Oude Indonesische teakhouten handgestoken naaitafel met bloemen- en vogelmotief 20e eeuw in goede originele staat 65x50x40cm.
Kersenhouten kastje met aluminium beslag in uitstekende staat. 3 Lades en 1 deur, gemerkt Bruno meubelfabriek 74x45x80cm.
Decoratieve teakhouten piedestal 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x23x23cm. Cond.: G
Oud Perzisch bijzettafeltje, rondom handgestoken met Perzische tekens en met parelmoer inleg, paar stukjes missen 60x36x36cm. Cond.: R-G
Italiaanse stijl kist (Cascone) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, notenhout fineer 140x50x43cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten voltaire in goede originele staat 19e eeuw 108x87x75cm. Cond.: R
Kleine eikenhouten handgestoken kist 20e eeuw met panelen in goede staat 53x82x41cm. Cond.: G
Moderne koperen salontafek 2e helft 20e eeuw met glazen plaat 36x110x110cm. Cond.: G
Oud Hollands eiken handgestoken kist ca. 1930 in goede staat 42x59x35cm. Cond.: G
Groot eikenhouten handgestoken bordenrek ca. 1900 in goede staat 109x11x35cm. Cond.: G
Engelse secretaire 19e eeuw met handgestoken front met bladmotief en centrale koppen. Vakverdeling en 2 lades achter de klep. 100x48x92cm. Cond.: G
Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm. Cond.: G
Oude eikenhouten theewagen met wieltjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 64x76x46cm.
Oud Hollands wortelnoten hangvitrine-kastje 2e helft 20e eeuw, lichte fineerschade 53x58x19cm. Cond.: R
Mooie Engelse wortelnoten Queen Anne stijl salontafel in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 50x120x120cm.
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm. Cond.: G