This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

15. Januariveiling 2013

Auction on Friday, January 4, 2013 from 01:00

Completed | Default auction

Empire glaskastje repro
Result: 130 EUR

Mahoniehouten vitrinekastje met 2 lades en zwarte zuilen met koperen capitellen in goede staat 2e helft 20e eeuw 131x58x37cm. Cond.: G

Twentse klaptafel + 6 stoelen
Result: 100 EUR

Grote Twentse eikenhouten klap-wandtafel 2e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. Inclusief 6 stoelen met biezen zitting 76xø118cm. en 108x50x46cm. Cond.: G

Hocker
Result: 40 EUR

Oude mahoniehouten hocker in Sheratonstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 70x35x40cm. Cond.: G

Eiken theetafeltje
Result: 35 EUR

Eikenhouten theetafel op wieltjes, ovaalvormig met bewerkte opstaande rand en etage 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x69x50cm. Cond.: G

Dressoir
Starting price 70 EUR

Engels mahoniehouten dressoir met marmeren blad, geheel staand op spitspoten die onderling verbonden zijn. Gehele front met 1 lade. Geheel mahonie gefineerd ca. 1920 78x125x61cm. Cond.: G

Bretonse penantkast
Result: 80 EUR

Hollandse biedermeier penantkast ca. 1870, wit gelakt in goede staat 86x120x46cm. Cond.: G

Bretonse kapstok 1880
Result: 85 EUR

Bretonse eikenhouten gestoken wandkapstok ca. 1880 met koperen haken in zeer goede staat 41x130x13cm. Cond.: G

Bank, zwart leer
Result: 60 EUR

Grote 2½ persoons zitbank, zwart skai leer met een cognac kleurige bies.Br.195x D.81xH.81cm., Cond.:G

Bijzettafel
Starting price 40 EUR

Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G

Iepen halkastje 1910
Starting price 150 EUR

Aziatisch halkastje, ca.1910, iepenhout, strak model met een lade en deur die voorzien is van vogelsnijwerk. 88x49x47cm.

Spiegel. Gotische stijl
Starting price 30 EUR

Eiken Neo-gotische spiegel ca. 1900 60x93cm. Cond.: G

Beschilderde kast, 1-Deur
Starting price 400 EUR

Antieke Zuid-Duitse beschilderde grenenhouten 1-deurs kast met schuine hoeken, 1e helft 19e eeuw, met originele beschildering. In goede originele staat. 162x50x105cm.

Sidetable teak
Result: 80 EUR

Teakhouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x110cm. Cond.: G

Tafel linnenpers
Result: 500 EUR

Eikenhouten tafel-linnenpers ca. 1800 met opbergruimte in zeer goede originele staat 107x72x28cm.

Telefoontafeltje, Italiaans
Result: 45 EUR

Italiaans notenhouten wijntafeltje met intarsia op het blad 2e helft 20e eeuw 60xø53cm. Cond.: G

Duits hangkastje
Starting price 180 EUR

Antieke Duitse eikenhouten wandspinde, grunderzeit ca.1880, met mooi snijwerk op het deurpaneel. 95x57x34cm., Cond.:G

Eethoek
Result: 100 EUR

Oude mahoniehouten eethoek. Stoelen met gevlochten rugleuning en gestoffeerde zittingen in zeer goede staat. Engelse stijl 77x142x85cm. en 101x45x52cm. Cond.: G

Sidetable met onderstuk
Result: 60 EUR

Mahoniehouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x106x35cm. Cond.: G

Eiken pianokruk
Starting price 30 EUR

Eikenhouten pianokruk met goudverf, beschilderd en dubbele zitting 20e eeuw 50x27x27cm. Cond.: G

6-Kantig tafeltje
Result: 55 EUR

Zes-kantig 19e eeuws tafeltje met sterintarsia in het blad ca. 1840. Notenfineer in redelijke staat met lade 76x63x63cm. Cond.: G

Engels Jugendstil kastje
Starting price 400 EUR

Antiek Engels mahoniehouten ladenkastje met glas in lood deur, ca.1900, staande op Queen-Anne poten. De lades zijn uitklapbaar (front) In goede originele staat. 114x91x43cm.

Eiken broodspinde 1980
Result: 50 EUR

Oude spinde van eikenhout 2e helft 20e eeuw, zonder rugwand 76x56x38cm. Cond.: R

Tafel 8-hoekig
Result: 110 EUR

Oude wortelnoten fineer 8-kantige salontafel met lades 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 54x104x104cm. Cond.: G

Rond tafeltje op voet
Result: 35 EUR

Engels mahoniehouten wijntafeltje ca. 1840 in originele staat 57xø50cm. Cond.: G