This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Penantkast Holland
Starting price 80 EUR

Hollandse Willem III penantkastje met tollen en gebogen front. Notenhout met zwart afgezet ca. 1870, 100x104x40cm. Cond.: G

6 Kuifstoelen
Starting price 150 EUR

Zes mahoniehouten Hollandse kuifstoelen ca. 1870 met goede rode velours stoffering (2 stoelen iets afwijkend) 100x44x50cm. Cond.: G

Bankstel
Result: 160 EUR

Driedelig barokstijl bankstel met groene velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat , bestaande uit 3-persoons bank (105x190x85cm.) en 2 armstoelen (100x80x86cm.) Cond.: G

Italiaanse salontafel
Starting price 40 EUR

Oude Italiaanse ingelegde salontafel met handgestoken 4-spant poot. Floraal decor op het blad 2e helft 20e eeuw in goede staat 54xø120cm.

4 Barok stoelen
Result: 60 EUR

Vier houtgestoken barokstijl stoelen met groene velours stoffering in goede staat 2e helft 20e eeuw 106x58x50cm.

Wandtafel
Result: 50 EUR

Oud stijlmeubel wandtafel van noten-fineer met geschulpt blad in barokstijl 2e helft 20e eeuw, 74x73x37cm. Cond.: G

Bijzettafel
Starting price 60 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880, Grunbderzeit 6-kantig van mahoniehout 60x49x56cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Starting price 40 EUR

Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.

Wortelnoten naaitafel
Result: 150 EUR

Duitse Grunderzeit notenhout fineer naaitafel ca. 1880, oude wormaantasting in de poot 81x45x56cm. Cond.: M

Speeltafel
Starting price 100 EUR

Mahoniehouten opklapbare 19e eeuwse speeltafel met driespant-poot ca. 1840. Bekleed met groen vilt (lichte fineerschades) 74x79x79cm. Cond.: R-G

Armstoel
Result: 90 EUR

Grote notenhouten armleunstoel ca. 1870 Louis Philippe met goede rode velours stoffering in goede staat 123x65x64cm.

Armstoel
Result: 90 EUR

Handgestoken mahoniehouten 19e eeuwse voltaire met goede velours stoffering. Louis Philippe ca. 1860 in goede originele staat 102x70x70cm.

2 Stoelen
Result: 35 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse Willem III stoelen met velours stoffering in goede originele staat 96x44x46cm.

Tafel, sterintarsia
Starting price 70 EUR

Antieke tafel van notenhout met sterintarsia op het blad (lichte fineerschade). geschulpt blad 63x89x71cm. Cond.: R

Tafel
Result: 70 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse tafel met prachtige voet (blad heeft echter fineerschade) 70x80x120cm. Cond.: M

Hangvitrine
Starting price 25 EUR

Oude Hollandese eikenhouten hangvitrine 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 61x60x16cm.

Rococo stoeltje
Result: 30 EUR

Oude handgestoken rococo stijl stoelstoel, midden 20e eeuw met goede velours stoffering 92x47x50cm.

Bijzettafel
Starting price 40 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met etage. Massief eikenhout in goede originele staat 70x47x70cm.

Tafeltje
Starting price 30 EUR

Wortelnoten fineer salontafel ca. 1920 met glasplaat, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 59x98x54cm.

Goudkleurige stoel
Result: 25 EUR

Oude kinder fauteuil 2e helft 20e eeuw. Verguld houtgestoken met roze velours stoffering 82x55x60cm. Cond.: R

Kinderwieg
Starting price 80 EUR

Grote ijzeren kinderwieg ca. 1900, staand op wieltjes 180x106x55cm. Cond.: G

Verstelbare stoel
Starting price 40 EUR

Antieke verstelbare armleunstoel met velours stoffering in goede originele staat 119x70x64cm.

Hollands penantkastje
Starting price 80 EUR

Hollands 19e eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast met gebogen front (krimpnaden) 100x97x50cm. Cond.: R

Tafeltje
Result: 30 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1910, staand op gebogen klauwpoten in goede staat 44x58cm.