2x Pieter Lodewijk Kluyver (pendant), olieverf op paneel, panoramische landschappen 18,5x14cm. Cond.: R-G
M. van de Walle ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, kerk 45x60cm. Cond.: G
Reproductie Thüringer Fürstl, Residenz St. Berlin v. Köln, reproductie op papier, stadsgezicht oud Berlijn 68x22cm. Cond.: G
E. Nandy (Franse School) ca. 1920, ingekleurde gravure op papier, twee dames met pauw 15x30cm. Cond.: G
Gesigneerd verso Karl Wurm (1883 - 1951), olieverf op linnen, Gänzeliesel 72x52cm. Cond.: G
Albert Wessels (1938 - 2010 Rijssen), bloemstilleven (voor een vriend geschilderd), olieverf op linnen 60x90cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, druk op papier, 2 Jugendstil prenten van bloemenmeisjes in originele lijst 16x30cm. Cond.: G
H. Ronner (Waarschijnlijk Henriette Ronner), olieverf op paneel, vaas met bloemen 10x7cm. Cond.: G
Emilio 1918, ingekleurde gravure op papier, twee schommelende dames "La vie est une balacoire dont les cordes sont nos espoirs" 35x26cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, dorpsstraat met figuren 24x18cm. Cond.: G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), bomschuiten op het strand bij avond, olieverf op linnen 40x80cm. Cond.: G
Henri Kley (1903-1977), pastel op papier, abstract bosgezicht 21x28cm. Cond.: G
Henri Kley (1903-1977), pastel op papier, abstract landschap 41x47cm. Cond.: G
H. van Nooyen, olieverf op linnen, bospad 50x70cm. Cond.: G
Indonesische School ca. 1950, gesigneerd Pagan, olieverf op paneel, Indonesische hut in het bos met originele teakhouten lijst 45x36cm. Cond.: G
Nico Bruynestein, olieverf op linnen, stilleven met aardewerk en appels 30x40cm. Cond.: R-G
Nico Bruynesteyn, olieverf op linnen, stilleven voor raamopening 40x50cm. Cond.: G
H.C. Kranenburg (1917 - 1987), olieverf op linnen, boerderij met waterput en koeien 50x70cm. Cond.: G
Johannes Pieter Wisseleingh (Amersfoort 1812 - 1899 Utrecht), aquarel op papier, romantisch landschap met figuren op pad 26x21cm. Cond.: G
Gerard Krol ( 1887 - 1955 Enschede), olieverf op paneel, Twents landschap met pad, boerderij en figuur 30x40cm. Cond.: G
Twee oliegrafiën naar Renoir, drukwerk op linnen, riviergezicht en stadsgezicht, mooie kwaliteit 60x46cm. en 60x48cm. Cond.: G
Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje 65x50cm. Cond.: R
Kees Terlouw (Rotterdam 1890 - 1948 Frankrijk), olieverf op linnen, schapen in de stal 30x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: G