Zilveren 800/000 strooilepel met gegoten bak en steel, met Amsterdams stadswapen. L. 16cm., ca. 45gr., Cond.:U
Twee Engelse sterling zilveren tafelstrooiers op voet met bewerkte onder helft. 925/000 (Z1 gekeurd) MT.: HS, H.8.5cm., Totaal gewicht ca.83gr.
Kristallen schaal met ruitslijpsel en Hollands zilveren hengsel 835/000, Jaarletter: G: 1916, MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten. ø 24cm. Cond.:U
Zilveren suikerschep, 835/000, met vleugelbak en steel met hartenfilet. MT.: Pieter van Geelen &Zn., Schoonhoven 1878. Ca.
Rechthoekig bewerkt zilveren fotolijstje met fluwelen achterkant, 925/000, ca. 8x12cm., Cond.:U
Grote camee hanger GG 585/000 met bewerkte rand. Fraai uitgesneden camee met mooie bloemachtige GG rand. ca 11.9 gr, ø 50x40 mm
Ring GG 585/000 met streepagaat. Ring met aan de bovenzijde een ovaal cabouchon geslepen streepagaat, 16x12 mm, met brede strakke ovale rand. ca 6 gr. ø 60
Ring zilver verguld, 925/000, met zirconia's. Entourage ring met dubbele rand met zirconia's en open bewerking in de band. ø 53, ca 3.2 gr
Set oorknoppen en hanger, zilver/verguld 925/000 met zirconia's. Entourage oorknoppen en hanger met dubbele rand om de middensteen. ø oorknoppen en hanger 11 mm. ca 5.7 gr
Antieke Russische zilveren poederdoos met florale motieven op het deksel, gemerkt 873. , ø7cm. gewicht: ca. 51gr. Cond.: G