Grote antieke zwart marmeren pendule met 8-daags uurwerk met halfuurslag en Brocot visible balans. Voorkant glas weg en achterkant glas kapot. Slinger zit vermoedelijk onderin de kast. Functies niet g...
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 102x26x17cm.
Oude Notenhouten Zaanse klok met atlas, bel en bronzen armaturen. Lichte fineerschade aan de onderzijde klok) 2e helft 20e eeuw 48x20x15cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.
Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.
Franse figurenpendule van compositie metaal ca. 1870, origineel Frans uurwerk met halfuurslag. Heeft aan de achterkant een reparatie plaatsgevonden 39x31x14cm. Cond.: R
Koperen schouwklok ca. 1900, gegraveerd met bloemendecor en 8-daags uurwerk met halfuur slag. in goede staat 28x12x40cm.
Oude gietijzeren beschilderde Augenwender klok, voorstellend een man met hoed. Gesigneerd Bradley en Hubbard 2e helft 20e eeuw in goede staat 40cm.
Oude tafelklok met wekkeruurwerk en twee figuren (compositie metaal) 2e helft 20e eeuw 37x22x9cm. Cond.: G
Decoratieve Louis-Seize stijl wandklok, 2e helft 20e eeuw. houtgestoken met zwart, mechanisch uurwerk zonder slagwerk. 60x30x7cm., Cond.:G
Notenhouten Jugendstil wandklok ca. 1910 met Westminster uurwerk. Kwartierslag op 8 gongstaven. Wijzerplaat geoxideerd verder in goede staat 73x33x16cm.
Engelse 18e eeuwse lantaarnklok, uurwerk compleet. Deuren, pootjes en ophangsysteem missen. gemerkt John Thornton. Wijzerplaat ø 22cm.Cond.: R
Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde bronzen pendule met tortelduiven, rozen, fakkel en pijlenkoker ca. 1850, met wit marmer. Achtdaags uurwerk met halfuurslag in zeer goede originele staat (1e verguldin...
Vuurvergulde bronzen pendule ca. 1870 met edelman en 8-daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger in zeer goede staat 39x25x10cm.
Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde bronzen pendule met 8-daags uurwerk en halfuurslag met touwtjesslinger. Prachtige 1e vergulding en verzilverde wijzerplaat, gesigneerd Rollin 37x22x12cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen pendule Louis Quinze ca. 1760 onder stolp met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Wit marmeren voet (hoekje gerestaureerd) en midden-bovenop mist een figuur. Verder in goede origi...
Bronzen historisme klokkenstel ca. 1880 met 5-lichts kaarskandelaars in zeer goede staat. 8-Daags uurwerk met halfuurslag, recentelijk door klokkenmaker volledig nagekeken 37-38cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen zuilenpendule ca. 1840 in zeer goede werkende staat zonder beschadigingen. Eerste vergulding, 8-daags uurwerk met halfuurslag en monogram voor in de wijzerplaat 43x24x13...
Grote vergulde bronzen pendule met putti 2e helft 20e eeuw met emaille platen met voorstellingen in 19e eeuwse stijl 45x25x19cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde antieke bronzen empire pendule met soldaat, hond en waterbron. Tweekleurig brons, 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger in zeer goede werkende staat 44x32x12cm.
Italiaanse bronzen strijdwagen klok 2e helft 20e eeuw staand op houten plateau en bronzen pootjes in zeer goede staat 33x34x14cm.
Tweekleurige bronzen empire pendule ca. 1820 met Romein en fakkel (tevens Romeinse voorstelling op onderkast). 8-Daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. In zeer goede werkende staat zonder b...