Driedelig barokstijl bankstel met groene velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat , bestaande uit 3-persoons bank (105x190x85cm.) en 2 armstoelen (100x80x86cm.) Cond.: G
Vier houtgestoken barokstijl stoelen met groene velours stoffering in goede staat 2e helft 20e eeuw 106x58x50cm.
Mahoniehouten biedermeier tafel ca. 1860 in goede staat 78xø103cm.
Mahoniehouten opklapbare 19e eeuwse speeltafel met driespant-poot ca. 1840. Bekleed met groen vilt (lichte fineerschades) 74x79x79cm. Cond.: R-G
Handgestoken mahoniehouten 19e eeuwse voltaire met goede velours stoffering. Louis Philippe ca. 1860 in goede originele staat 102x70x70cm.
Antieke tafel van notenhout met sterintarsia op het blad (lichte fineerschade). geschulpt blad 63x89x71cm. Cond.: R
Mahoniehouten 19e eeuwse tafel met prachtige voet (blad heeft echter fineerschade) 70x80x120cm. Cond.: M
Oude handgestoken rococo stijl stoelstoel, midden 20e eeuw met goede velours stoffering 92x47x50cm.
Grote ijzeren kinderwieg ca. 1900, staand op wieltjes 180x106x55cm. Cond.: G