Ring GG 585/000 met zwarte en witte diamanten. Fijne ring met 3 rondjes bezet met kleine zwarte en witte diamanten, totaal 0.26 crt. ø 56 ca 2,75 crt
Hanger en collier GG 585/000 met witte en zwarte diamant. Entouragehanger met in het midden 7 witte diamanten. Om de witte diamanten zitten 2 randen bezet met zwarte diamanten. totaal ca 0.25 crt. ø 1...
Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Ovale rozetring met in het midden een smaragd, ovaal gefacetteerd, 6.0x4.0 mm. Om de smaragd zitten 12 kleine briljanten, totaal ca 0.24 crt W/SI, ø 56 ca 2.3 ...
Hanger goud op zilver 925/000 met groene stenen. Hanger met groene stenen, in een vierkant gezet met een versiering in de vorm van blaadjes met kleine diamantjes, ca 0.03 crt. De hanger is bevestigd ...
Ring 416/000 met diamanten. Ring met aan de bovenzijde briljanten gezet in een markiesvorm, totaal ca 0.25 crt. Grootte 10.5x13.8 mm. ca 2.1 gr ø 56
Hanger en kruis GG 585/000 met briljanten. Hanger in de vorm van een kruis, 12.7x8 mm, met 24 princes geslepen diamanten, totaal ca 0.25 crt. De hanger is bevestigd aan een fijn gedraaid GG collier. L...
Frans Frionet bestek ca. 1900, bestaande uit 12 vorken en 12 lepels in rococo stijl (plated) 20e eeuw Cond.: G
Broche GG 585/000 met Amethist en parel. Ovale broche, ø 35x16 mm, met filigrainbewerking en in het midden een ovale Amethist, 9x20 mm, met aan weerskanten een klein pareltje. ca 4.6 gr
Zilveren maliënkolder beursje met 2e binnenvak, 800/000. Beugelbreedte 6.5cm., ca. 56gr., behoeft reparatie.
Twee antieke Hollands zilveren tasbeugels (Één met extra binnenbeugel), jaarletter U: 1854, MT: Abraham Jans Westers - Nieuwe Pekela. Beiden 835/000, samen ca. 68gr. L.: 10cm. Cond.: G
Spang zilver 835/000. Strakke massieve spang verlopend in breedte, 10-18mm, omtrek ca 38,5 cm. ca 54 gr
Zilveren maatbekertje versierd met bloemenrand, 800/000, ca. 8gr. 4xø3,5cm. Cond.: U
Vier vingerhoedjes (deels verguld) waarvan één met tekst "Wekawol", samen ca. 10gr. Cond.: G
Creolen zilver 925/000 met amethist. Brede halve creolen 8,7 mm, gematteerd met een lila princes geslepen amethist. ø 15 mm ca 5.4 gr. Nieuw
Vier antieke zilveren theelepels, 835/000 MT: P. van Heumen Schoonhoven, jaarletter K: 1920 Cond.: U
Hollands zilveren brandewijnkom met drijfwerk en grepen met florale motieven 925/000, Grootkeur, o.a. voorzien van uitvoerstempel (sleutel) Amsterdam. 23x5cm., ca. 214gr. Cond.:U
Zilveren (835/000) miniatuur van een vrouw met parasol op tuinbank met springende hond, Nederlands gekeurd
Antieke Hollands zilveren breischede en naaldenkoker met 835/000 kleinkeur, ca. 1860. Breischede L.13cm., samen ca. 28gr.
Creolen zilver gerhodineerd, 925/000 met kleine zoetwaterparel. Wat bolle klapcreolen, ø 13 mm, met aan de onderzijde een parel, ø 5.7 mm. Breedte creool 4.6 mm ca 3.7 mm
Hollands zilveren cakeprikker en 2 vleesvorken, model Haags lofje 835/000 Schoonhoven ca. 63gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel uit 1800, Het Nieuwe testament, goud op snee, met dubbele zilveren sloten en hoekstukken, gesigneerd: Johan Jacobs. 15.5x10x5cm., Cond.:G
Creolen, GG 750/000, met rij Briljanten. Creolen met scharnier, ø 17 mm, 5,5 mm breed met in het midden van de creool een verticale lijn met 14 briljanten, totaal ca 0.28ct.W/PI. De creolen zijn volle...
Hollands zilveren pijpje in de vorm van een revolver 835/000, L.: 10cm. (behoeft reparatie)
Antiek Hollands zilveren theezeef op bijbehorens lekbakje op 3 pootjes (versierd met palmen), MT: J.A.A. Gerritsen Amsterdam begin 1900, 835/000 ca. 87gr. 5,5xø6cm. Cond.: U