This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

21. Juliveiling 2014

Auction on Friday, July 4, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Vaas met deksel
Result: 330 EUR

Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G

2 KPM borden
Result: 110 EUR

Twee oude Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met opengewerkte rand, handgeschilderd met floraal decor. Mooie kwaliteit, 20e eeuw. ø25cm.Cond.:G

Meissen Rosa Rose
Starting price 120 EUR

Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G

3 Beelden, Blue Mountain
Starting price 25 EUR

Drie keramieken figuren van Blue Mountain Canada met groene zout-glazuur 20e eeuw: 2x zwaan en 1x schildpad 12-30cm. Cond.: G

Chinees theepotje
Result: 30 EUR

Oud Chinees porseleinen trekpotje met blauw decor ca. 1920 in goede staat 12x12xø10,5cm.

2 Chin. schotels
Result: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met antiek 19e eeuws zilver: 1x gekartelde schotel met zilveren ooievaar en kikker en 1x diepe schotel met landschapsdecor 19e eeuw en zilveren Biedermeier...

11 Delen keramiek
Result: 20 EUR

Elf delen vooroorlogs keramiek: 1x bonbonierre Gouda plateel, 4x schaaltjes Flora Gouda en 6x Jugendstil schaaltjes (2x beschadigd) 8-13cm. Cond.: R-G

Keramieken vaas
Starting price 80 EUR

Grote oude gesigneerde keramieken vaas van Teresa Zareba (Poolse kunstenares) met floraal decor in goede staat 50xø14cm.

Hummel met ganzen
Result: 90 EUR

Grote oude Duitse Goebel figuur van meisje met ganzen ca. 1960 (W. Germany) nr 47 II in goede staat 18cm.

Delfts bont kaststel
Starting price 40 EUR

Polychrome Delfts 3-delig kaststel ca. 1930 (topje deksel aangelijmd) 21-32cm. Cond.: R

2 Terracotta figuren
Result: 30 EUR

Twee terracotta figuren ca. 1900, genummerd en onduidelijk gemerkt. Vermoedelijk Engeland of Duitsland. Mannelijke figuren met holle boomstam voor kaars of inktpotje 11-14cm. Cond.: G

Royal Dux beeld
Starting price 15 EUR

Oude Tsjechische Royal Dux figuur ca. 1980 van bisquit porselein, voorstellend een bloemenmeisje 29,5cm. Cond.: G

Porseleinen engel met bakje
Result: 65 EUR

Oude keramieken engel met bloembak en plafondbevestiging 2e helft 20e eeuw 80x40x20cm. Cond.: G

5-Delig kaststel
Starting price 200 EUR

Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...

Chinese theekan
Result: 160 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse theekan met floraal decor 19x24xø13cm. Cond.: G

Fam Rose, schaal + schotel
Starting price 350 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...

Ivoren okimono
Starting price 180 EUR

Antieke Japans ivoren okimono figuur, voorstellend een man met voorwerp ca. 1900 (stuk van voet af) H.: 12,5cm. Cond.: R

14 Benen doodshoofdjes
Result: 85 EUR

Kavel van 14 antieke benen handgestoken doodshoofdje 2-3cm. Cond.: G

Ivoren beeldje
Result: 40 EUR

Antiek ivoren Afrikaanse buste H.: 10cm. (stukje af aan de achterkant) Cond.: R

Groot bronzen beeld
Starting price 1.950 EUR

Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.

Perzisch kleed
Starting price 25 EUR

Oud Perzisch kleed in de tinten rood/zwart/wit (restauratie) 156x110cm. Cond.: M

Kleed
Starting price 30 EUR

Klein oud Perzisch kleed in roodtinten 120x78cm. Cond.: G

Mahonie eettafel
Result: 35 EUR

Mahoniehouten tafel ca. 1870, Louis Philippe met geschulpt blad (minimale fineerschade) 75xø100cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Result: 40 EUR

Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.