This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

2 Delen aardewerk
Result: 70 EUR

Twee delen blauw keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x dekselpot gemerkt Fontaine 25xø20cm. en 1x schaal Jean Beck Munchen 9xø23cm. Cond.: G

Steiff Pekinees
Starting price 40 EUR

Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.

Pop, jongen
Result: 190 EUR

Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.

Wim Bos havengezicht
Result: 120 EUR

Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G

Miniatuur skelet
Starting price 180 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G

Houten beeldje, ivoor
Starting price 250 EUR

Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G

Gerard 't Hart
Starting price 400 EUR

Gerard 't Hart '68 (1933 - ), olieverf op paneel, abstracte compositie 78x60cm. Cond.: G

Indonesische houtsnede
Starting price 30 EUR

Indonesische houtsnede op rijstpapier (gesigneerd) voorstellende 2 Indonesische figuren (1x met boog en 1x met zwaard) 40x45cm. Cond.: G

Ca. 1150 zegels, Engeland
Result: 25 EUR

Postzegelalbum met ca. 1150 zegels Engeland, gestempeld.

3 Postzegelboeken
Result: 50 EUR

Drie stockboeken postzegels, voornamelijk Nederland waaronder; postfrisse blocs kinderzegels uit 26 verschillende jaren en beter vooroorlogs gestempeld. waaronder groot rond Nijkerk op 50ct. hangend h...

Koperen rariteit
Result: 20 EUR

Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G

Schilderij, naar Ruisdaal
Starting price 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd (naar Ruysdael), olieverf op linnen, landschap met molen 50x40cm. Cond.: G

2x Goebel figuur
Result: 35 EUR

Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuren; 1x engeltje met trompet 1960-1900 238/C en 1x meisje met tas 1990-1999 Nr. 538. Beide in zeer goede originele staat 5-9cm.

Schilderij, A.J. Zwart
Starting price 1.000 EUR

Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, Drentse boerderij met boerin en geit 60x40cm. Cond.: G

2 Litho's Wijngaarden
Starting price 50 EUR

Twee litho's op papier v. Wijngaarden 2834/3000, figuren in landschap 28x29cm. Cond.: G

4 Tegels
Starting price 40 EUR

Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...

Tegel, kraanvogel
Starting price 250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G

Borstelkastje
Result: 40 EUR

Oud koperbeslagen borstel wandkastje met spiegel en borstelset 20e eeuw in goede staat 55x31x7cm.

Groot koperhek, pors.
No reserve price

Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G

F. Thurmaier München
Starting price 150 EUR

F. Thurmaier München (Münchener Schule ca. 1910), olieverf op linnen, winters bergdorp met reeën 60x80cm. Cond.: G

Aquarel, bloemen op vaas
Starting price 20 EUR

Ongesigneerd, aquarel op papier, vaas met bloemen 53x40cm. Cond.: G

Sieradenkistje
Result: 40 EUR

Houten met rood leer beklede beschilderde Tibetaanse sieradenkist, met vogel-, takken- en gouddecor 20e eeuw 14x18x13cm. Cond.: G

Schilderij kubistisch A.M.
Result: 70 EUR

Monogram A.M. ca. 1930, olieverf op linnen, luchtschepen 24x18cm. Cond.: G

Jugendstil tableau
Result: 375 EUR

Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...