Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Oosterse beeldengroep met waaiers 27x42cm.
R. Merson (Franse School), olieverf op linnen, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G
J.F. Obbes (Waarschijnlijk Joan Francis Obbes 1869 - 1963), olieverf op paneel, pimpelmees 16x20cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Maria met kind 45x76cm. Cond.: M
Jean (21e eeuw), olieverf op paneel, schepen in Hollandse haven 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Miritz ca. 1930, (Duitse school?), olieverf op paneel (verf laat los), stilleven met kaarskandelaar en kruik met bloemen 37x34cm. Cond.: M
Gerbrand Frederik van Schagen (Den Haag 1880 - 1968 Laren), olieverf op linnen, boerderij met paardenkar, figuren, etc. 50x70cm. Cond.: G
M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G
Hollandse School 18e/19e eeuw, olieverf op linnen, herberg met figuren 26x19cm. Cond.: M
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, riviergezicht bij nacht met figuren, bergen en kasteel 48x38cm. Cond.: R
Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op paneel, Buurse beek 45x60cm. Cond.: G
Chris Koelemeyer 20e eeuw, olieverf op paneel, landschap met korenschoven 17x12cm. Cond.: G
Jan van Vuuren (1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, locomotiefhuisje Nunspeet 40x50cm. Cond.: G
Ton van Tast '65 (Antonius v.d. Valk, 1884 Delft - ), aquarel op papier, fantasievoorstelling met vele gezichten 47x36cm. Cond.: G
Van der Voort 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, schaal met peren 39x29cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Groen (1886 - 1964 Rotterdam), olieverf op linnen, boerenhoeve met vrouw en groentetuin 54x36cm. Cond.; G
Ivor Robert Katavio 1970 (Split - mpotski), olieverf op papier, gezichten 47x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G
Simony Jensen ca. 1930 (Denemarken), olieverf op linnen, visser op strand 50x40cm. Cond.: G