Zilveren brandewijnkom in antieke stijl 925/000 ca. 276gr. 24x11x8cm. Cond.: U
Twee Hollands zilveren vorkjes 835/000, met streepagaten heften. MT.: WC, Jaarletter: N 1872, L.16.5cm., Cond.:U
Twaalf zilveren taartvorkjes, 835/000, met fraai bewerkte stelen aan voor-en achterkant. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten, 1880, ca. 134gr.
Engelse sterling zilveren presenteerschaal op zilveren voet. MT.E.V., Jaarletter:S, ø22.5 cm., H.9.5 cm., ca.444gr., Cond.:U
Zilveren acht-kantig loddereindoosje,835/000, met gedreven opgehoogd deksel en voorzien van florale graveringen, MT.: P.R.Cabboes, Leeuwarden ca. 1855, 4x3x5cm., ca. 24gr.
Zilveren spiegel-ei schep, 835/000, steel medt parelrand. MT.: J.M.van Kempen en Zn, Voorschoten, 1915, L.23xø 10cm., ca. 107gr.
Zes zilveren Art-deco taartvorkjes, 835/000, steel met groef, verder geheel glad. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, 1930, ca. 100gr.
Rijring WG/GG 585/000 met briljant en baquette. Bredere ring, Rensini GF12, met WG balkjes waartussen 3 baquettes en 4 briljanten zitten. Totaal 0.54 crt. ø 55 ca 6,0 gr.
Ring GG, 585/000, met prinses geslepen diamanten. Een band ring met 11 prinsesgeslepen Diamanten, ca 1,00 crt SI/W, gezet in een rail. ca 3,15 gr.ø 54/55
Halve creolen, WG/GG, 585/000, met briljant. Stiftcreolen, half om het oor, Rensini DD, met in het midden een briljant, 0.03 crt. ca 2,5 gr.
Rijring, WG/GG 585/000 met 7 briljanten. Rijring Rensini DD, met WG balkjes waartussen 7 briljanten van 0.05 crt per stuk zitten. ø 60. ca 3,5 gr
Hanger GG 585/000, limoges portret met bewerkte, wat bredere GG 585/000 rand. ø 29x34 mm. ca 8,5 gr
Ring, GG 585/000, ovaal model met blauwe opaal, 18,5x8mm. Om de steen zit een royale gladde rand. ø 62. ca 4,5 gr.
Prachtig collier met grote turkooiskralen en zoetwaterparels, 2 om 1. ø turkoois 12mm en ø parel 13 mm. Aan het collier zit een GG, 585/000, bolsluiting. Lengte 40 cm.