Handbeschilderde porseleinen presenteerschaal met vrouwenbustes en gouddecor ca. 1900. (2 Chips) 13x29x24cm. Cond.: R
Twee porseleinen 19e eeuwse amforen vazen met vergulde bronzen armaturen ca. 1880 Frankijk. Handbeschilderd met vogels, gouddecor, vermoedelijk Sevres 16x13xø9cm.
Oude Rosenthal porseleinen figuur, Kunst abteilung Selb Bavaria. Voorstellend een halfnaakte danseres, in goede staat 23cm.
Kleine Duitse Meissen porseleinen koffiekan Zwiebelmuster (uiendecor) ca. 1900. Chips van deksel binnenzijde 17x13xø9cm. Cond.: R-G
Wit porseleinen Meissen vaas ca. 1970 in goede originele staat 23,5xø10,5cm.
Chinese natuurstenen jaspis aap 20e eeuw in goede staat 12x9x7cm. Cond.: G
Groot oud keramieken hoofd met hoofdtooi, Egyptische voorstelling 19e-20e eeuw. In goede originele staat 35xø19cm.
Glansplatelen schenkkan met bloemdecor, Nr. 71, schilder A.L. ca. 1920, haarscheur 19xø14cm. Cond.: R
Drie delen Hollands plateel; 1x schenkkan Royal Gouda Dura, 1x vaas nr. 7267/9 en 1x dekseldoos nr. 8421, 13-25cm. Cond.: G
Drie delen Oud Hollands plateel; 1x oorvaas nr 4070/7, 1x schenkkan Aren en 1x oorpot Aren Belgium 15-19cm. Cond.: G
Drie delen Oud Hollands plateel; 1x mand gemerkt Madeleine Zuid Holland Gouda, 1x vaasje Zenith Gouda en 1x houder Corona Gouda Holland (haarscheur) 7,5-17cm. Cond.: R-G