Zeldzaam Hollands mahoniehout fineer op eiken klapbuffet ca. 1800. louis Seize met 2 lades, origineel beslag en sloten, in zeer goede originele staat 123x40x135cm.
Grote Hollandse Louis Quinze stijl notenhouten vitrine-opzetkast (porseleinkast) ca. 1910 met schappen, bronsbeslag, leeuwenpoten, bewerkte lijsten en mooi snijwerk in de koplijst. In goede originele ...
Prachtige gave Hollandse Willem III Bonheur van noten met wortelnoten ca. 1860 in goede originele staat 210x108x54cm. Cond.: G
Oude Franse secretaire 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en lijsten. Marmeren blad, notenhout fineer en met diverse houtsoorten ingelegd. Fineer op massief eikenhouten basis. In goede staat (paar k...
Duitse notenhouten barok vitrine opzet-hoekkast (2-delig) ca. 1780, omgeving Elzas. In goede originele staat met origineel beslag, sleutels en sloten 210x112x70cm.
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniehouten hoek-bonheur ca. 1860 met mooi snijwerk en spiegels, gebogen deuren met glas onder. In goede originele staat 200x95x61cm.
Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.
Grote mahoniehouten partnerdesk 2e helft 20e eeuw met aan beide zijden deuren en lades. Uitneembaar tot 3 delen. Bandintarsia op het blad 117x200x80cm. Cond.: G
Uiterst zeldzame 19e eeuwse Hollandse handbeschilderde houten kaaspers. Compleet met originele gewichten, emmers etc. Werd vroeger in Noord Holland vaker gebruikt als huwelijksgeschenk. Het meubel is ...
Engelse 18e eeuwse eikenhouten secretaire in redelijk tot goede staat 102x53x91cm.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten kruisvoetkabinet met sterintarsia en bandintarsia, Noord Duits barok ca. 1780. Eikenhout met grenen basis, licht beschadigingen en krimpnaden. Bovenstuk met 2 deuren en s...
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten vitrinekast in Louis Quinze stijl, in zeer goede staat 213x140x40cm. Cond.: R
Eikenhouten Duitse 2-deurs barokkast met schuin aflopende hoeken met origineel slot, beslag en binnenschappen 200x160x60cm. Cond.: R-G
Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G
Zes antieke eikenhouten met maccasar eetkamerstoelen ca. 1900 (coromandel) met goede velours stoffering. 2x Armleunstoel en 4x zonder armleuning. Bijzondere stoelen in goede staat 98x50x48cm. en 98x55...
Polyphon 19e eeuwse muziekkast van notenhout fineer ca. 1880 Grunderzeit. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met volle zuilen en lade. Met muntinworp en in totaal 3 platen (ø50cm.)...
Prachtige kersenhouten fineer Duitse biedermeier stijl halve-maan kastje met 3 lades, 2 deuren en bandintarsia 21e eeuw. In zeer goede staat 76x90x45cm.
Groot Duits notenhouten Jugendstil wandmeubel ca. 1900 met koperen beslag, glazen schuifdeuren en onderin 3 lades. Heeft waarschijnlijk nog een grote spiegel bovenop gezeten 118x36x220cm. Cond.: G
Hollandse beschilderde 19e eeuwse stoel (mogelijk Ameland) met originele polychromie, pitrietzitting en vogels gesneden. In goede originele staat 86x46x40cm.
Wortelnoten fineer Grunderzeit penantkastje ca. 1880 in goede originele staat 78x88x47cm.
Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...
Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaarsstoelen. In zeer goede originele staat 90x52x50cm.
Louis Philippe wijntafel ca. 1870 met wortelnoten fineer blad (recentelijk gerestaureerd), in goede staat 82xø52cm.