This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

2x Kathe Kruse (Jettchen, Paulchen)
Starting price 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jettchen en 1x Paulchen 1986 (25cm.) Cond.: G

Kathe Kruse, Odette
Result: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Odette 1987 in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G

Heinrich Handwerck, S & H
Result: 175 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Heinrich Handwerck, Simon en Halbig. Porseleinen hoofd met oorbellen, slaapogen, open mond, 4 tandjes, licht getinte huid en origineel lichaam 40cm. Cond.: G

J.D. Kestner pop
Result: 135 EUR

Oude Duitse pop (jongen) ca. 1930, J.D.K. Kestner nr. 14. Porseleinen hoofd met geschilderd haar, slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Babylichaam (overgeschilderd) H.: 41cm. Cond.: R-G

Louis Wolf en Co.
Starting price 150 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Louis Wolf en Co nr. 152/5. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mond en 2 tandjes. Babylichaam H.: 36cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Sam, Kätchen)
Starting price 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Same (25cm.) en 1x Kätchen 1983 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Michel, Jesselia)
Result: 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Michel 1986 (26cm.) en 1x Jesselia 1981-1982 (26cm.) Cond.: G

Armand Marseille 1894
Starting price 150 EUR

Oude Duitse pop met porseleinen hoofd, nr. 1894 O. Dep. Germany (Armand Marseille) met vaste ogen (mogelijk bij ogen iets gerestaureerd, maar niet zichtbaar) en geleed lichaam (gerestaureerd) H.: 34cm...

Armand Marseille 1894 A.M.
Starting price 100 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G

2x Kathe Kruse (Antje, Doris)
Starting price 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Antje 1975-1976 (24cm.) en 1x Doris 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

2x Kathe Kruse (Rike, Mareile)
Starting price 100 EUR

Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Rike 1981 (25cm.) en 1x Mareike 1983-1984 (25cm.) Cond.: G

J.D. Kestner 192
Result: 40 EUR

Oude Duitse pop van J.D.K. Kestner nr. 192/4 (hoofd gebarsten). Porseleinen hoofd en geleed lichaam H.: 35cm. Cond.: M

Porseleinen popje
Result: 70 EUR

Oude Duitse pop, gemerkt Callenvelder Porzellan Manufaktur nr. 208/385. Porseleinen hoofd met vaste ogen en beweegbare tong. Origineel babylichaam (overgeschilderd). 2 Minimale chips, 1mm van ooglid H...

Kathe Kruse, 50-er jaren
Result: 150 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, waarschijnlijk 50-er jaren met stoffen lichaam. Naad achter op de benen en armen. Ingebonden hoofd met echt haar en beschilderde ogen en mond. Gaatje op de knie, gaatje op de h...

Kathe Kruse, 60-er jaren
Result: 475 EUR

Duitse Kathe Kruse pop (jongen), waarschijnlijk 60-er / 70-er jaren met stoffen lichaam en echt haar. Beschilderde ogen en mond, geheel in zeer goede staat 47cm.

Majestie
Starting price 150 EUR

Oude pop uit Duitsland, gemerkt Majestic nr. 26/3 Germany Regel. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mondje en 4 tandjes. Oud geleed lichaam (bijgeschilderd) H.: 43cm. Cond.: R

Duitse pop
Starting price 100 EUR

Antieke porseleinen pop (onbekend), gemerkt nr. 1. Hoofdje met slaapogen, open mond en 4 tandjes. geleed lichaam (scheurtjes in benen) H.: 40cm. Cond.: R-G

Mengersgereuth
Starting price 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop ca. 1930, gemerkt P.M. 914/1. Hoofd met slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Oud lichaam (bijgeschilderd) H.: 33cm. Cond.: R

Kathe Kruse, Hänschen
Result: 120 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hänschen in doos, onbespeeld 32cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Lisette
Result: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Lisette 80-er jaren in doos, onbespeeld 33cm. Cond.: G

Schildpad pop
Result: 25 EUR

Oude Duitse schildpad pop, nr. 45 (Minerva lichaam) en nr. 45/46 (huwelijk) met glazen ogen. H.: 45cm. Cond.: R

Armand Marseille 341
Result: 100 EUR

Oude Duitse pop van Armand Marseille, nr. 341 / 4 K met vaste glazen ogen en gesloten mond. Origineel babylichaam H.: 40cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Anke
Result: 80 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Anke 1981 in doos, onbespeeld 36cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Dani
Result: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Hani 80-er jaren in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G