This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

3 Kunstenaarsvazen
Starting price 30 EUR

Drie glazen kunstenaars-vazen 2e helft 20e eeuw; 1x Fiorio Glass vaas, 1x grote ongesigneerde vaas en 1x Glasfusing Murano 21-30cm. Cond.: G

3x Boheems glas
Result: 20 EUR

Drie delen oud/antiek Boheems glas; 1x karaf (zonder stop, blauw), 1x pot (zonder deksel, rood) en 1x vaas (rood) 13-23cm. Cond.: G

Zilveren brandewijnkom
Starting price 325 EUR

Zilveren brandewijnkom in antieke stijl 925/000 ca. 276gr. 24x11x8cm. Cond.: U

Wetering de Rooy
Starting price 1.000 EUR

Wetering de Rooy (Woudrichem 1877 - 1972), olieverf op paneel, kade met boten en figuren 29x19cm. Cond.: G

Hanger en ketting saffier briljant
Starting price 780 EUR

Elegante bloemhanger, GG 585/000, met saffier en briljant. Een hanger, fantasie entouragemodel met in het midden een ovale geslepen blauw saffier, 7x5mm. Om de saffier zit een rand met meerdere diaman...

Halve creolen, Rensini
Starting price 265 EUR

Halve creolen, WG/GG, 585/000, met briljant. Stiftcreolen, half om het oor, Rensini DD, met in het midden een briljant, 0.03 crt. ca 2,5 gr.

Glazen bierpul
Result: 25 EUR

Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.

Serviesje
Result: 20 EUR

Acht porseleinen kop & schotels van Marcel Chau Friasse Limoges. Met handbeschilderd vogeldecor 4,5xø13cm. Cond.: G

Bronzen klokkenstel
Starting price 1.200 EUR

Groot bronzen met marneren Frans klokkenstel ca. 1870, gesigneerd F. moreau. De bijstelcups zijn tevens van brons. In zeer goede originele staat 52x48x18cm. en 27xø15cm.

Gouache Varigotti v. Merwijk
Starting price 100 EUR

Varigotti van Merwijk 196, gouache op papier, saraceense huizen Cond.: G

Kleine pelgrimsfles
Starting price 90 EUR

Klein pelgrimsflesje in zilveren montuur, aan beide zijden groene vlakken. H.11cm., Cond.:U

Pors. figuur, vrouw met hondje
Starting price 40 EUR

Royal Dux porseleinen figuur 20e eeuw, voorstellend een elegante dame met hond. Goud- en bloembeschildering 24cm. Cond.: G

Dali
Result: 350 EUR

Salvador Dali lithografie nr. 8/295, The Three Sphinx of Bikini 1947 (met certificaat), litho op papier 60x47cm. Cond.: G

6 Chinese schoteltjes
Starting price 150 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met bloemendecor in goede staat 2xø12,5cm. Cond.: G

Pendule
Result: 50 EUR

Franse figurenpendule ca. 1880 met groot beeld en 8-daags uurwerk (niet getest). Beeld is los (geen schroeven), stukje compositiemetaal is weg (zijdeel) Cond.: R

Schilderij naar Ruisdael
Starting price 30 EUR

Gesigneerd Ruysdael 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met watermolen 33x24cm. Cond.: G

Grote vaas, 18e eeuw
Starting price 3.000 EUR

Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.

Renard, Parijs
Starting price 300 EUR

P. Renard, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G

Groot Chinees bord
Result: 135 EUR

Bijzonder groot 18e eeuws Chinees porseleinen bord met landschapsdecor, voorstellend een Chinees huis aan het water met bruggetje, figuren, visser etc. (haarscheur 4cm. en minimale randschade) ø38,7cm...

Hanger GG parel
Starting price 205 EUR

Hanger, GG 585/000 met parel en briljant. Strakke hanger, Rensini, met royaal GG oog, 7x4 mm bezet met 8 briljanten, totaal 0.08 crt. Onder aan het oog hangt een mooie cultive parel ø 8 mm. ca 1.5 gr....

Bloemstilleven
Starting price 50 EUR

M. Bühler '58 (Duitse School), olieverf op linnen, kruik met bloemen 20x30cm.

Glaspendule
Starting price 300 EUR

Franse marmeren glaspendule ca. 1880 met kwikslinger, 8-daags uurwerk en gongslag in goede originele staat 22x13x12cm.

Makkums tegeltableau + beker
Starting price 20 EUR

Twee delen Makkums keramiek 20e eeuw; 1x tegeltableau (2 tegels) met bloemdecor 28x16cm. en 1x beker met bloemen- en vlinderdecor 8xø10cm.

Delftse vaas
Starting price 150 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G