This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Nachtkastje
Result: 120 EUR

Oud Frans ladenkastje (deurtje en lade), gefineerd met intarsia en marqueterie fineer. Bronzen beslag en marmeren blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 86x35x57cm.

6 Stoelen, Biedermeier stijl
Result: 100 EUR

Zes 19e eeuwse mahoniehouten fineer Biedermeier stoelen (slechte stoffering, verder in goede staat), lichte fineerschades 90x45x50cm. Cond.: R

Empire kast
Result: 275 EUR

Hollandse kleine 4-deurs kast ca. 1800 van eikenhout met halve zuilen, messing capitellen en schappen. geheel in zeer goede originele staat (Louis Seize) 152x111x46cm. Cond.: G

Biedermeier kast
Result: 200 EUR

Prachtige vroeg Biedermeier mahoniehout-fineer 2-deurs kast ca. 1840 in Gothische stijl met originele spiegels. in zeer goede originele staat 162x102x47cm.

Art Deco kastje
Result: 85 EUR

Eikenhouten met pallisander Art Deco kastje ca. 1930 met glazen schuifdeuren 103x75x25cm. Cond.: G

Engelse vitrine
Starting price 100 EUR

Oude Engelse vitrine opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw (enkele stootplekken) 193x38x80cm. Cond.: G

Halve maan tafeltje
Starting price 80 EUR

Eikenhouten Louis Seize stijl halve-maan tafeltje met 2 jalouziedeurtjes ca. 1880 in goede originele staat 79x63x31cm.

Drents eiken kabinet
Starting price 1.500 EUR

Drents eikenhouten 19e eeuws kabinet in zeer goede staat met origineel beslag, sloten etc. Recentelijk vakkundig gerestaureerd 245x200x53cm.

3-Deurs kast, gestoken panelen
Starting price 1.200 EUR

Grote Duitse eikenhouten Historisme 3-deurs kast ca. 1880 handgestoken met druivenranken en platte bewerkte zuilen. recentelijk vakkundig gerestaureerd (uitneembaar) in goede staat 70x220x236cm.

Eiken kussenkast
Result: 130 EUR

Eikenhouten uitneembare Hollandse kussenkast met pallisander fineer op de kussens in Renaissance stijl 2e helft 20e eeuw met lades en schappen 178x155x60cm.

Chinese vitrine hangkast
Result: 170 EUR

Oude Chinese houten vitrine hangkast, bewerkt met diverse etages 20e eeuw (mogelijk Coromandelhout) 80x50x11cm. Cond.: G

Spiegel met lampen
Starting price 80 EUR

Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.

Opzet schrijfbureau
Result: 550 EUR

Duitse notenhouten met wortelnoten Grunderzeit dames-schrijfbureau met opstand ca. 1880. In zeer goede originele staat 140x100x71cm. Cond.: G

Bretonse piedestal
Result: 160 EUR

Originele eikenhouten Bretonse piedestal ca. 1880 in goede originele staat 100x27x27cm.

Teakhouten bankje
Result: 50 EUR

Oud teakhouten 2-persoons bankje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x41cm.

Teakhouten bank
Result: 60 EUR

Oud teakhouten 3-persoons bankje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x150x60cm.

Hollands hangkastje
Starting price 80 EUR

Hollands 19e eeuws eikenhouten wandkastje met snijwerk, leeuwekoppen, koperen ringen en schappen 67x21x55cm. Cond.: G

Barok klapcommode
Starting price 200 EUR

Wortelnoten 19e eeuwse barok commode met klapbuffet, 2 lades en opklapbaar blad met 2 schappen. Origineel beslag en klauwpoten 80x76x45cm. Cond.: R-G

Hoekkast
Result: 80 EUR

Engelse mahoniehouten 4-deurs hoekkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 180x90x50cm. Cond.: G

Empire kast
Starting price 1.800 EUR

Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.

Plantentafel
Result: 65 EUR

Bloementafel ca. 1900 van mahonie met messing poten en hekwerk 115x28x28cm. Cond.: G

Mahonie plantentafel
Result: 30 EUR

Engelse antieke mahoniehouten bijzettafel ca. 1880 met 4-spant poot in goede staat 72x56x40cm.

Oorfauteuil kersen
Starting price 600 EUR

Nieuwe Duitse kersenhouten biedermeier stijl oorstoel, schellack gepolitoerd en zwarte biedermeier stoffering in zeer goede staat 125x56x83cm.

Voetenbankje kersen
Starting price 120 EUR

Nieuwe Duitse kersenhouten Biedermeier stijl voetenbank met Biedermeier stoffering in goede staat 36x61x34cm.