Grote GG 585/000 granaat oorknoppen. Entouragemodel met 1 ronde en 6 peervormige granaten per oorknop. ø 14,8 mm. ca 7,0 gr.
H. Balman, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuiten 20x24cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten staande klok met met vier gongstaven, snijwerk en geslepen glas. In redelijke tot goede staat, (krimpnaden bij snijwerk). 212x56x30cm.
Notenhouten met wortelnoten fineer naaitafel (zonder binnenwerk) ca. 1870, gerestaureerd 69x52x37cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier penantkast mahoniefineer ca. 1870 in uitstekende staat, handgepolitoerd 102x102x48cm.
Groot Chinees benen figuur, voorstellend een geisha met waaier. Rondom bewerkt, in goede originele staat 20e eeuw 36cm.
Groot bronzen beeld, gesigneerd Milo. Voorstellend 2 dansende figuren op marmeren voet 21e eeuw, 47cm. Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen groep van Volkstedt Rudolstadt, voorstellend een musicerende familie voor geld ca. 1900 in zeer goede originele staat 28x19x16cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinben vleesschotels met landschapsdecor in goede staat 19x13x1,5cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met bloemen- en plantendecor (haarscheur van 7cm.) ø38cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met roze/groen floraal decor, bloesems en eenden. Tuit gelijmd 39x21cm. Cond.: R
Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.
Armband 3rij met bleodkoraal.De bloedkoralen zitten bevestigd aan een GG, 585/000, sluiting, klein bloemmodel met royale eindstukken. ø bloedkoraal 5 mm. Lengte 19 cm.
Divers oud Kantonees porselein ca. 1900 en later; 1x suikerpot (binnekant deksel beschadigd + haarscheur deksel), 1x melkkan, 1x koffiekan, 1x theebus (zonder deksel), 3x soepkommen met lepels, 2x kop...
Chinees porseleinen dekselvaas met berglandschapsdecor en origineel deksel (deksel 3 chips). Verder in goede staat 21x8,5x7,5cm. Cond.: R-G
Originele 2-delige Pieter Scheen schilderslexicon 1750-1950 in zeer goede staat 25x20x7cm. Cond.: G
Zithoek ca. 1900, Frans? van beukenhout met gevlochten zittingen. Bestaande uit 2 stoelen en bankje. Zitting van 1 stoel is slecht 100x107x56cm. en 92x43x37cm. Cond.: R-G
Oude decoratieve compositie metalen tafellamp in de vorm van een engel met fakkel en boog 2e helft 20e eeuw. in goede staat 50cm.
Chinees porseleinen schenkkannetje (Arita) met vogel- en landschapsdecor 15cm.
Chinees imari porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met floraal decor (haarlijn bij handvat) 11x17xø11cm. Cond.: G
Ivoren Chinese kaartenhouder met gedetailleerde landschaps-voorstellingen met figuren ca. 1900 (ook verso). In zeer goede staat 11x7,4x1cm.
Negen delen Chinees porselein 19e eeuw; 7x kopen en 2 schotels met bloemendecor, gesigneerd. 2 Minimale chips en 1 haarlijn 8,5xø9cm. en 3xø3,5cm. Cond.: G
Ring, GG 585/000, 2 delig. Op de bovenzijde van de ringen zit een blokje welke in elkaar passen. Te dragen als twee maar ook als een ring. ca 8,3 gr. ø 55.
Oude Meissen porseleinen figuur na 1934, voorstellend een vrouw met bloemenkrans en 3 lammetjes. Nr. 2934 131. 1 Pootje gelijmd en 1 stukje van pootje af 14x13x6cm. Cond.: R
Oude Chinees porseleinen vaas 20e eeuw met handbeschilderd figurendecor in goede staat 32xø14cm.
Antieke Hollands zilveren koffiekan met scharnierende deksel waarop bloem, 835/000, Jaarletter: M 1871, MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 515gr., Handgreep zit los, ø13cm.,, H. 23cm., Cond.:G
Tableau met 66 voornamelijk zilveren ringen. O.a. met onyx, zirconia, agaat e.d.
Granaat collier, 4 rijen, met GG, 585/000 sluiting. Fijne antieke langwerpige sluiting met 4 granaten en hele kleine pareltjes. De sluiting is aan de granaten bevestigd met mooie royale eindstukken en...
Bijzondere armband met lavastenen schakels. De diverse lavastenen in diverse kleuren zijn voorzien van godinnenhoofden. Lengte 17 cm
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en keramiek 50x40cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw van Overijssel door N. ten Have en N. Visscher 1652, ingekleurde gravure op papier 57x45cm. Cond.: G
Hollandse School ( naar Willem Maris), olieverf op paneel, koeien aan de drenkplaats 43x32cm. Cond.: G
Jan Deckers ( 1835 - 1916 Gent), olieverf op paneel, mand met druiven 18x25cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G
Perkamenten oorkonde uit het jaar 1513 opgesteld door Drost Johan van Jhersum van Salland over de overdracht van een perceel landbouwgrond te Olst (Overijssel) met zegel. Bijgaand transscriptie en aan...
Antieke Amerikaanse National kassa "Dayton Ohio 1892", in goede originele staat 62x47x40cm.
Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.
Hollandse bijbel met schildpad en zilveren sloten. Lessen en evangeliën door M.A. van Steenwijk 17x11x4cm. Cond.: G
Prachtige Louis Seize 1-deurs vitrinekast met inlegwerk. Rozenhout fineer en satijnhout ca. 1880. Inlegwerk met medaillon en guirlandes, staande op koperen pootjes. Minimale fineerschade 161x76x40cm. ...
Zes prachtige Louis Seize stoelen ca. 1890 met inlegwerk (intarsia). Ronzehout fineer en satijnhout medaillons in de rugleuningen met figurenvoorstellingen. In goede originele staat 94x36x46cm.
Empire 19e eeuwse mahoniehout fineer tafel met kolompoot en leeuwenklauwen ca. 1830. In goede originele staat, minimale fineerschade 73x107cm.
Biedermeier 2-deurs linnenkast ca. 1860 (uitneembaar), geen scheuren. Met 2 lades achter de deur. 1 Lade in losse delen. In goede originele staat 200x150x56cm. Cond.: R-G
Duitse eikenhouten laat biedermeier secretaire ca. 1840 in originele staat. lichte beschadigingen aan de lades. Poten ontbreken. verder in goede conditie 205x117x60cm.
Oud of antiek bronzen masker met ring (Afrika?) 30x17x6cm. Cond.: G
Twee grote boekenstuenen van brons met marmer 21e eeuw, voorstellend twee konijnen 24x25x14cm. Cond.: G
Decoratief groot bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een halfnaakte dame met mand 72cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een rennende krantenjongen, tweekleurig gepatineerd. Gesigneerd Karolsky 2e helft 20e eeuw 91x70x27cm. Cond.: G
Bijzonder Oosters jade water-lelie blad met daarop een krab. Prachtig bewerkt aan beide zijdes, in goede originele staat 7,5x8,5x1,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi vaas met 4 opgewerkte kopjes en floraal decor. In goede originele staat 30xø20cm. Cond.: G
Vijf 19e eeuwse imari porseleinen sierborden met prachtig diepblauw- en goudkleurig landschapsdecor. Coulissen rand-decor met diverse tekens, 1 bord gelijmd ø20,9cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse vergulde empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. Goud iets versleten, verder in goede staat 25-27cm.
Ivoren Corpus Christie 18e eeuw, 2 vingers beschadigd 13,5x10,5cm. Cond.: G
Vier delen antiek Ivoor China; 1x boomstam met 3 ratten, 1x vleermuis, 1x Foo-Hond (gesigneerd) en 1x hoogwaardigheidsbekleder (gesigneerd) 2-8cm. Cond.: G
Zilveren ovale theebus, 835/000, met gedreven Oud-Hollandse voorstellingen en voorzien scguitvormig deksel met knop.MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven, ca.1930, 8x9x6cm., ca. 111gr.
Broche, GG, 585/000, met bloedkoraal. Ovaal model ø 30x24mm, met in het midden een ovale bloedkoraal. Om de bloedkoraal zitten vele filigrainknopjes verdeeld en er hangen kwarstjes aan. Ca 1900. ca 5....
Grote doos met diverse voetbal-memorabilia o.a; sjalen, medailles, flacon, shirts etc. In uitstekende staat
Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.
Antieke bronzen dekseldoos, voorstellend een Afrikaanse hut met 2 musicerende figuren. Gestempeld met halve maan en toren 16x12x11cm.
Ovale 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal Cheng Lung met CHinese tuin-decor (diepblauw). In goede originele staat 3x33x24cm.
Ovale 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal Cheng Lung met CHinese tuin-decor (diepblauw). In goede originele staat 3x33x24cm.
Agaten thorapointer bewerkt met zilveren monturen waarin turkooises.L. 16cm., Cond.:U
Zilveren tasbeugel met fluwelen tasje en draagriem, 800/000. Beugelbreedte 14.5cm., Cond.:U
Zilveren, 835/000, inktstel op pootjes, met handgreep voorzien van fraaie Biedermeier graveringen en een stel gecontourneerde glazen potjes met zilveren monturen en gebolde zilveren dopjes. Keurkamer ...
In leer gebonden antiek muntenboek uit 1690(MDCXC): Medalische historie der republiek van Holland. Boek bevat vele gravures Cond.: R-G
Prachtige grote Italiaanse accordeon met diverse mogelijkheden (in koffer). gemerkt E. Soprani. In uitstekende staat 47x40x22cm.
Oude eikenhouten Warmink (Wuba) tafelklok met maanstand en bronzen ornamentuur 24x16x11cm. Cond.: G
Prachtige antieke koekkoeksklok met dubbele koekkoek en mooi snijwerk een koekkoek, haas, vogel en geweren, ca. 1900. 60x36x20cm. Cond.:G
Zeldzame wortelnoten 19e eeuwse coulissentafel met kolompoot en 4 leeuwenpoten (tussenbladen zijn weg). Verder in goede originele staat 75x108x136cm.
Oude Hollandse wortelnoten gebogen schrijfsecretaire 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 110x105x57cm. Cond.: R
Leuk modern dames/kinder schrijfbureau 2e helft 20e eeuw. Blauw-grijs geschilderd hout, klassieke vormgeving in goede staat 90x120x75cm.
Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman 43cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas met vechtscene deco. Gesigneerd 24cm.
Lot diverse munten met O.A. setje afscheid van de gulden, setje molen munten, munt N.V.P.H. 1972, setje moundy money zilver 1883 4 stuks, meissen munt 10 mark 192, setje moundy coin zilver 1902, 11...
Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse boulle brievenkist met schildpad inleg ca. 1870. Boulle en schildpad compleet. Geheel in goede originele staat 14x24x18cm.
Grote porseleinen pendule met 8-daags Frans uurwerk ca. 1880. Gemerkt A.B. met gouddecor, bloemen en landschapsdecor. Wijzer en slinger missen 39x24x18cm. Cond.: G
Prachtige Louis Seize ovale tafel ca. 1890, gefineerd en ingelegd, eiken op blad en poten rondom. Met koperen pootjes en lade. In zeer goede staat. Rozenhout , satijnhout 68x80x54cm.
Bronzen bewerkte schedel, gesigneerd Goldman 21e eeuw. gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 37x20x13cm.
Vierdelig geslepen kristallen roomstel met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem. Bestaande uit een lepelvaasje, roomkan, suikerpot en theebus, voorzien van zilveren, 835/000, randen met parelr...
Engels Sterling zilveren, 925/00, tafelset in prachtig bijbehorend origineel etui. Mosterdpot met scharnierend dekseltje, zoutvaatje en strooier, bijbehorend mosterd- en zoutlepeltje en blauwglazen in...
Veertig diverse munten wereldwijd o.a; Zwitserland, Frankrijk, Ned. Indië, diverse kwaliteiten.
R. Merson (Franse School), olieverf op linnen, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G
Ch. Dijkman ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 55x45cm. Cond.: M
Grote set prachtige kristallen glazen (champagne, likeur, etc.) 38 stuks 9-19cm., enkele minimale chips Cond.: G
Chinees porseleinen kan 18e-19e eeuw met zilveren montuur (dekselpunt gelijmd) 13x10xø7cm. Cond.: R
Antiek Hollands zilveren ajourgezaagd bonbon mandje met twee strikmotief handgreepjes, op vier pootjes, 835/000. Jaarletter: I, 1918, MT.: J.Ph.de Vries, Hoorn, ca.101 gr. 18x9x5cm., Cond.:U
Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U
Fraai geslepen kristallen bonbonschaal met Russisch slijpsel, 10x15cm. De schaal is voorzien van een gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel. MT J.Spiekerman en J.M. Steiger, Amsterdam ca 1844
68 Munten wereldwijd o.a; Ned. Antillen, Zwitserland (oud). Diverse kwaliteiten.
Zeventien diverse munten wereld o.a; Zwitserland, Frankrijk, Ned. Indië. Diverse kwalieiten.