This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Diverse delen tin
Result: 27 EUR

Kavel divers tin en koper (oud en antiek) o.a; 1 groot tinnen bord 1817, 1 inktpot, 2 schalen, 1 asbak, 1 kandelaar en 1 koperen bierpul 19e eeuw 5-42cm. Cond.: G

15x Proof set NL 1984-2000
Result: 130 EUR

Vijftien Proof sets Nederland van 1984 t/m 2000, diverse jaren

2 Tinnen kannen
Starting price 25 EUR

Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G

Klein kanon
Starting price 60 EUR

Klein bronzen kanon 1e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x13,5x7cm.

Broche schildmodel GG zilver
Starting price 85 EUR

Broche Goud op achterzijde zilver, met een orientpareltje. Schildmodel broche met in het midden een afbeelding van een bloem met daarin een parel. ø 4x3.5 cm. De veiligheid is incompleet.

Zilveren karaffenhouder
Result: 160 EUR

Antiek zilveren tafelzuurhouder op vier pootjes met acanthusbladmotief en gecontourneerde rand, 1e gehalte Grootkeur 925/000, Jaarletter: V 1855, MT.: Arnoldi, Amsterdam. Voet 20x22 H. 32cm., Cond.:U

4x Zilver China/Japan
Starting price 180 EUR

Vier zilveren munten China en Japan, Cond.: ZFR

Kristallen dekselcoupe
Starting price 170 EUR

Geslepen kristallen deselcoupe op sterling zilveren voet met deksel voorzien van zilveren knop. 20xø15cm.

Zilveren theecomfoor
Starting price 160 EUR

Rond ajourgezaagd zilveren, 835/000, theecomfoor met gecontourneerde en gegraveerde rand, op ronde hoge voet. Onedele treeft. MT: J.M.van Kempen Utrecht. ca.1854, 10xø14cm.

Divers plated
Result: 15 EUR

Groot kavel divers oud plated o.a; kaarskandelaar, beugel, vaasje, schaal, roomstel, zilveren ring, etc. etc. Cond.: G

Oorhangers WG briljant
Starting price 550 EUR

Oorhangers, WG 750/000,met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengte...

Zilv. lepeltjes + Schaal
Starting price 50 EUR

Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...

2 Zilv. suikerscheppen
Result: 55 EUR

Twee Hollands zilveren suikerscheppen met streepagaten heften 835/000. L.ca. 14cm., Cond.:U

Zilveren dienblaadje
Result: 350 EUR

Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U

Zakhorloge 2 kettingen
Result: 75 EUR

Zakhorloge met Romeinse cijfers en een centrale secondewijzer, ø 49 mm. Aan het horloge zit een zilveren horlogeketting met paardehoofd en verguld middenstuk. En een onedele horlogeketting met hoefijz...

3 Zeeuwse knoppen
Starting price 30 EUR

Broches, zilver, in de vorm van Zeeuwse knopen. 2 wat kleinere modellen in de vorm van een echt Zeeuwse knop, ø 25 mm en een wat uitgewerkter model met filigrain, mist een stukje, ø 33 mm. ca 24,5 g...

Zilveren schaaltje
Result: 90 EUR

Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...

Zilveren dienblaadje
Result: 300 EUR

Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G

Zilveren suikerschep
Result: 50 EUR

Zilveren suikerschep, 835/000, met gegraveerde vleugelbak en gedraaide streep met streepagaten heft. Nederlands gekeurd 1870. L. 13cm.,

Vogelbroche
Starting price 1.600 EUR

Prachtige broche, GG WG 750/000, in de vorm van een sierlijke vogel. Bezet met ca 1,20 crt diamant. De broche is voorzien van een veiligheidsluiting. Grootte 73x50 mm. ca 23,3 gr

Zilv. odeurhouder
Starting price 100 EUR

Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U

2 Zilv. kandelaars + kannetje
Result: 80 EUR

Israëlisch zilveren set bestaande uit twee kandelaartjes en een schenkkannetje. De kandelaartjes zijn filigrain bewerkt 925/000 H.11cm.Schenkkannetje H. 17cm., kannetje behoeft reparatie.

Kruisje WG briljant
Starting price 195 EUR

Kruis WG 585/000 met briljant. Strak kruisje, Rensini HG, met 7x 0.01 briljantjes bezet. ca 1,7 gr Lengte 15 x11 mm.

Zilveren candyschaal
Result: 120 EUR

Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U