Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhout met noten baroktafel. Onderling verbonden getorste poten en snijwerk in zeer goede originele staat 75x62x128cm.
Prachtige Engelse 19e eeuwse eiken met mahoniehouten eethoek met bandintarsia op het blad. Tafel uittrekbaar, palisander en notenfineer. Stoelen van eiken met lederen bekleding. Getorste poten. Alles ...
Twee prachtige 19e eeuwse Bretonse handgestoken piedestals in goede originele staat (kastanjehout), voorstellend een man en vrouw 100x35x35cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer 19e eeuwse 2-laden commode (op eiken). Met vuurverguld bronzen beslag. Gebogen front, poten en blad. In goede originele staat 73x79x44cm.
Oude Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 73x67x20cm.
Decoratieve wandspiegel 2e helft 20e eeuw in Franse stijl 114x56cm. in zeer goede staat
Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.
Groot handgestoken bordenrek 19e eeuw van eikenhout in uitstekende staat 60x85x10cm. Cond.: G
Duitse noternhouten Grunderzeit kapstok, ca. 1880, in originele staat. H.195cm.(1 haak mist)
Oude mahoniehouten boekenkast met 2 glazen deurtjes onderin 2e helft 20e eeuw in goede staat 197x80x37cm.
Franse palisanderhouten fineer 19e eeuwse vitrinekast met brons beslag. 2 Stukjes brons missen ca. 1870 (lichte fineerschade), Origineel gebogen glas aan voor en zijkanten (Louis Quinze stijl) 182x86x...
Kleine eikenhouten Hollandse kist in Renaissance stijl ca. 1900. Slot mist, verder in goede originele staat 52x70x43cm.
Hollandse biedermeier penantkast mahoniefineer ca. 1870 in uitstekende staat, handgepolitoerd 102x102x48cm.
Kerkelijke 19e eeuwse eikenhouten/standaard-houder. Neogothische stijl. Stukjes lijst er los bij, 82x45x45cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.
Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.
Notenhouten tafel ca. 1880, Coulissentafel met wieltjes (krimpnaden in blad), geen tussenbladen 72x113x100cm. Cond.: R-G
Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast en pianokruk. geen bovendemper 121x145x62cm.
Lange antieke Franse kastanje houten salontafel met twee lades. Landelijk model. In goede staat. 50x158x60cm.
Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G
Notenhouten serveertablet met opklapbare standaard ca. 1880. Grunderzeit in goede originele staat. 70x84x50cm.