Duitse eikenhouten halve-maan tafel ca. 1780 barok. Twee luiken en houtsnijwerk op de gebogen poten. In zeer goede originele staat 70x52x83cm.
Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten 2-deurs spinde in Renaissance stijl ca. 1900 met originele sloten en sleutels. in zeer goede originele staat 109x70x45cm.
Antieke kersenhouten tafel, ca.1870, met lade. In originele staat. Licht beschadigd. 71x92x46cm.
Lage 19e eeuwse ulmenhouten salontafel met lade en beukenhouten blad in goede originele staat (was ooit een eettafel) 51x66x124cm. COnd.: G
Massief eikenhouten bloementafel ca. 1900 Duitsland in goede originele staat 77x37x37cm.
Klein Hollands eikenhouten orgelgebogen kastje met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 57x57x34cm. Cond.: G
Holland eikenhouten 18e eeuwse kist in Renaissance stijl met slot en sleutel. In goede originele staat 65x45x90cm.
19e Eeuwse Neo renaissance eikenhouten 4-deurs kast met snijwerk, cherubijnkoppen, putti en ranken. In redelijke staat 179x146x52cm.
Kleine eikenhouten Hollandse kist in Renaissance stijl ca. 1900. Slot mist, verder in goede originele staat 52x70x43cm.
Eikenhouten kapstok ca. 1900, handgestoken met leeuwekoppen 24x12x112cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse flespoottafel ca. 1900 54x69x70cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten 3-laden commode ca. 1900 in Louis Quinze st5ijl met gerilde lijsten en poten. In zeer goede originele staat 96x84x48cm.
Twee moderne tentoonstellings- vitrinekasten met sloten, 4 glazen schappen en dubbele deuren in zeer goede staat 182x82x41cm.
Eikenhouten handgestoken kapstok met ovale spiegel ca. 1900 en met leeuwekoppen 10x87x30cm. Cond.: G
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast en pianokruk. geen bovendemper 121x145x62cm.
Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse eikenhouten 4-deurs spinde op sleepoten. Oudere restauratie, beslag latere datum, koplijst latere datum. Verder in zeer goede staat 153x46x118cm.
Spiegel ca. 1900 met ornament lijst en oude geslepen spiegel in originele staat 70x85cm. Cond.: G
Engels stijlmeubel in sheraton stijl, noten met mahonie. 4-Deurs, 2 lades, halve zuilen en koperen capitellen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 170x120x50cm. Cond.: G
Vroege Duitse 1-deurs spinde van eikenhout 18e eeuw, mogelijk vermaakt. In goede staat 97x95x56cm.
Prachtige ronde tafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw. Notenhout fineer met bloemenintarsia en roccailles. In goede originele staat 58xø99cm.
Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R