This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

2 Armleunstoelen
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G

Eikenhouten tafel, 19e eeuw
Starting price 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhout met noten baroktafel. Onderling verbonden getorste poten en snijwerk in zeer goede originele staat 75x62x128cm.

Eethoek, 7 stoelen
Starting price 350 EUR

Prachtige Engelse 19e eeuwse eiken met mahoniehouten eethoek met bandintarsia op het blad. Tafel uittrekbaar, palisander en notenfineer. Stoelen van eiken met lederen bekleding. Getorste poten. Alles ...

Stel Bretonse piedestals
Starting price 500 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse Bretonse handgestoken piedestals in goede originele staat (kastanjehout), voorstellend een man en vrouw 100x35x35cm. Cond.: G

Mahoniehouten commode
Starting price 200 EUR

Mahoniehout fineer 19e eeuwse 2-laden commode (op eiken). Met vuurverguld bronzen beslag. Gebogen front, poten en blad. In goede originele staat 73x79x44cm.

Spiegel
Result: 35 EUR

Grote goudkleurige barokstijl spiegel 21e eeuw 118x83cm. Cond.: G

Hangvitrine
Result: 40 EUR

Oude Hollandse wortelnoten fineer hangvitrine 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 73x67x20cm.

Spiegel
Starting price 80 EUR

Decoratieve wandspiegel 2e helft 20e eeuw in Franse stijl 114x56cm. in zeer goede staat

Secretaire
Starting price 200 EUR

Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.

Eikenhouten bordenrek
Result: 85 EUR

Groot handgestoken bordenrek 19e eeuw van eikenhout in uitstekende staat 60x85x10cm. Cond.: G

Staande kapstok
Result: 60 EUR

Duitse noternhouten Grunderzeit kapstok, ca. 1880, in originele staat. H.195cm.(1 haak mist)

Mahoniehouten boekenkast
Result: 150 EUR

Oude mahoniehouten boekenkast met 2 glazen deurtjes onderin 2e helft 20e eeuw in goede staat 197x80x37cm.

Vitrinekast met brons
Starting price 700 EUR

Franse palisanderhouten fineer 19e eeuwse vitrinekast met brons beslag. 2 Stukjes brons missen ca. 1870 (lichte fineerschade), Origineel gebogen glas aan voor en zijkanten (Louis Quinze stijl) 182x86x...

Kleine 18e eeuwse kist
Result: 50 EUR

Kleine eikenhouten Hollandse kist in Renaissance stijl ca. 1900. Slot mist, verder in goede originele staat 52x70x43cm.

Mahonie penantkast
Result: 240 EUR

Hollandse biedermeier penantkast mahoniefineer ca. 1870 in uitstekende staat, handgepolitoerd 102x102x48cm.

Kerkelijke houder
Starting price 200 EUR

Kerkelijke 19e eeuwse eikenhouten/standaard-houder. Neogothische stijl. Stukjes lijst er los bij, 82x45x45cm. Cond.: G

Wortelnoten tafeltje
Starting price 125 EUR

Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.

Piano
Starting price 100 EUR

Piano ca. 1930, gemerkt Geyer Schutzmarke met metalen klankkast (geen bovendemper). in redelijk tot goede staat, klank is goed 113x60x140cm.

Noten Henry Deux tafel
Result: 40 EUR

Notenhouten tafel ca. 1880, Coulissentafel met wieltjes (krimpnaden in blad), geen tussenbladen 72x113x100cm. Cond.: R-G

Vruchtenhouten commode
Starting price 150 EUR

Aparte vruchtenhouten 3-laden commode met gesneden koppen en volle zuilen. in goede originele staat (lichte wormbeval) 95x110x62cm. Cond.: R-G

Eiken piano
Starting price 100 EUR

Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast en pianokruk. geen bovendemper 121x145x62cm.

Salontafel
Result: 160 EUR

Lange antieke Franse kastanje houten salontafel met twee lades. Landelijk model. In goede staat. 50x158x60cm.

Wortelnoten dichte kast
Result: 120 EUR

Grote tweedeurskast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout met wortelnoten panelen op deuren en lades (uitneembaar). In zeer goede originele staat met schu8ine hoeken 197x170x54cm. Cond.: G

Grunderzeit presenteerblad
Result: 90 EUR

Notenhouten serveertablet met opklapbare standaard ca. 1880. Grunderzeit in goede originele staat. 70x84x50cm.