Raymond Weil dames horloge, Tango, nieuw. Goudkleurig, langwerpig model met parelmoerplaat. Grootte van de kast 25x19mm. In originele doos
J. de Nooye?, olieverf op linnen, twee vossen in vossenhol 50x60cm. Cond.: G
Ton Blom 1939, olieverf op linnen, Indische vrouw 30x40cm. Cond.: G
Oude Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw met maanstand, mooie beschilderingen en dagaanduiding. In zeer goede staat 80x40x26cm. Cond.: G
Notenhout fineer Renaissance stijl kastje met intarsia, putti, fabelfiguren en ranken ca. 1890. Waarschijnlijk voor kerkelijk gebruik met 1 opbergklep, lade en deurtje. geheel staand op klauwpoten 92x...
Duitse eikenhouten 3-laden commode ca. 1900 in Louis Quinze st5ijl met gerilde lijsten en poten. In zeer goede originele staat 96x84x48cm.
Oude Tjechische keramieken Art Deco vaas, gemerkt Amfora ca. 1930 met polychroom haandecor 36xø18cm. Cond.: G
Twee prachtige witplateel oorvaasjes, plateelbakkerij Zuid Holland. Bij elkaar horend setjes, decor met vogel en bloemen. Schilder A. Schriek ca. 1920. In zeer goede staat 14cm.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast (porseleinkast) in Louis Quinze stijl, 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat. Beslag, sleutel etc. compleet 204x140x46cm.
Zeer grote majolica klok ca. 1950 met fazanten en herten. Polychroom glazuur (geweien gelijmd), uurwerk met batterij-functie 96x60x35cm. Cond.: R
Kruis, GG 750/000, volledig bezet met zoetwaterpareltjes. 4x3cm. ca 10,2 gr
Mooie grote ovale Djokja zilveren, 800/000 koektrommel. Geheel gedreven en versierd met diverse bloem- en bladmotieven. ca 500 gr. Scharnier behoeft reparatie. 18x 12,5 x 7,5 cm. Cond U
Verzameling Koninkrijk Boek I; 1/2 cent t/m 25ct. ook goede jaren, Boek II 1/2 gulden t/m 2,5 Gulden + zink oorlogsgeld
Thomasso Principe (20e eeuw), olieverf op linnen, parkgezicht met spelende kinderen 50x70cm. Cond.: G
Fons Verstraeten ca. 1940, olieverf op paneel, Hollandse bloemenkraam 18x24cm. Cond.: G
Lucie van Groningen (Zwolle 1884 - ), aquarel op papier, vaas met pioenrozen 38x31cm. Cond.: G
Gesigneerd Ch. Strok ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met molen en figuren 27x23cm. Cond.: G
Oude klarinet in originele houder ca. 1900, gemerkt G. mollenhauer + Sohne Cassel. In originele staat 67cm. Cond.: G
Mooie Hollandse Louis Quinze stijl vitrine opzet in wortelnoten 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 104x140x40cm. Cond.: U
Grote Duitse notenhouten Grunderzeit spiegel ca. 1880 met volle zuilen (sommige lijsten weg, lichte fineerschade) 237x81x30cm. Cond.: R
Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkist met origineel beslag (zonder slot) in goede originele staat 72x146x48cm.
Prachtige 19e eeuwse thuis-wasgelegeheid met laden. Beschilderde waterreservoir, handbeschilderd met koperen beslag en kraan. Daaronder een houten beschilderd kastje met koperen wasbak. In zeer goede ...
Grote 18e eeuwse eikenhouten linnenpers met deur. In goede originele staat 170x83x50cm.
Duitse eikenhouten halve-maan tafel ca. 1780 barok. Twee luiken en houtsnijwerk op de gebogen poten. In zeer goede originele staat 70x52x83cm.
Hollandse eikenhouten 2-deurs spinde in Renaissance stijl ca. 1900 met originele sloten en sleutels. in zeer goede originele staat 109x70x45cm.
Holland eikenhouten 18e eeuwse kist in Renaissance stijl met slot en sleutel. In goede originele staat 65x45x90cm.
Twee moderne tentoonstellings- vitrinekasten met sloten, 4 glazen schappen en dubbele deuren in zeer goede staat 182x82x41cm.
Engelse secretaire 19e eeuw met handgestoken front met bladmotief en centrale koppen. Vakverdeling en 2 lades achter de klep. 100x48x92cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend Napoleon. gesigneerd Rutfany 27x17x11cm. Cond.: G
Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.
Zuid-Holland platelen vaas ca. 1910 met vogel- en bloemendecor. Onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 21,5x13xø9cm.
Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G
Ring, hanger en oorhangers, GG 585/000, met licht blauwe steen. Ring met rechthoekige steen, 13x11, met bewerking in de band en langs de zetrand, ø 59. Oorhaken met langwerpige stenen, 10x6mm, met een...
Bloedkoraalcollier met zilveren, 925/000 sluiting. Het collier is 2 rij-ig fantasie geregen, lengte 42 cm, met brede sluiting met twee grote bloedkoralen. ø kraal, cylindervorm, 4 mm.
Hanger GG, 585/000 met Bloedkoralen. Ovaal model met in het midden een ovale rozet van 11 Bloedkoralen, 1 iets beschadigd, met mooie GG bewerking en gravure eromheen. Grootte hanger 3,2x2cm. ca 5,1 gr...
Langwerpige broche zilver/verguld met bewerkte jadesteen. Grootte 6,5x1,1cm. Bijpassende bewerkte ronde oorclips met zilver/vergulde rand. ø 16 mm.
Pieter Scheen, schilder lexicon twee-delig in zeer goede staat. 20x26x15cm.
Hollandse antieke officiers-sabel met bronzen vergulde heft (leeuwenkop), gemerkt ijzerhouwer. Lichte oxidatie op schede en lemmet, verder in goede originele staat 111cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bronzen penkandelaar in zeer goede originele staat 104xø30cm. Cond.: G
Engelse stik-barometer ca. 1900, mahoniehouten fineer met bandintarsia en tinnen maatplaat. In goede originele staat 97cm. Cond.: G
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G
Oude Franse Fayence schenkkan met jachtdecor, polychroom en opschrift 19e eeuw of ouder. Charles Louis Dramont Gardes Bois, A. Troly.Loure 1808. Handvat gelijmd 28x23xø16cm. Cond.: R
Haaientand, GG, 750/000 en een GG munt, ø 20 mm, met rand uit Tjechie. En een GG 585/000 kruisje, 1 cm.Totaal ca 9 gr.
Zilveren olielamp, 1e gehalte, zgn. Aladins toverlantaarn, op ovale voet, met deksel en vingergreep MT: D.van Ontvoorst en Zn. Amsterdam ca. 1921, 7x11x5.5cm., ca. 98gr.
Robijn Tanzaniet ring, zilver 925/000. De het midden van de ring zit een hartvormig gefacetteerde Robijn, 11x11 mm en aan de zijkanten 16 rond gefacetteerde lichte blauw saffieren, ø 1,2 mm. ca 8,1 gr...
Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: G
Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 48x36cm. Cond.: G
Kersenhouten dressoir met aluminium beslag in uitstekende staat. 3-Deurs en 3 lades, gemerkt Bruno meubelfabriek 90x47x151cm.
Antiek Biedermeier tafelstuk, bestaande uit zilveren, 835/000, handgreep en 2 kristallen coupes op zilveren voet. Het geheel op zwart basement op 4 ivoren bolpootjes. Eind 1800. Lengte 13 cm. Hengselh...
Ring, GG, 585/000, met grote ovale bloedkoraal. Om de bloedkoraal 14x8mm, zit een geschulpte rand.ø 59 ca 2,7 gr.
Armband GG 585/000, met ovale saffier, smaragd en robijn. Gourmet armband met over de armband verdeeld een cabouchongeslepen robijn, een smaragd en een blauw saffier. Voorzien van een karabijnsluiting...
Zilveren, 835/000, kolomkandelaar, Russisch mosdel, met fraaie gedreven florale moitieven op grote vierkante voet, Londen ca.1907, 25x10x10cm.
Slagring GG, 585/000, met Diamant, ø 4,6mm, met een oud slijpsel. ca 2,8 gr ø 50
Jentius Ponne (Meppel 1910, Meppeler School), olieverf op linnen, stadsgezicht bij nacht met koetsen 47x35cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), pastel op papier, kip 36x40cm. Cond.: G
G. Kat 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, grachtengezicht AMsterdam 30x40cm. Cond.: G
P.Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, vissersvolk bij het strand met bomschuiten. 40x30cm., Cond.:G
Grote bronzen plafondlamp in Louis Seize stijl, bewerkt met grote facetgeslepen glazen kap 4-lichts. In zeer goede staat 95x60x57cm.
Grote antieke Duitse notenhouten regelateur, ca. 1880, uurwerk is genummerd, in goede originele staat. 123x42x18cm.
Antieke Franse messing reiswekker ca. 1890 met geslepen glas en sleutel. In goede originele staat. 15x8x6.5cm.
Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.
Drie antieke Hollandse herdenkingsborden; 1x tijdperk van O.W.-ers en smokkelaars 1914-1918, met spreuk handbeschilderd, gemerkt Bach 526, 1x mislukte revolutie november 1918, gemerkt Bach 187 en 1x K...
Turkoois collier met hanger met diamant. Een collier van turkooiskralen ø 8mm, met om de 3 kralen een GG, 585/000 bolletje. In het midden van het collier hangt een klein peervormige hanger met diamant...
Gesigneerd Coba Ritsema, olieverf op paneel, wijnfles in interieur 65x45cm. Cond.: G
C. Selmyhr (Conrad Selmyhr 1877 - 1944), olieverf op linnen, stoomschip en zeilschip op ruwe zee 48x80cm. Cond.: G
Grote vurenhouten handgestoken beeld ca. 1920, voorstellend een heilige met engel op zijn schouder 104x54x21cm.
Djokja zilveren, 800/000, set bestaande uit twee presenteerschaaltjes en zes onderzetters met florale randmotieven. ø 15 cm, 13 cm en 9 cm. Totaal ca 460 gr. Cond U
Stel ajourgezaagde en fraai floraal gegraveerde zilveren, 835/000, natfruitscheppen met opengewerkte gecontourneerde stelen. MT: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten ca. 1881, L.19cm., ca. 70gr.
Zilveren, 835/000, lepeldoos met opgehoogd gecontoureerd deksel met gegraveer werk en handgreep , staand op vier klauwpootjes en bekleed met blauw velours. 12.5x8x4cm., ca. 230gr.
Vier Chinese munten; 3x China dollars zilver (1x Pei Yang 34e jaar van Kuang HSU dollar met veel klopjes en hakjes in de rand, 1x China rep dollar 1932) en 1x 50 Cent CHina Rep.
Schildpad met ivoren theedoosje 19e eeuw met binnendeksel, origineel slotje en pootjes 7x11x7,5cm. Cond.: G
Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G
Oud jade Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een oude CHinees met wandelstok op houten voet 28x14x7cm. Cond.: G
Ring GG 585/000, met Amethist en Briljant. In het midden een rechthoekige Amethist, 13x10mm met aan weerszijden 2 Briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI. ca 7,3 gr. ø 55
Moderne kersenhouten eethoek met 4 stoelen in uitstekende staat 76x105cm. en 95x40x50cm. Cond.: G
Geslepen kristallen strooibus op zilveren voet met zilveren hals en zilveren dop met fraaie florale graveringen. Zilvergehalte 835/000. MT: C.E.Held sr., Amsterdam, ca. 1859, 17xø6cm., Cond.:G
Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en glazen stop, convex model H.: 10,5cm. Cond.: U
Mooie Barettte-broche , GG, 585/000, met 11 ovaal cabouchon geslepen Maanstenen. Grootte Maanstenen verlopend van 5,5x8 tot 8x12mm. Lengte broche 8 cm. ca 8,3 gr.
Stel geslepen kristallen zuurschaaltjes met amandelslijpsel en zilveren voetjes, staand op zwart houten basement met vier ivoren pootjes en zilveren handgreep. Zilvergehalte 835/000. MT: J.M.van Kempe...
Hein Balsink (Deventer 1891 - 1966), olieverf op linnen, Deventer School, boot aan dorpskade 26x16cm. Cond.: G
Twee prachtige messing penkandelaars 18e-19e eeuw staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 40xø14cm.
Grote Duitse notenhouten Grunderzeit Junghans vrijslinger ca. 1890 met latoenkoperen beslag in goede originele staat 11x452x20cm.
Franse comtoise ca. 1880 met pronkslinger en dagaanduiding. In zeer goede oroginele staat 150x33x17cm. Cond.: G
Franse eikenhouten 19e eeuwse Henry Deux buffetkast met snijwerk en volle zuilen ca. 1880 in goede originele staat 218x114x50cm.
Notenhouten Henry Deux buffet met volle zuilen. Snijwerk in de panelen en originele kroonlijst met tollen ca. 1880. In goede originele staat, krimpnaad in blad 220x154x52cm. Cond.: R-G
Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw eiken fineer met wortelnoten fineer in renaissance stijl met 2 lades. In zeer goede staat 180x170x61cm.
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd G. Sommer Napdi. Voorstellend een Romeinse vrouw met waterbak 20,5cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met zwaard in goede staat 17x11x6cm.
Hutschenreuther porseleinen chocoladeketel met bronzen montuur en porseleinen grip ca. 1880 Zwiebelmuster 20x19xø14cm. In zeer goede staat
Chiness "jade"? figuur ca. 1900 voorstellend een Chinese vrouw met bloemen, minimale krassen 24cm. Cond.: G
Verzameling Nederlandse postzegels, boeken I, II, III, IV en 2000-1 met een diverse postzegels Cond.: G