This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Granaat oorknoppen
Result: 240 EUR

Grote GG 585/000 granaat oorknoppen. Entouragemodel met 1 ronde en 6 peervormige granaten per oorknop. ø 14,8 mm. ca 7,0 gr.

H. Balman
Result: 240 EUR

H. Balman, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuiten 20x24cm. Cond.: G

Eiken staande klok
Result: 240 EUR

Duitse eikenhouten staande klok met met vier gongstaven, snijwerk en geslepen glas. In redelijke tot goede staat, (krimpnaden bij snijwerk). 212x56x30cm.

Wortelnoten naaitafel
Result: 240 EUR

Notenhouten met wortelnoten fineer naaitafel (zonder binnenwerk) ca. 1870, gerestaureerd 69x52x37cm. Cond.: G

Mahonie penantkast
Result: 240 EUR

Hollandse biedermeier penantkast mahoniefineer ca. 1870 in uitstekende staat, handgepolitoerd 102x102x48cm.

Chinese dame met spiegel
Result: 240 EUR

Groot Chinees benen figuur, voorstellend een geisha met waaier. Rondom bewerkt, in goede originele staat 20e eeuw 36cm.

2 Dansende dames
Result: 240 EUR

Groot bronzen beeld, gesigneerd Milo. Voorstellend 2 dansende figuren op marmeren voet 21e eeuw, 47cm. Cond.: G

Pors. groep Volkstedt
Result: 240 EUR

Grote oude Duits porseleinen groep van Volkstedt Rudolstadt, voorstellend een musicerende familie voor geld ca. 1900 in zeer goede originele staat 28x19x16cm.

4 Pors. vleesschotels
Result: 240 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinben vleesschotels met landschapsdecor in goede staat 19x13x1,5cm.

Chinese schotel, 18e eeuw
Result: 240 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloemen- en plantendecor (haarscheur van 7cm.) ø38cm. Cond.: R

Chin. pors. vaas
Result: 240 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met roze/groen floraal decor, bloesems en eenden. Tuit gelijmd 39x21cm. Cond.: R

Ivoren beeld, Petrus
Result: 240 EUR

Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.

Armband, 3-rij bloedkor.
Result: 230 EUR

Armband 3rij met bleodkoraal.De bloedkoralen zitten bevestigd aan een GG, 585/000, sluiting, klein bloemmodel met royale eindstukken. ø bloedkoraal 5 mm. Lengte 19 cm.

Divers Kantonees
Result: 230 EUR

Divers oud Kantonees porselein ca. 1900 en later; 1x suikerpot (binnekant deksel beschadigd + haarscheur deksel), 1x melkkan, 1x koffiekan, 1x theebus (zonder deksel), 3x soepkommen met lepels, 2x kop...

Chin. dekselvaas
Result: 230 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas met berglandschapsdecor en origineel deksel (deksel 3 chips). Verder in goede staat 21x8,5x7,5cm. Cond.: R-G

Pieter Scheen
Result: 225 EUR

Originele 2-delige Pieter Scheen schilderslexicon 1750-1950 in zeer goede staat 25x20x7cm. Cond.: G

Antieke Franse zithoek
Result: 225 EUR

Zithoek ca. 1900, Frans? van beukenhout met gevlochten zittingen. Bestaande uit 2 stoelen en bankje. Zitting van 1 stoel is slecht 100x107x56cm. en 92x43x37cm. Cond.: R-G

Beeld als lamp
Result: 225 EUR

Oude decoratieve compositie metalen tafellamp in de vorm van een engel met fakkel en boog 2e helft 20e eeuw. in goede staat 50cm.

Arita kannetje
Result: 225 EUR

Chinees porseleinen schenkkannetje (Arita) met vogel- en landschapsdecor 15cm.

Imari trekpot, 18e-19e eeuw
Result: 225 EUR

Chinees imari porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met floraal decor (haarlijn bij handvat) 11x17xø11cm. Cond.: G

Ivoren kaartenhouder
Result: 220 EUR

Ivoren Chinese kaartenhouder met gedetailleerde landschaps-voorstellingen met figuren ca. 1900 (ook verso). In zeer goede staat 11x7,4x1cm.

7 Koppen & 2 Schotels
Result: 220 EUR

Negen delen Chinees porselein 19e eeuw; 7x kopen en 2 schotels met bloemendecor, gesigneerd. 2 Minimale chips en 1 haarlijn 8,5xø9cm. en 3xø3,5cm. Cond.: G

Ring GG 2 delig
Result: 210 EUR

Ring, GG 585/000, 2 delig. Op de bovenzijde van de ringen zit een blokje welke in elkaar passen. Te dragen als twee maar ook als een ring. ca 8,3 gr. ø 55.

Meissen figuur
Result: 210 EUR

Oude Meissen porseleinen figuur na 1934, voorstellend een vrouw met bloemenkrans en 3 lammetjes. Nr. 2934 131. 1 Pootje gelijmd en 1 stukje van pootje af 14x13x6cm. Cond.: R

Chinese vaas, 20e eeuw
Result: 210 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met handbeschilderd figurendecor in goede staat 32xø14cm.

Zilveren koffiekan
Result: 200 EUR

Antieke Hollands zilveren koffiekan met scharnierende deksel waarop bloem, 835/000, Jaarletter: M 1871, MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 515gr., Handgreep zit los, ø13cm.,, H. 23cm., Cond.:G

66 Stel ringen
Result: 200 EUR

Tableau met 66 voornamelijk zilveren ringen. O.a. met onyx, zirconia, agaat e.d.

Granaat collier, 4 rijen
Result: 200 EUR

Granaat collier, 4 rijen, met GG, 585/000 sluiting. Fijne antieke langwerpige sluiting met 4 granaten en hele kleine pareltjes. De sluiting is aan de granaten bevestigd met mooie royale eindstukken en...

Armband lavasteen
Result: 200 EUR

Bijzondere armband met lavastenen schakels. De diverse lavastenen in diverse kleuren zijn voorzien van godinnenhoofden. Lengte 17 cm

4x Zilver China
Result: 200 EUR

Vier zilveren munten China Cond.: ZFR

8x Zilver Victoria
Result: 200 EUR

Acht zilveren munten Victoria

Ongesigneerd stilleven
Result: 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en keramiek 50x40cm. Cond.: G

Landkaart Overijssel, 17e eeuw
Result: 200 EUR

Landkaart 17e eeuw van Overijssel door N. ten Have en N. Visscher 1652, ingekleurde gravure op papier 57x45cm. Cond.: G

Hollandse School, koeien
Result: 200 EUR

Hollandse School ( naar Willem Maris), olieverf op paneel, koeien aan de drenkplaats 43x32cm. Cond.: G

Jan Deckers, stilleven
Result: 200 EUR

Jan Deckers ( 1835 - 1916 Gent), olieverf op paneel, mand met druiven 18x25cm. Cond.: G

Ankone, Buurse beek
Result: 200 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G

Oorkonde
Result: 200 EUR

Perkamenten oorkonde uit het jaar 1513 opgesteld door Drost Johan van Jhersum van Salland over de overdracht van een perceel landbouwgrond te Olst (Overijssel) met zegel. Bijgaand transscriptie en aan...

National kassa
Result: 200 EUR

Antieke Amerikaanse National kassa "Dayton Ohio 1892", in goede originele staat 62x47x40cm.

Russische kist
Result: 200 EUR

Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.

Schildpad bijbel
Result: 200 EUR

Hollandse bijbel met schildpad en zilveren sloten. Lessen en evangeliën door M.A. van Steenwijk 17x11x4cm. Cond.: G

Vitrine
Result: 200 EUR

Prachtige Louis Seize 1-deurs vitrinekast met inlegwerk. Rozenhout fineer en satijnhout ca. 1880. Inlegwerk met medaillon en guirlandes, staande op koperen pootjes. Minimale fineerschade 161x76x40cm. ...

6 Eethoekstoelen
Result: 200 EUR

Zes prachtige Louis Seize stoelen ca. 1890 met inlegwerk (intarsia). Ronzehout fineer en satijnhout medaillons in de rugleuningen met figurenvoorstellingen. In goede originele staat 94x36x46cm.

Empire kolomtafel
Result: 200 EUR

Empire 19e eeuwse mahoniehout fineer tafel met kolompoot en leeuwenklauwen ca. 1830. In goede originele staat, minimale fineerschade 73x107cm.

Mahonie kast
Result: 200 EUR

Biedermeier 2-deurs linnenkast ca. 1860 (uitneembaar), geen scheuren. Met 2 lades achter de deur. 1 Lade in losse delen. In goede originele staat 200x150x56cm. Cond.: R-G

Secretaire met opzet
Result: 200 EUR

Duitse eikenhouten laat biedermeier secretaire ca. 1840 in originele staat. lichte beschadigingen aan de lades. Poten ontbreken. verder in goede conditie 205x117x60cm.

Bronzen hoofd met ring
Result: 200 EUR

Oud of antiek bronzen masker met ring (Afrika?) 30x17x6cm. Cond.: G

Boekensteun konijn
Result: 200 EUR

Twee grote boekenstuenen van brons met marmer 21e eeuw, voorstellend twee konijnen 24x25x14cm. Cond.: G

Bronzen beeld, vrouw
Result: 200 EUR

Decoratief groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een halfnaakte dame met mand 72cm. Cond.: G

Krantenjongen
Result: 200 EUR

Groot bronzen figuur van een rennende krantenjongen, tweekleurig gepatineerd. Gesigneerd Karolsky 2e helft 20e eeuw 91x70x27cm. Cond.: G

Jade lelieblad
Result: 200 EUR

Bijzonder Oosters jade water-lelie blad met daarop een krab. Prachtig bewerkt aan beide zijdes, in goede originele staat 7,5x8,5x1,5cm. Cond.: G

Kang Xi vaas, 18e eeuw
Result: 200 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi vaas met 4 opgewerkte kopjes en floraal decor. In goede originele staat 30xø20cm. Cond.: G

5 Imari borden
Result: 200 EUR

Vijf 19e eeuwse imari porseleinen sierborden met prachtig diepblauw- en goudkleurig landschapsdecor. Coulissen rand-decor met diverse tekens, 1 bord gelijmd ø20,9cm. Cond.: G

Div. Franse vazen
Result: 200 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.

Ivoren Christus
Result: 200 EUR

Ivoren Corpus Christie 18e eeuw, 2 vingers beschadigd 13,5x10,5cm. Cond.: G

4 Delen ivoor
Result: 200 EUR

Vier delen antiek Ivoor China; 1x boomstam met 3 ratten, 1x vleermuis, 1x Foo-Hond (gesigneerd) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (gesigneerd) 2-8cm. Cond.: G

Ovale zilv. theebus
Result: 190 EUR

Zilveren ovale theebus, 835/000, met gedreven Oud-Hollandse voorstellingen en voorzien scguitvormig deksel met knop.MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, ca.1930, 8x9x6cm., ca. 111gr.

Broche bloedkoraal
Result: 190 EUR

Broche, GG, 585/000, met bloedkoraal. Ovaal model ø 30x24mm, met in het midden een ovale bloedkoraal. Om de bloedkoraal zitten vele filigrainknopjes verdeeld en er hangen kwarstjes aan. Ca 1900. ca 5....

30 Zilv. Chin. munten
Result: 190 EUR

Dertig diverse Chinese munten

Div. voetbal mem.
Result: 190 EUR

Grote doos met diverse voetbal-memorabilia o.a; sjalen, medailles, flacon, shirts etc. In uitstekende staat

Pop, jongen
Result: 190 EUR

Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.

Bronzen inktpot
Result: 190 EUR

Antieke bronzen dekseldoos, voorstellend een Afrikaanse hut met 2 musicerende figuren. Gestempeld met halve maan en toren 16x12x11cm.

Ovale schaal, 18e eeuw
Result: 190 EUR

Ovale 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal Cheng Lung met CHinese tuin-decor (diepblauw). In goede originele staat 3x33x24cm.

Ovale schaal, 18e eeuw
Result: 190 EUR

Ovale 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal Cheng Lung met CHinese tuin-decor (diepblauw). In goede originele staat 3x33x24cm.

Ivoren borstbeeld
Result: 190 EUR

Antiek ivoren buste, voorstellend een Afrikaanse vrouw 12cm.

Zilv. thorapointer
Result: 180 EUR

Agaten thorapointer bewerkt met zilveren monturen waarin turkooises.L. 16cm., Cond.:U

Zilv. tasbeugel
Result: 180 EUR

Zilveren tasbeugel met fluwelen tasje en draagriem, 800/000. Beugelbreedte 14.5cm., Cond.:U

Zilveren inktstel
Result: 180 EUR

Zilveren, 835/000, inktstel op pootjes, met handgreep voorzien van fraaie Biedermeier graveringen en een stel gecontourneerde glazen potjes met zilveren monturen en gebolde zilveren dopjes. Keurkamer ...

4 Zilveren munten
Result: 180 EUR

Vier zilveren munten China (1x chopmarks) Cond.: ZFR

Muntenboek 1960
Result: 180 EUR

In leer gebonden antiek muntenboek uit 1690(MDCXC): Medalische historie der republiek van Holland. Boek bevat vele gravures Cond.: R-G

74 Koperen munten
Result: 180 EUR

74 Koperen munten wereldwijd en 3 jaarsets Vaticaan Cond.: FR-ZFR

Accordeon e Soprani
Result: 180 EUR

Prachtige grote Italiaanse accordeon met diverse mogelijkheden (in koffer). gemerkt E. Soprani. In uitstekende staat 47x40x22cm.

Warmink klokje
Result: 180 EUR

Oude eikenhouten Warmink (Wuba) tafelklok met maanstand en bronzen ornamentuur 24x16x11cm. Cond.: G

Koekkoeks klok
Result: 180 EUR

Prachtige antieke koekkoeksklok met dubbele koekkoek en mooi snijwerk een koekkoek, haas, vogel en geweren, ca. 1900. 60x36x20cm. Cond.:G

Ovale tafel
Result: 180 EUR

Zeldzame wortelnoten 19e eeuwse coulissentafel met kolompoot en 4 leeuwenpoten (tussenbladen zijn weg). Verder in goede originele staat 75x108x136cm.

Gebogen schrijf-secretaire
Result: 180 EUR

Oude Hollandse wortelnoten gebogen schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 110x105x57cm. Cond.: R

Bureau
Result: 180 EUR

Leuk modern dames/kinder schrijfbureau 2e helft 20e eeuw. Blauw-grijs geschilderd hout, klassieke vormgeving in goede staat 90x120x75cm.

Chinees beeld
Result: 180 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman 43cm. Cond.: G

Vaas 19e eeuw
Result: 180 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas met vechtscene deco. Gesigneerd 24cm.

Diverse munten
Result: 175 EUR

Lot diverse munten met O.A. setje afscheid van de gulden, setje molen munten, munt N.V.P.H. 1972, setje moundy money zilver 1883 4 stuks, meissen munt 10 mark 192, setje moundy coin zilver 1902, 11...

Ongesigneerd 17e eeuw
Result: 175 EUR

Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G

Brievenkistje, boullewerk
Result: 175 EUR

Franse 19e eeuwse boulle brievenkist met schildpad inleg ca. 1870. Boulle en schildpad compleet. Geheel in goede originele staat 14x24x18cm.

Porseleinen klok
Result: 175 EUR

Grote porseleinen pendule met 8-daags Frans uurwerk ca. 1880. Gemerkt A.B. met gouddecor, bloemen en landschapsdecor. Wijzer en slinger missen 39x24x18cm. Cond.: G

Louis Seize stijl tafel
Result: 175 EUR

Prachtige Louis Seize ovale tafel ca. 1890, gefineerd en ingelegd, eiken op blad en poten rondom. Met koperen pootjes en lade. In zeer goede staat. Rozenhout , satijnhout 68x80x54cm.

Bronzen schedel
Result: 175 EUR

Bronzen bewerkte schedel, gesigneerd Goldman 21e eeuw. gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 37x20x13cm.

Kristallen roomstel
Result: 170 EUR

Vierdelig geslepen kristallen roomstel met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Bestaande uit een lepelvaasje, roomkan, suikerpot en theebus, voorzien van zilveren, 835/000, randen met parelr...

Setje zilver in cassette
Result: 170 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/00, tafelset in prachtig bijbehorend origineel etui. Mosterdpot met scharnierend dekseltje, zoutvaatje en strooier, bijbehorend mosterd- en zoutlepeltje en blauwglazen in...

40 Diverse munten
Result: 170 EUR

Veertig diverse munten wereldwijd o.a; Zwitserland, Frankrijk, Ned. Indië, diverse kwaliteiten.

R. Merson
Result: 170 EUR

R. Merson (Franse School), olieverf op linnen, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G

Gesigneerd CH. Dijkman
Result: 170 EUR

Ch. Dijkman ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 55x45cm. Cond.: M

Div. kristallen glazen
Result: 170 EUR

Grote set prachtige kristallen glazen (champagne, likeur, etc.) 38 stuks 9-19cm., enkele minimale chips Cond.: G

Chinese kan
Result: 170 EUR

Chinees porseleinen kan 18e-19e eeuw met zilveren montuur (dekselpunt gelijmd) 13x10xø7cm. Cond.: R

Zilveren bonbonschaaltje
Result: 160 EUR

Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U

Zilveren karaffenhouder
Result: 160 EUR

Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U

Kristallen bonbonschaal
Result: 160 EUR

Fraai geslepen kristallen bonbonschaal met Russisch slijpsel, 10x15cm. De schaal is voorzien van een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel. MT J.Spiekerman en J.M. Steiger, Amsterdam ca 1844

68x Wereldmunten
Result: 160 EUR

68 Munten wereldwijd o.a; Ned. Antillen, Zwitserland (oud). Diverse kwaliteiten.

17 Diverse munten
Result: 160 EUR

Zeventien diverse munten wereld o.a; Zwitserland, Frankrijk, Ned. Indië. Diverse kwalieiten.