, gemerkt Stradivarius met strijkstok 67cm. Cond>: G

Vitrine
Starting price 280 EUR

Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.

Eiken rolluik kastje
Result: 80 EUR

Eikenhouten halve maan wandkastje met jalouziedeuren en 2 lades ca. 1930 in Louis Seize stijl 68x65x34cm. Cond.: G

Lektuurbak
Result: 70 EUR

Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.

2 Samac beelden
Starting price 75 EUR

Twee figuren van compositie metaal ca. 1880: 1x buste van een dame en 1x tafelthermometer met vioolspelende putti(viool is stukje af) 17-149cm. Cond.: R-G

Barometer
Starting price 100 EUR

Grote 19e eeuwse wortelnoten Engelse barometer, gesigneerd C.W. Dixey optician tothe Queen Lonson in goede originele staat 106x33x6cm.

2 Delen scheepvaart
Result: 35 EUR

Twee delen scheepvaart: 1x barometer/klok/thermometer Junghans en 1x sleutelkastje met scheepvaart miniaturen van hout met messing 30-46cm. Cond.: G

Broche GG amethist
Result: 80 EUR

Broche GG 585/000 met Amethist en parel. Ovale broche, ø 35x16 mm, met filigrainbewerking en in het midden een ovale Amethist, 9x20 mm, met aan weerskanten een klein pareltje. ca 4.6 gr

Ring GG carneool
Starting price 80 EUR

Ring GG 585/000 met carneool. Ring met ovaal gefacetteerde carneool, ø 19x15 mm, gezet in een geschulpte zetrand. ca 3.5 gr ø 58

Staafbroche GG carneool
Result: 90 EUR

Staafbroche GG 585/000 met drie carneolen. Staafbroche, lengte 60 mm, met in het midden 3 gefacetteerde carneolen. De broche is voorzien van een kanonsluiting. ca 7.3 gr

Voetenbankje kersen
Starting price 120 EUR

Nieuwe Duitse kersenhouten Biedermeier stijl voetenbank met Biedermeier stoffering in goede staat 36x61x34cm.

Hollands hangkastje
Starting price 80 EUR

Hollands 19e eeuws eikenhouten wandkastje met snijwerk, leeuwekoppen, koperen ringen en schappen 67x21x55cm. Cond.: G

Groot Grieks ikoon
Result: 375 EUR

19e eeuwse Griekse icoon met voorstelling moeder gods Eleousa naar 16e eeuws voorbeeld. Icoon verkeerd in goede originele staat, 48x36x3 cond.G

5 Delen zilver
Starting price 45 EUR

Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....

Ring GG briljant
Result: 250 EUR

Ring GG 585/000 met grote diamant. Ring met aan de bovenzijde een opengewerkte bloem met daarin een briljant, ø 5.4 mm, gezet in een WG lage spiegelchaton. ca 4.3 gr ø 59