This website uses cookies

19. Januariveiling 2014

Auction on Friday, January 3, 2014 from 01:00

Completed | Default auction

3 Zilveren theezeefjes
Result: 60 EUR

Schaal op zilv. voet
Starting price 500 EUR

Zilveren lepel
Starting price 80 EUR

Zilveren 800/000 strooilepel met gegoten bak en steel, met Amsterdams stadswapen. L. 16cm., ca. 45gr., Cond.:U

2 Zilveren strooiers
Starting price 50 EUR

Twee Engelse sterling zilveren tafelstrooiers op voet met bewerkte onder helft. 925/000 (Z1 gekeurd) MT.: HS, H.8.5cm., Totaal gewicht ca.83gr.

Kristallen schaal, zilv. beugel
Starting price 120 EUR

Suikerschep
Starting price 30 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, met vleugelbak en steel met hartenfilet. MT.: Pieter van Geelen &Zn., Schoonhoven 1878. Ca.

Fotolijstje
Starting price 60 EUR

Fotolijstje
Starting price 60 EUR

Rechthoekig bewerkt zilveren fotolijstje met fluwelen achterkant, 925/000, ca. 8x12cm., Cond.:U

Fotolijstje
Starting price 60 EUR

Goudsteen, gouden bolletjes
Starting price 200 EUR

3-Snoer goudsteen armband
Starting price 190 EUR

Gouden camee hanger
Starting price 250 EUR

Grote camee hanger GG 585/000 met bewerkte rand. Fraai uitgesneden camee met mooie bloemachtige GG rand. ca 11.9 gr, ø 50x40 mm

Gouden ring, streep agaat
Starting price 190 EUR

Ring GG 585/000 met streepagaat. Ring met aan de bovenzijde een ovaal cabouchon geslepen streepagaat, 16x12 mm, met brede strakke ovale rand. ca 6 gr. ø 60

Gouden camee broche
Starting price 400 EUR

Goudsteen/parelmoer + diam. hanger
Starting price 275 EUR

3 GG broches
Result: 100 EUR

Parel + hanger met briljanten
Starting price 450 EUR

Zirconia ring zilver
Starting price 20 EUR

Ring zilver verguld, 925/000, met zirconia's. Entourage ring met dubbele rand met zirconia's en open bewerking in de band. ø 53, ca 3.2 gr

Zirconiaset zilver
Result: 30 EUR

Set oorknoppen en hanger, zilver/verguld 925/000 met zirconia's. Entourage oorknoppen en hanger met dubbele rand om de middensteen. ø oorknoppen en hanger 11 mm. ca 5.7 gr

Collier met bolhanger
Starting price 450 EUR

Gouden vingerhoedje
Result: 80 EUR

Vingerhoed, GG 585/000. 24x18 mm.

3 Zilveren miniaturen
Result: 65 EUR

Zilveren poederdoos
Starting price 75 EUR

Antieke Russische zilveren poederdoos met florale motieven op het deksel, gemerkt 873. , ø7cm. gewicht: ca. 51gr. Cond.: G

Empire stijl schaal
Result: 90 EUR