This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

16. Aprilveiling 2013

Auction on Friday, April 19, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Raymond Weil horloge
Result: 220 EUR

Raymond Weil dames horloge, Tango, nieuw. Goudkleurig, langwerpig model met parelmoerplaat. Grootte van de kast 25x19mm. In originele doos

Schilderij, vossen
Result: 220 EUR

J. de Nooye?, olieverf op linnen, twee vossen in vossenhol 50x60cm. Cond.: G

Blom, Indische vrouw
Result: 220 EUR

Ton Blom 1939, olieverf op linnen, Indische vrouw 30x40cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Result: 220 EUR

Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand, mooie beschilderingen en dagaanduiding. In zeer goede staat 80x40x26cm. Cond.: G

Bid kastje
Result: 220 EUR

Notenhout fineer Renaissance stijl kastje met intarsia, putti, fabelfiguren en ranken ca. 1890. Waarschijnlijk voor kerkelijk gebruik met 1 opbergklep, lade en deurtje. geheel staand op klauwpoten 92x...

3-Laden kist
Result: 220 EUR

Duitse eikenhouten 3-laden commode ca. 1900 in Louis Quinze st5ijl met gerilde lijsten en poten. In zeer goede originele staat 96x84x48cm.

Amfora vaas
Result: 220 EUR

Oude Tjechische keramieken Art Deco vaas, gemerkt Amfora ca. 1930 met polychroom haandecor 36xø18cm. Cond.: G

2 Witpatelen oorvaasjes
Result: 220 EUR

Twee prachtige witplateel oorvaasjes, plateelbakkerij Zuid Holland. Bij elkaar horend setjes, decor met vogel en bloemen. Schilder A. Schriek ca. 1920. In zeer goede staat 14cm.

Porseleinkast 70-er jaren
Result: 210 EUR

Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast (porseleinkast) in Louis Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat. Beslag, sleutel etc. compleet 204x140x46cm.

Klok met herten
Result: 205 EUR

Zeer grote majolica klok ca. 1950 met fazanten en herten. Polychroom glazuur (geweien gelijmd), uurwerk met batterij-functie 96x60x35cm. Cond.: R

Kruis parels
Result: 200 EUR

Kruis, GG 750/000, volledig bezet met zoetwaterpareltjes. 4x3cm. ca 10,2 gr

Djokja koektrommel
Result: 200 EUR

Mooie grote ovale Djokja zilveren, 800/000 koektrommel. Geheel gedreven en versierd met diverse bloem- en bladmotieven. ca 500 gr. Scharnier behoeft reparatie. 18x 12,5 x 7,5 cm. Cond U

2,5G 1854 over 1852
Result: 200 EUR

Nederlandse 2,5 gulden, jaartal 1854 over 8152 Cond.: ZF

Verz. Wilhelmina, 2 delen
Result: 200 EUR

Verzameling Koninkrijk Boek I; 1/2 cent t/m 25ct. ook goede jaren, Boek II 1/2 gulden t/m 2,5 Gulden + zink oorlogsgeld

A. Heyboer
Result: 200 EUR

Anton heyboer, olieverf op linnen, 2 danseressen 40x50cm. Cond.: G

Schilderij Thomasso Principe
Result: 200 EUR

Thomasso Principe (20e eeuw), olieverf op linnen, parkgezicht met spelende kinderen 50x70cm. Cond.: G

Fons Verstraeten
Result: 200 EUR

Fons Verstraeten ca. 1940, olieverf op paneel, Hollandse bloemenkraam 18x24cm. Cond.: G

Lucie van Groningen, bloemstilleven
Result: 200 EUR

Lucie van Groningen (Zwolle 1884 - ), aquarel op papier, vaas met pioenrozen 38x31cm. Cond.: G

CH. Stork, molen in de winter
Result: 200 EUR

Gesigneerd Ch. Strok ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met molen en figuren 27x23cm. Cond.: G

Bronzen inktpot
Result: 200 EUR

Bronzen inktpot 19e eeuw met putto en lans op schelp 20x14x12cm.

Klarinet
Result: 200 EUR

Oude klarinet in originele houder ca. 1900, gemerkt G. mollenhauer + Sohne Cassel. In originele staat 67cm. Cond.: G

Hollandse wortelnoten vitrineopzet
Result: 200 EUR

Mooie Hollandse Louis Quinze stijl vitrine opzet in wortelnoten 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 104x140x40cm. Cond.: U

Noten spiegel met console
Result: 200 EUR

Grote Duitse notenhouten Grunderzeit spiegel ca. 1880 met volle zuilen (sommige lijsten weg, lichte fineerschade) 237x81x30cm. Cond.: R

Eiken dekenkist
Result: 200 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkist met origineel beslag (zonder slot) in goede originele staat 72x146x48cm.

Groen kastje, fontein
Result: 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse thuis-wasgelegeheid met laden. Beschilderde waterreservoir, handbeschilderd met koperen beslag en kraan. Daaronder een houten beschilderd kastje met koperen wasbak. In zeer goede ...

Linnenpers
Result: 200 EUR

Grote 18e eeuwse eikenhouten linnenpers met deur. In goede originele staat 170x83x50cm.

Halve maan tafeltje
Result: 200 EUR

Duitse eikenhouten halve-maan tafel ca. 1780 barok. Twee luiken en houtsnijwerk op de gebogen poten. In zeer goede originele staat 70x52x83cm.

Eiken renaissance kast
Result: 200 EUR

Hollandse eikenhouten 2-deurs spinde in Renaissance stijl ca. 1900 met originele sloten en sleutels. in zeer goede originele staat 109x70x45cm.

Kleine kist, 18e eeuw
Result: 200 EUR

Holland eikenhouten 18e eeuwse kist in Renaissance stijl met slot en sleutel. In goede originele staat 65x45x90cm.

2 Vitrines
Result: 200 EUR

Twee moderne tentoonstellings- vitrinekasten met sloten, 4 glazen schappen en dubbele deuren in zeer goede staat 182x82x41cm.

Engelse secretaire
Result: 200 EUR

Engelse secretaire 19e eeuw met handgestoken front met bladmotief en centrale koppen. Vakverdeling en 2 lades achter de klep. 100x48x92cm. Cond.: G

Boekensteunen, Napoleon
Result: 200 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G

Boekensteunen, Napoleon
Result: 200 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G

Celadon vaas
Result: 200 EUR

Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.

Plateel vaas
Result: 200 EUR

Zuid-Holland platelen vaas ca. 1910 met vogel- en bloemendecor. Onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 21,5x13xø9cm.

3 Vazen
Result: 200 EUR

Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G

Ring, oorhangers en collier met blauwe steen
Result: 190 EUR

Ring, hanger en oorhangers, GG 585/000, met licht blauwe steen. Ring met rechthoekige steen, 13x11, met bewerking in de band en langs de zetrand, ø 59. Oorhaken met langwerpige stenen, 10x6mm, met een...

Bloedkoraal ketting
Result: 190 EUR

Bloedkoraalcollier met zilveren, 925/000 sluiting. Het collier is 2 rij-ig fantasie geregen, lengte 42 cm, met brede sluiting met twee grote bloedkoralen. ø kraal, cylindervorm, 4 mm.

Hanger Bloedkoraal
Result: 190 EUR

Hanger GG, 585/000 met Bloedkoralen. Ovaal model met in het midden een ovale rozet van 11 Bloedkoralen, 1 iets beschadigd, met mooie GG bewerking en gravure eromheen. Grootte hanger 3,2x2cm. ca 5,1 gr...

Jade broche en oorclips
Result: 190 EUR

Langwerpige broche zilver/verguld met bewerkte jadesteen. Grootte 6,5x1,1cm. Bijpassende bewerkte ronde oorclips met zilver/vergulde rand. ø 16 mm.

Pieter Scheen
Result: 190 EUR

Pieter Scheen, schilder lexicon twee-delig in zeer goede staat. 20x26x15cm.

Officiers sabel
Result: 190 EUR

Hollandse antieke officiers-sabel met bronzen vergulde heft (leeuwenkop), gemerkt ijzerhouwer. Lichte oxidatie op schede en lemmet, verder in goede originele staat 111cm. Cond.: G

Messing penkandelaar
Result: 190 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen penkandelaar in zeer goede originele staat 104xø30cm. Cond.: G

Engelse stick-barometer
Result: 190 EUR

Engelse stik-barometer ca. 1900, mahoniehouten fineer met bandintarsia en tinnen maatplaat. In goede originele staat 97cm. Cond.: G

Bronzen geit
Result: 190 EUR

Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G

Bronzen geit
Result: 190 EUR

Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G

Aardewerken schenkkan
Result: 190 EUR

Oude Franse Fayence schenkkan met jachtdecor, polychroom en opschrift 19e eeuw of ouder. Charles Louis Dramont Gardes Bois, A. Troly.Loure 1808. Handvat gelijmd 28x23xø16cm. Cond.: R

Munt en Haaientand, Kruis
Result: 185 EUR

Haaientand, GG, 750/000 en een GG munt, ø 20 mm, met rand uit Tjechie. En een GG 585/000 kruisje, 1 cm.Totaal ca 9 gr.

Zilveren olielamp
Result: 185 EUR

Zilveren olielamp, 1e gehalte, zgn. Aladins toverlantaarn, op ovale voet, met deksel en vingergreep MT: D.van Ontvoorst en Zn. Amsterdam ca. 1921, 7x11x5.5cm., ca. 98gr.

Robijn Tanzaniet ring
Result: 185 EUR

Robijn Tanzaniet ring, zilver 925/000. De het midden van de ring zit een hartvormig gefacetteerde Robijn, 11x11 mm en aan de zijkanten 16 rond gefacetteerde lichte blauw saffieren, ø 1,2 mm. ca 8,1 gr...

Ton van Tast
Result: 185 EUR

Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: G

Ton van Tast
Result: 185 EUR

Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 48x36cm. Cond.: G

Klein Art Deco dressoir
Result: 185 EUR

Kersenhouten dressoir met aluminium beslag in uitstekende staat. 3-Deurs en 3 lades, gemerkt Bruno meubelfabriek 90x47x151cm.

Comfoor met zilver
Result: 180 EUR

Antiek Biedermeier tafelstuk, bestaande uit zilveren, 835/000, handgreep en 2 kristallen coupes op zilveren voet. Het geheel op zwart basement op 4 ivoren bolpootjes. Eind 1800. Lengte 13 cm. Hengselh...

Ring, bloedkoraal
Result: 180 EUR

Ring, GG, 585/000, met grote ovale bloedkoraal. Om de bloedkoraal 14x8mm, zit een geschulpte rand.ø 59 ca 2,7 gr.

Armband, saf.rob.smar.
Result: 180 EUR

Armband GG 585/000, met ovale saffier, smaragd en robijn. Gourmet armband met over de armband verdeeld een cabouchongeslepen robijn, een smaragd en een blauw saffier. Voorzien van een karabijnsluiting...

Zilveren kolomkandelaar
Result: 180 EUR

Zilveren, 835/000, kolomkandelaar, Russisch mosdel, met fraaie gedreven florale moitieven op grote vierkante voet, Londen ca.1907, 25x10x10cm.

Slagring met Diamant
Result: 180 EUR

Slagring GG, 585/000, met Diamant, ø 4,6mm, met een oud slijpsel. ca 2,8 gr ø 50

J. Ponne
Result: 180 EUR

Jentius Ponne (Meppel 1910, Meppeler School), olieverf op linnen, stadsgezicht bij nacht met koetsen 47x35cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip
Result: 180 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), pastel op papier, kip 36x40cm. Cond.: G

G. Kat, Amsterdam
Result: 180 EUR

G. Kat 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, grachtengezicht AMsterdam 30x40cm. Cond.: G

Renard, strand
Result: 180 EUR

P.Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, vissersvolk bij het strand met bomschuiten. 40x30cm., Cond.:G

Hanglamp brons
Result: 180 EUR

Grote bronzen plafondlamp in Louis Seize stijl, bewerkt met grote facetgeslepen glazen kap 4-lichts. In zeer goede staat 95x60x57cm.

Regelateur
Result: 180 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1880, uurwerk is genummerd, in goede originele staat. 123x42x18cm.

Franse reiswekker
Result: 180 EUR

Antieke Franse messing reiswekker ca. 1890 met geslepen glas en sleutel. In goede originele staat. 15x8x6.5cm.

Bronzen beeld, vrouw met zwaard
Result: 180 EUR

Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.

3 Borden
Result: 180 EUR

Drie antieke Hollandse herdenkingsborden; 1x tijdperk van O.W.-ers en smokkelaars 1914-1918, met spreuk handbeschilderd, gemerkt Bach 526, 1x mislukte revolutie november 1918, gemerkt Bach 187 en 1x K...

Turkoois collier
Result: 175 EUR

Turkoois collier met hanger met diamant. Een collier van turkooiskralen ø 8mm, met om de 3 kralen een GG, 585/000 bolletje. In het midden van het collier hangt een klein peervormige hanger met diamant...

Schilderij, Coba Ritsema
Result: 175 EUR

Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G

Schilderij, boot op zee
Result: 175 EUR

C. Selmyhr (Conrad Selmyhr 1877 - 1944), olieverf op linnen, stoomschip en zeilschip op ruwe zee 48x80cm. Cond.: G

Houten beeld, barokstijl
Result: 175 EUR

Grote vurenhouten handgestoken beeld ca. 1920, voorstellend een heilige met engel op zijn schouder 104x54x21cm.

8 Zilveren schaaltjes
Result: 170 EUR

Djokja zilveren, 800/000, set bestaande uit twee presenteerschaaltjes en zes onderzetters met florale randmotieven. ø 15 cm, 13 cm en 9 cm. Totaal ca 460 gr. Cond U

2 Zilveren natfruitscheppen
Result: 170 EUR

Stel ajourgezaagde en fraai floraal gegraveerde zilveren, 835/000, natfruitscheppen met opengewerkte gecontourneerde stelen. MT: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1881, L.19cm., ca. 70gr.

Zilveren lepeldoos
Result: 170 EUR

Zilveren, 835/000, lepeldoos met opgehoogd gecontoureerd deksel met gegraveer werk en handgreep , staand op vier klauwpootjes en bekleed met blauw velours. 12.5x8x4cm., ca. 230gr.

4 Chinese munten
Result: 170 EUR

Vier Chinese munten; 3x China dollars zilver (1x Pei Yang 34e jaar van Kuang HSU dollar met veel klopjes en hakjes in de rand, 1x China rep dollar 1932) en 1x 50 Cent CHina Rep.

Schildpad doosje
Result: 170 EUR

Schildpad met ivoren theedoosje 19e eeuw met binnendeksel, origineel slotje en pootjes 7x11x7,5cm. Cond.: G

1-Deurs vertico
Result: 170 EUR

Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G

Oude Chinese figuur
Result: 170 EUR

Oud jade Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een oude CHinees met wandelstok op houten voet 28x14x7cm. Cond.: G

Amethist ring
Result: 165 EUR

Ring GG 585/000, met Amethist en Briljant. In het midden een rechthoekige Amethist, 13x10mm met aan weerszijden 2 Briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI. ca 7,3 gr. ø 55

Kersen eethoek
Result: 165 EUR

Moderne kersenhouten eethoek met 4 stoelen in uitstekende staat 76x105cm. en 95x40x50cm. Cond.: G

Krist. strooibus
Result: 160 EUR

Geslepen kristallen strooibus op zilveren voet met zilveren hals en zilveren dop met fraaie florale graveringen. Zilvergehalte 835/000. MT: C.E.Held sr., Amsterdam, ca. 1859, 17xø6cm., Cond.:G

Odeurflesje, gouden dopje
Result: 160 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en glazen stop, convex model H.: 10,5cm. Cond.: U

Broche GG maansteen
Result: 160 EUR

Mooie Barettte-broche , GG, 585/000, met 11 ovaal cabouchon geslepen Maanstenen. Grootte Maanstenen verlopend van 5,5x8 tot 8x12mm. Lengte broche 8 cm. ca 8,3 gr.

2 Krist. zuurschaaltjes
Result: 160 EUR

Stel geslepen kristallen zuurschaaltjes met amandelslijpsel en zilveren voetjes, staand op zwart houten basement met vier ivoren pootjes en zilveren handgreep. Zilvergehalte 835/000. MT: J.M.van Kempe...

H. Balsink
Result: 160 EUR

Hein Balsink (Deventer 1891 - 1966), olieverf op linnen, Deventer School, boot aan dorpskade 26x16cm. Cond.: G

2 Penkandelaars, 19e eeuw
Result: 160 EUR

Twee prachtige messing penkandelaars 18e-19e eeuw staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 40xø14cm.

Vrijslinger
Result: 160 EUR

Grote Duitse notenhouten Grunderzeit Junghans vrijslinger ca. 1890 met latoenkoperen beslag in goede originele staat 11x452x20cm.

Comtoise klok
Result: 160 EUR

Franse comtoise ca. 1880 met pronkslinger en dagaanduiding. In zeer goede oroginele staat 150x33x17cm. Cond.: G

Eiken Henry Deux kast
Result: 160 EUR

Franse eikenhouten 19e eeuwse Henry Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen ca. 1880 in goede originele staat 218x114x50cm.

Henry Deux buffetkast
Result: 160 EUR

Notenhouten Henry Deux buffet met volle zuilen. Snijwerk in de panelen en originele kroonlijst met tollen ca. 1880. In goede originele staat, krimpnaad in blad 220x154x52cm. Cond.: R-G

Kussenkast
Result: 160 EUR

Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw eiken fineer met wortelnoten fineer in renaissance stijl met 2 lades. In zeer goede staat 180x170x61cm.

Bronzen dame met schaal
Result: 160 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd G. Sommer Napdi. Voorstellend een Romeinse vrouw met waterbak 20,5cm. Cond.: G

Bronzen ridder
Result: 160 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met zwaard in goede staat 17x11x6cm.

Chocoladeketel, Hutschenreuther
Result: 160 EUR

Hutschenreuther porseleinen chocoladeketel met bronzen montuur en porseleinen grip ca. 1880 Zwiebelmuster 20x19xø14cm. In zeer goede staat

Jade Chinees figuur
Result: 160 EUR

Chiness "jade"? figuur ca. 1900 voorstellend een Chinese vrouw met bloemen, minimale krassen 24cm. Cond.: G

Verz. NL. 5 albums
Result: 155 EUR

Verzameling Nederlandse postzegels, boeken I, II, III, IV en 2000-1 met een diverse postzegels Cond.: G