Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G
Zilveren brandewijnkom in antieke stijl 925/000 ca. 276gr. 24x11x8cm. Cond.: U
Wetering de Rooy (Woudrichem 1877 - 1972), olieverf op paneel, kade met boten en figuren 29x19cm. Cond.: G
Elegante bloemhanger, GG 585/000, met saffier en briljant. Een hanger, fantasie entouragemodel met in het midden een ovale geslepen blauw saffier, 7x5mm. Om de saffier zit een rand met meerdere diaman...
Halve creolen, WG/GG, 585/000, met briljant. Stiftcreolen, half om het oor, Rensini DD, met in het midden een briljant, 0.03 crt. ca 2,5 gr.
Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.
Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G
Groot bronzen met marneren Frans klokkenstel ca. 1870, gesigneerd F. moreau. De bijstelcups zijn tevens van brons. In zeer goede originele staat 52x48x18cm. en 27xø15cm.
Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G
Klein pelgrimsflesje in zilveren montuur, aan beide zijden groene vlakken. H.11cm., Cond.:U
Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met hond. Goud- en bloembeschildering 24cm. Cond.: G
Salvador Dali lithografie nr. 8/295, The Three Sphinx of Bikini 1947 (met certificaat), litho op papier 60x47cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met bloemendecor in goede staat 2xø12,5cm. Cond.: G
Franse figurenpendule ca. 1880 met groot beeld en 8-daags uurwerk (niet getest). Beeld is los (geen schroeven), stukje compositiemetaal is weg (zijdeel) Cond.: R
Gesigneerd Ruysdael 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met watermolen 33x24cm. Cond.: G
Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.
P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
Bijzonder groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. (haarscheur 4cm. en minimale randschade) ø38,7cm...
Hanger, GG 585/000 met parel en briljant. Strakke hanger, Rensini, met royaal GG oog, 7x4 mm bezet met 8 briljanten, totaal 0.08 crt. Onder aan het oog hangt een mooie cultive parel ø 8 mm. ca 1.5 gr....
M. Bühler '58 (Duitse School), olieverf op linnen, kruik met bloemen 20x30cm.
Franse marmeren glaspendule ca. 1880 met kwikslinger, 8-daags uurwerk en gongslag in goede originele staat 22x13x12cm.
Twee delen Makkums keramiek 20e eeuw; 1x tegeltableau (2 tegels) met bloemdecor 28x16cm. en 1x beker met bloemen- en vlinderdecor 8xø10cm.
Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G