Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G
Terracotta Maria met kindje Jezus ca. 1880 (kerkelijk), handen beschadigd 80cm. Cond.: M-R
Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x prachtige origineel beschilderde houtbak met hangels en voorstelling van zeegezicht ca. 1800 50xø44cm.(deksel mist), 1x koperen ketel 18xø23cm. en 17xø28cm. Cond.: G
Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.
Antieke wit opaline glazen petroleumlamp (naderhand geëlectrificeerd) 50xø24cm. Cond.: R
Messing kraantjeskan ca. 1800 met dolfijnkop aan grip en hondenkop aan kraan 28x24x14cm. Cond.: G
Kavel diverse oude geldstukken 20e eeuw o.a: Duitsland, Nederland, DDR, Engeland etc. Cond.: G
Oud postzegel-verzamelalbum van België met ca. 800 zegels, gestempeld 30,5x23x2cm. Cond.: R-G
Postzegelalbum Joegoslavië / Albanië met ca. 500 verschillende zegels.
Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G
Vijf oude soldaten; 4x tin, 1x kunststof 20e eeuw 5,5-13cm. Cond.: R-G
Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G
Oude Notenhouten Zaanse klok met atlas, bel en bronzen armaturen. Lichte fineerschade aan de onderzijde klok) 2e helft 20e eeuw 48x20x15cm. Cond.: R
Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G
Negen oude miniaturen van brons, gierijzer en tin uit een verzameling in goede staat 4,5x17cm.
Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.
Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...
Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G
Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G
Acht delen antiek porselein o.a; 1 KPM Duits porseleinen theekop met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, 1x theelöffel/eislöffel ca. 1910, 1x visschaal (onder beschadigd) , 1x dekselvaas Nympfenbur...
Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R
Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G
Kavel van 12 diverse tegels (o.a; Nutricia, Beatrix, Juliana etc.) 10,5-15cm. Cond.: G
Vier oude Jugendstil stijl tegels in lijst 16-24cm. Cond.: G