This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

21. Juliveiling 2014

Auction on Friday, July 4, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Hoeden kapstok
Result: 15 EUR

Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G

Tuinbeeld, religieus
Result: 25 EUR

Terracotta Maria met kindje Jezus ca. 1880 (kerkelijk), handen beschadigd 80cm. Cond.: M-R

3 Delen koperwerk
Result: 15 EUR

Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x prachtige origineel beschilderde houtbak met hangels en voorstelling van zeegezicht ca. 1800 50xø44cm.(deksel mist), 1x koperen ketel 18xø23cm. en 17xø28cm. Cond.: G

Joodse kandelaar
Result: 15 EUR

Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.

Opaline lamp
Starting price 15 EUR

Antieke wit opaline glazen petroleumlamp (naderhand geëlectrificeerd) 50xø24cm. Cond.: R

Kraantjeskan
Result: 50 EUR

Messing kraantjeskan ca. 1800 met dolfijnkop aan grip en hondenkop aan kraan 28x24x14cm. Cond.: G

Diverse munten
Result: 15 EUR

Kavel diverse oude geldstukken 20e eeuw o.a: Duitsland, Nederland, DDR, Engeland etc. Cond.: G

Album België
Result: 15 EUR

Oud postzegel-verzamelalbum van België met ca. 800 zegels, gestempeld 30,5x23x2cm. Cond.: R-G

Album Joegoslavië / Albanië
Result: 15 EUR

Postzegelalbum Joegoslavië / Albanië met ca. 500 verschillende zegels.

Diverse oude spellen
Starting price 15 EUR

Doos met oud Hollandse spelen 20e eeuw o.a: vlooienspel, mikado, spel van 13, kwartet, Mensch erger je niet, Grand Prix en Schowanek Cond.: R-G

5 Diverse soldaten
Starting price 15 EUR

Vijf oude soldaten; 4x tin, 1x kunststof 20e eeuw 5,5-13cm. Cond.: R-G

3 Stoeltjes
Result: 20 EUR

Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G

Zaanse klok
Result: 15 EUR

Oude Notenhouten Zaanse klok met atlas, bel en bronzen armaturen. Lichte fineerschade aan de onderzijde klok) 2e helft 20e eeuw 48x20x15cm. Cond.: R

Art Deco beeld, meisje
Result: 15 EUR

Apart Art Deco beeld met bakelieten sokkel, voorstellend een danseres met bal (vernikkeld compositie metaal) in originele staat 31cm. Cond.: G

9 Figuren, o.a. brons
Starting price 15 EUR

Negen oude miniaturen van brons, gierijzer en tin uit een verzameling in goede staat 4,5x17cm.

Glazen karaf
Result: 15 EUR

Antieke 19e eeuwse karaf met kristal, facetgeslepen en compositie-metalen montuur ca. 1870 20x10xø9,5cm.

Divers glaswerk
Result: 15 EUR

Kavel divers oud glaswerk o.a; 6 likeurglaasjes ca. 1900 met emaille beschildering (2 met chip), 2x design vaasje, 1x Baccarat glazen voet met putti, 1x losse stop en 1x inktpot (chip) 5-21cm. Cond.: ...

6 Duitse borden
Starting price 15 EUR

Zes oude Duits porseleinen borden; 3x KPM met stedendecor, 1x Rosenthal Björn Wiinblad, 1x Berlin design Mothers day 1972, 1x KPM grote schotel 1e helft 20e eeuw 15-ø24cm. Cond.: G

Duits restservies
Starting price 15 EUR

Duits porseleinen restservies (19 delen) o.a; 17 delen Fürstenberg en 2 delen Koenigzelt (1 kopje en kop en schotel) Cond.: G

Divers Duits porselein
Starting price 15 EUR

Acht delen antiek porselein o.a; 1 KPM Duits porseleinen theekop met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, 1x theelöffel/eislöffel ca. 1910, 1x visschaal (onder beschadigd) , 1x dekselvaas Nympfenbur...

Nymphenburg schaal
Starting price 15 EUR

Duitse Nymphenburg porseleinen opengewerkte schaal ca. 1900 met handgeschilderd bloemdecor (mooie kwaliteit). Beschadigd bij buitenrand 34x28,5cm. Cond.: M-R

Royal Dux beeld
Starting price 15 EUR

Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G

Diverse tegels
Starting price 15 EUR

Kavel van 12 diverse tegels (o.a; Nutricia, Beatrix, Juliana etc.) 10,5-15cm. Cond.: G

4 Jugendstil tegels
Starting price 15 EUR

Vier oude Jugendstil stijl tegels in lijst 16-24cm. Cond.: G