This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

15. Januariveiling 2013

Auction on Friday, January 4, 2013 from 01:00

Completed | Default auction

Engelse armleunstoel
Result: 65 EUR

Engelse 18e eeuwse armleunstoel van gemengd hout met biezen zitting "spindleback" in goede originele staat 104x62x57cm. Cond.: G

Lederen bank
Starting price 60 EUR

Oude bruin lederen tweezits bank met houten omranding en vlechtwerk in goede staat 82x81x46cm.

Bordenrek
Result: 30 EUR

Groot antiek eikenhouten handgestoken bordenrek, ca. 1880 in goede originele staat. 66x110x10cm.

Engels tafeltje
Result: 35 EUR

Engels mahoniehout fineer bijzettafel met bandintarsia bij de poten ca. 1900. In goede originele staat 65xø68cm.

Biedermeier armleunstoel
Result: 30 EUR

Prachtige mahoniehouten 19e eeuwse Biedermeier armleumstoel met velours stoffering in goede originele staat 98x54x62cm. Cond.: G

Secretaire, boekenregaal
Result: 40 EUR

Eikenhouten secretaire ca. 1940 met schuine klep, lade en boekenschap in zeer goede staat 104x64x31cm. Cond.: G

Engelse secretaire
Starting price 300 EUR

Engelse secretaire 19e eeuw met handgestoken front met bladmotief en centrale koppen. Vakverdeling en 2 lades achter de klep. 100x48x92cm. Cond.: G

Engelse mahonie stoel
Starting price 80 EUR

Massief mahonie houten 19e eeuwse stoel in zeer goede originele staat. 88x44x42cm.

Spiegel
Result: 60 EUR

Franse spiegel 19e eeuw met bewerkte lijst en facetgeslepen glas in originele staat 108x55cm. Cond.: R-G

Spiegel
Result: 30 EUR

Ovale goudkleurige spiegel ca. 1900 met bewerkte lijsten in goede staat 92x70cm. Cond.: G

Eiken kinderbed
Result: 20 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit kinderbed met origineel matrasje ca. 1880 in goede originele staat 42x69x43cm. Cond.: G

Engelse secretaire Queen Anne
Starting price 60 EUR

Engelse notenhout fineer schrijfsecretaire, ca. 1930, in Queen-Anne stijl. In goede originele staat met lichte fineer schade. 100x68x44cm.

Barok stijl piedestal
Starting price 100 EUR

Piedestal ca. 1920 met getorste zuil, geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 114xø45cm. Cond.: G

Eiken luidsprekerkastje
Result: 40 EUR

Oud Art-Deco eiken fineer met pallisander grammafoon-luidspreker kastje met snijwerk en deurtje 80x37x40cm. Cond.: G

Mahonie tafeltje
Result: 40 EUR

Massief mahonie houten naaitafel in niervorm, Engeland, 19e eeuw. 48x49x32cm., Cond.:G

Laden kastje Engels
Result: 40 EUR

Engels miniatuur dressoir/ladenkastje 2e helft 20e eeuw in mahoniehout fineer. In redelijke staat 79x45x30cm.

Kranten standaard
Starting price 40 EUR

Houtgedraaide lectuurbak ca. 1900 (beschadigd) 42x54x41cm. Cond.: R

6 Eiken Mechelse stoelen
Result: 75 EUR

Zes eikenhouten gestoken stoelen in goede originele staat ca. 1880 met velours stoffering. De meeste stoelen zijn instabiel 101x43x46cm. Cond.: G

Ladenkastje
Starting price 40 EUR

Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.

Eiken spiegel
Starting price 30 EUR

Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G

Spinnersstoeltje
Result: 10 EUR

Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G

Tafeltje Queen Anne stijl
Result: 70 EUR

Prachtige Engelse wortelnoten Queen Anne bijzettafel ca. 1900 met petit-point handwerk op het blad achter glas. In goede originele staat 54xø45cm. Cond.: G

Ingelegde commode
Result: 220 EUR

Aparte Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Notenhout fineer, ingelegd met diverse houtsoorten aan het front en grote pronkvaas etc. Bronzen grepen en armaturen 20e eeuw in zeer goede s...

Dressoir Casteleijn
Result: 20 EUR

Modern roodgelakt met beuken twee-deurs dressoir met schappen, Fa.Casteleijn, bodemplaten gebroken. 82x126x42cm.