Twee oude messing tafellampen met kap 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x32cm.
Hobbe Smith (Witmarsum 1862 - 1942 Amsterdam), aquarel op papier, strandgezicht met schelpenkar en figuren 12,5x7cm. Cond.: G
Professor K. Pospischil (Duitse School), olieverf op paneel, "Frühling am Niederrhein" 51x40cm. Cond.: G
Johan Loots ca. 1930, olieverf op linnen, driemaster op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G
Kleine antieke kristallen plafoniere ca. 1900 met messing in goede staat 15xø20cm.
Twee grote oude messing tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat, bronskleurig gepatineerd 72xø39cm.
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt staand 21x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, buste van een vrouw Cond.: M
Sabel met bronzen heft en lederen schede, 19e eeuw met originele patina (oxidatie lemmet) 84cm. Cond.: G
Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.
Eikenhouten halve maan wandkastje met jalouziedeuren en 2 lades ca. 1930 in Louis Seize stijl 68x65x34cm. Cond.: G
Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.
Twee figuren van compositie metaal ca. 1880: 1x buste van een dame en 1x tafelthermometer met vioolspelende putti(viool is stukje af) 17-149cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse wortelnoten Engelse barometer, gesigneerd C.W. Dixey optician tothe Queen Lonson in goede originele staat 106x33x6cm.
Twee delen scheepvaart: 1x barometer/klok/thermometer Junghans en 1x sleutelkastje met scheepvaart miniaturen van hout met messing 30-46cm. Cond.: G
Broche GG 585/000 met Amethist en parel. Ovale broche, ø 35x16 mm, met filigrainbewerking en in het midden een ovale Amethist, 9x20 mm, met aan weerskanten een klein pareltje. ca 4.6 gr
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met ovaal gefacetteerde carneool, ø 19x15 mm, gezet in een geschulpte zetrand. ca 3.5 gr ø 58
Staafbroche GG 585/000 met drie carneolen. Staafbroche, lengte 60 mm, met in het midden 3 gefacetteerde carneolen. De broche is voorzien van een kanonsluiting. ca 7.3 gr
Nieuwe Duitse kersenhouten Biedermeier stijl voetenbank met Biedermeier stoffering in goede staat 36x61x34cm.
Hollands 19e eeuws eikenhouten wandkastje met snijwerk, leeuwekoppen, koperen ringen en schappen 67x21x55cm. Cond.: G
19e eeuwse Griekse icoon met voorstelling moeder gods Eleousa naar 16e eeuws voorbeeld. Icoon verkeerd in goede originele staat, 48x36x3 cond.G
Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....
Ring GG 585/000 met grote diamant. Ring met aan de bovenzijde een opengewerkte bloem met daarin een briljant, ø 5.4 mm, gezet in een WG lage spiegelchaton. ca 4.3 gr ø 59