Mooie grote Waaiergeslepen kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter T: 1929. MT C.G.Bos, Amsterdam. ø 26 cm. Cond U
5-Delig plated koffieset 20e eeuw; koffiekan, theekan, suikerpot, melkkan en tablet in goede staat 24x35x45cm.
Antiek zilveren, 835/000, wijwaterbakje aan crusifix met acanthusbladeren, op vier bolpoten en voorzien van ophangoog. Totaal ca 315 gr, exclusief loden inzetbakje. Hoogte 27 cm, ø bakje 7 cm. Cond U
Zilveren 835/000, suikerschep met 6 bijpassende theelepels. Jaarletter L, 1921 en 5 Hollandse zilveren, 835/000 Biedermeier advocaatlepeltjes. MT J.Schijfsma, Woudsend, eind 1800. Totaal ca 89 gr. Con...
Twee zilveren, 925/000, miniaturen, naaimachine en spinnewiel. Totaal ca 48 gr. Cond U
Antiek Hollands zilveren pijpje met bottermotief 835/000 MT: vM77 L.: 10,5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren sardinevorkje 835/000 MT: G.Z., Johan Gerritsen Amsterdam ca. 1900 13cm. ca. 23gr.
Grote ajourgezaagde ovale sterling zilveren hengselmand op dichte voet. 33x21,5x15 cm (zonder hengsel), Z1 gekeurd ca.886 gr., Cond.:U
Fraai gegraveerde zilveren, 835/000, rijgnaald. MT: M.Hackenberg, Middelburg ca.1860, L.7cm., ca. 2gr
Antiek kristallen odeurflesje met Hollands zilveren dop en origineel glazen stopje 835/000 H.: 9cm. Cond.: U
Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U
Verzilverde(silverplated) armband bezet met edelstenen.Diverse turkoois en koraalstenen gezet in een brede bewerkte armband. ø ca 58x43mm.
Drie onedele ringen met stempels en een onedele ring met een duif.Een ring met onyx, 1 met jade en 1 met carneool. De ring met de duif heeft koraal in de vleugels. 3x ø 60, 1x ø63
Twee oud Hollandse zilveren, 800/000 en 835/000, armbanden. Beiden voorzien van een bakslot. een armband 17 mm breed, lengte 18 cm en een armband 14 mm breed, lengte 16 cm. Totaal gewicht ca 25 gr.
Vier ovale zilveren biedermeijer broches verschillend in grootte.ø 68x53mm, ø 56x41mm,ø 45x29mm en 38x25mm. Totaal ca 36 gr.
Streekcollier en oorknoppen, zilver 925/000 met GG 585/000. Een Zilveren venetiaans collier met in het midden 3 kleine streekknopen en daaraan hangend een grote streekknoop, allemaal GG met zilver. Bi...
Lot 4 zilveren sieraden. Zilveren klemarmband met onyx, zilveren hanger met 4 grote edelstenen, lapis en koraal. Een ovale broche met groene agaat en een broche met 3 lapis stenen. Totaal ca 85,6gr.
Bloedkoraalcollier met zilveren, 925/000 sluiting. Het collier is 2 rij-ig fantasie geregen, lengte 42 cm, met brede sluiting met twee grote bloedkoralen. ø kraal, cylindervorm, 4 mm.
Zilveren horloge 835/000, Memphis, ronde kast met bloembewerking. Met 6 bloemschakels verbonden met ovale ogen. Voorzien van bakslot met veiligheidsketting. Mechanisch. Lengte ca 18 cm. ca 24 gr.
Drie paar zilveren 835/000, 925/000, manchetknopen. Grote ovale manchetknopen met carneool ø 32x23mm, vierkante manchetknopen met 3D rendier, de rand van de knoop is bewerkt. 19x21mm. Triangelvormige...
Zilveren pennenarmband, 835/000, 5 rijen breed met ronde schakels, 17 mm, met bewerkt oppervlak, een bakslot en 2 veiligheidsachtjes. Lengte 19 cm. ca 35,3 gr.
Grote antiek ivoren armband met zilveren stukken. ø 67x63mm. 16 mm breed. Met staafsluiting en veiligheidsketting.
Twee antieke gespen. Een ovaal model met zwart zilver 800/000, ø 82x66mm. Een langwerping model met rijke bloemversiering. 85x42mm
Zilveren, 925/000, lepelvaasje met 8 zilveren 835/000 theelepels. Vaasje met parelrand op hals en voet. Grootkeur, jaarletter: M 1996, Hooget 8,5 cm. ca 149 gr. Lepelstjes met getorste steel en parel...